Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj03.07.2009, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Muro sette dayak yemiş :)...Kurtlar Vadisi’nin Muro’su Mustafa Üstündağ, Abim filminin çekiminin ilk gününde mafya babası rolündeki Haldun Boysan’dan basının önünde dayak yedi.

Abim filminin çekimleri Polonezköy’de kurulan sette başladı. Yönetmenliğini Şafak Bal’ın yaptığı filmin çekimlerinin ilk gününde başrolde oynayan Mustafa Üstündağ, Haldun Boysan’dan dayağı yedi. Alışılmadık bir şekilde filmin bu dayak sahnesi gazetecilerin katılımıyla çekildi. Sahnenin çekimi sırasında role kendini kaptıran iki oyuncu duygulu anlar yaşadı. Kurtlar Vadisi dizisi ve Muro filmiyle ünlenen Mustafa Üstündağ bir fedaiyi canlandırırken mafya babası rolündeki Boysan’ın hışmına uğradı. Bolca zılgıt yiyen Üstündağ en sonunda iki tokat yiyerek sahneyi bitirdi. Boysan çekimler bittiğinde tokatladığı Üstündağ’ın kafasını okşadı ve sarıldı. Bu sahnenin çekimi öncesinde ise bütün kadro basının sorularını yanıtladı. Avrupa Yakası’nın ünlü oyuncusu Levent Üzümcü filmdeki rolü için 15 kilo alacağını söyledi. Şimdiden kilo aldığı görülen Üzümcü filmin çok etkileyici olduğunu kendi rolünün ise çok da rastlanılan bir rol olmadığını belirtti. Üzümcü’nün kardeşini oynayan Mustafa Üstündağ ise rolü için şu açıklamaları yaptı: “Bu adam sahipsiz büyümüş. Var böyle adamlar sokakta, çok görmüşüzdür. Sahipsiz büyümüş, kimse sahip çıkmamış. Aile nedir bilmemiş. Bir mafya babası ona sahip çıkınca onun peşinden yürümüş. Daha sonra, abisiyle karşılaşır ve ilk defa bir yere ait olduğunu, aynı kandan, aynı candan birisi daha olduğunu görünce canı acır. Ve adam olmaya başlar. Anlatırken tüylerim diken diken oluyor. Çok güzel bir hikaye Abim.”
Filmin senaryosunu yazan İlkay Akdağlı bu senaryoyu yazarken herhangi bir oyuncu için yazmadığını ama şu anki kadronun hayalindeki karakterleri en iyi şekilde canlandıracak isimlerden oluştuğunu söyledi. Filmin yapımcısı Ergun Mercan ise bir soru üzerine filmin bütçesinin 2 milyon TL olduğunu ama bunun iki yüz bin aşağı veya yukarı oynayabileceğini açıkladı.
Mustafa Üstündağ’ın patronu rolünde oynayan Haldun Boysan ise basınla görüşmeden sonra çekilecek sahnenin heyecanı içindeydi. “Film çekerken gazetecilerin bu olaya dahil olmasına alışkın değilim. Aslında çok taraftar da değilim” sözleriyle heyecanını dışa vurdu. Sahnenin çekimleri sırasındaysa ünlü oyuncu yeteneğini sonuna kadar konuşturdu. Abim filminin çekimleri İstanbul’dan sonra Marmaris’te devam edecek. Film Aralık ayında ise vizyona girecek.


______________
BİR BEDAVA-SİTEM KLASİĞİ... MİSTANBUL.TR.GG.
Mesaj03.07.2009, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazık Smile Very Happy Very Happy
______________
Forum'da yetkiniz olmadığından dolayı imzanızı değiştirmek durumdayım.
Mesaj03.07.2009, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

2. REsim manyakk olmuş kim o sırada çektiyse Very Happy
______________
Mesaj03.07.2009, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

tak-oyun yazmış:
2. REsim manyakk olmuş kim o sırada çektiyse Very Happy


Birinin burayı çekiceğini tahmin etmiştim Mr. Green Mr. Green
______________
BİR BEDAVA-SİTEM KLASİĞİ... MİSTANBUL.TR.GG.
Mesaj03.07.2009, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

2. resim güzel bir kare Very Happy
______________
Mesaj03.07.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Nasıl yakalamışlar o 2. resmi magazine bomba gibi düşer valla!.
______________

Mesaj03.07.2009, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Muroya Kalkan Eler...... Very Happy
Başkanıma Kurban Olsun.... Wink
Mesaj08.07.2009, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

teneffus-saati yazmış:
Muroya Kalkan Eler...... Very Happy
Başkanıma Kurban Olsun.... Wink


Bir dizi , dizi olarak kalsın gerçek hayata yansıtmayın bence..
______________
BİR BEDAVA-SİTEM KLASİĞİ... MİSTANBUL.TR.GG.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu