Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.07.2009, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu: BİR SİTE KURDUM AMA ÇOK YENİYİM LÜTFEN YARIM

arkadaşlar dogancangaleri.tr.gg adlı bi site kurdum fakat bu siteyi nasıl güzel bi hale getirebilirim html kodlarından anlamıyorum daha saatin üstüne Türk bayrağı bile koyamadım lütfen yardım edin bir tuning sitesi yapmak istiyorum girişte bir araba resmi büyük olacak içerisinde sanal tuning dersleri araba videoları araba oyunları yani anlıcanız arabalarla ilgili bi site olacak ayrıca gta serisi ile ilgili birde alt forum gibi bir şey yapmak istiyorum lütfen yetkililer yardım etsin Neutral Exclamation Question Embarassed [/b]
Mesaj03.07.2009, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Senden çok şey istiyosun be kardeş araba kullanmayı bilmeden uçak uçarmayı deneme bence
Wink
Mesaj03.07.2009, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

tak-oyun yazmış:
Senden çok şey istiyosun be kardeş araba kullanmayı bilmeden uçak uçarmayı deneme bence
Wink

ne önerirsinizz peki Wink
Mesaj03.07.2009, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

flood olacak ama ne önerirsiniz nasıl bir şey yapıyım
bu arada foruma oyun eklemek için kodları nereye girecez
Mesaj03.07.2009, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: BİR SİTE KURDUM AMA ÇOK YENİYİM LÜTFEN YARIM

dogancangaleri yazmış:
arkadaşlar dogancangaleri.tr.gg adlı bi site kurdum fakat bu siteyi nasıl güzel bi hale getirebilirim html kodlarından anlamıyorum daha saatin üstüne Türk bayrağı bile koyamadım lütfen yardım edin bir tuning sitesi yapmak istiyorum girişte bir araba resmi büyük olacak içerisinde sanal tuning dersleri araba videoları araba oyunları yani anlıcanız arabalarla ilgili bi site olacak ayrıca gta serisi ile ilgili birde alt forum gibi bir şey yapmak istiyorum lütfen yetkililer yardım etsin Neutral Exclamation Question Embarassed [/b]

Mesaj03.07.2009, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: BİR SİTE KURDUM AMA ÇOK YENİYİM LÜTFEN YARIM

genelmerkezim yazmış:
dogancangaleri yazmış:

gereksiz alıntılar yapma !

ARkadaşım site yapmak istiyorsan önce htlm kod bölümündeki kodlarlan başla onların nasıl yapıldığını görerek kendini geliştirebilirsin

SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mesaj03.07.2009, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tek yapman gereken tasarım bulmak sitene uygulamak videoları bulabilirsin videoları kutucuk içine alırsan daha iyi olur Very Happy eger kutucuk bulamazsan ö.m atabilirsin

Oyun sitelerine müjde harika oyun tasarımları sadece sitemizde...
Önceki mesajları göster: