Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.07.2009, 22:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adam fena dağılmış Very HappyVery Happy
Mesaj05.07.2009, 00:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi olmus hak etmiste olmus

hersey bir yana sokakta bir boksör ile tesadüfmen kavga etsen onu bir yumrukla zor indirirsin genelikle boksörler yumruga karsi dayanikli oluyor zaten bunun üzerinde calisiyorlar proffesyonel olunca vs vs

benim abim thai boks´ta danimarka sampiyonu olmustu kendi yaslari ve kilo vs vs seklinde belki 10 sene gecmistir aradan Smile

simdi konuya farkli bir görüs getiriyim sokakta ezebileceyin kisilere kafa tutan kisiler yüreksiz olanlardir asil yürek boksör oldugunu bildiyin bir kisiyle kavga etmektir zayif insanlari ezmek degildir
kavga hic bir zaman cözümde degildir sen bir kisiyi tekme tokat yere yikarsin ertesi gün yere yiktigin kisi intikam hirsiyla seni ya vurur yada bicaklar ve böyle devam eder

Kurani Kerim´de suna benzer birsey yaziyordu bir musliman kufur argo konusmamali
kavga etmemeli dusmani bile olsa dayak bile yese ona karsilik vermemeli bir karincayi bile inciltmemeli vs vs bunlar gercekler ama gercekler kadarda insafli vicdanli degil hayat

genclere önerebilecegim sey kavgadan siddet´en uzak durun bela belayi surukler süruklenen kisi de birgun bela olur baska bir belali tarafindan kurban olur

Namus seref Anna baci hakkinda olmadikca kavga etmeyi tercih etmeyiniz kavgayi önliye bildiyiniz kadar önlemeye calisiniz ama önliyemediyiniz olursa da boyun eymeyiniz girisiniz dermisim Razz Razz
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj05.07.2009, 00:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

not
birsey unutum namus seref meselleri oldugunda direk girisin arkadaslar
yani sizler icin kutsal olan her deyeri koruyabilmek icin
bu namus olsun kurani kerim olsun akrabalar olsun aile olsun yani bizler icin kutsal olan birseye dil atan el uzatan dili eli koparin arkadaslar susmayin

bunun dermisimi mermisimi yok mesaji yazdiktan sonra okumadan gonderdim sonra baktim dermisim yaziyor en sonda dermisim yazmamali kutsal olan herseyimizi korumamiz gerekir
bu nedenle de iyi yapmis dedim eski boksör arkadasimizin benimde birgun evime giren olursa ailemi dehsete dusuren olursa ayni tepkiyi vererek arkadasi o hale getirirdim Wink

kimse kusura bakmasin
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: