Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2009, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Symbian Show 2009 Ekim Ayında

Symbian Vakfı tarafından organize edilen en büyük Symbian etkinliklerinden SEE 2009 için ilk duyuru yapıldı.Her yıl düzenli olarak Symbian Vakfı tarafından düzenlenen Symbian etkinliği SEE, bu yıl 27 - 28 Ekim 2009 tarihleri arasında Londra’da gerçekleştirilecek. Önceki yılların aksine daha esnek ve geniş katılımlı olması beklenen etkinlik ile Symbian kullanıcıları ve geliştiricileri bir araya gelecek.

Etkinlikte Symbian’ın önde gelen isimlerinin yanı sıra, uygulama geliştirme şirketlerinden ve cihaz üreticilerinden yöneticiler bir dizi konuşma yapacak ve katılımcılarla görüş alışverişinde bulunacaklar.

Etkinliğin, Symbian'ın yenilenen çehresi gibi özgür olması bekleniyor.

SEE 2009 her ne kadar herkesin katıldığı keyifli bir etkinlik olarak kabul edilse de, endüstrinin uzmanlarının yer aldığı bir ortam olmasıyla da önem derecesi yüksek organizasyonlardan biri olarak kabul ediliyor.


Üç farklı salonda 3 farklı konunun işleneceği SEE 2009’da, ana gündem maddeleri; uygulama geliştirme, gelişen mobil işletim sistemleri ve pazarlama stratejileri şeklinde sıralanıyor.

Etkinliğin resmi web sayfasına buradan ulaşabilir veya ücretsiz kayıt ekranına buradan erişebilirsiniz.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu