Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.07.2009, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

senin gibi olmamak için herşeyi yaparım o yüzden çok sevinme
Mesaj09.07.2009, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktifbilisim yazmış:
olur tabi ya özür dile nasılsa affedilecek demi bir iki konunuzu yanlış yere açtınız dite uyarırm demediğinizi bırakmassınız yalakalıkm yapıyorsun dersiniz sonra slaka dedin modlara söyledim ilerletmedim sonra iyice hakaretin dozunu arttırıp geri zekla slak vb. ağır ithamlarda bulunuyorsun özür diliyorusn unut sen o işleri hakaretin kayıtsız kalmayacak ben hakkımı adil AHLAKi bir şekilde her türlü ararım sen daha konuşmayı bile bilmeden milletyi aşağıla sontra özür dile oldu başka

anlamamkta son sürat ilerliyorsun ama şikayette hemen gözün açıldı eğer bir kelimeden dolayı site silinecekse sildir unutma yanına kalmaz allah büyüktür.

SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mesaj09.07.2009, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

korkukapisi yazmış:
aktifbilisim yazmış:
webdeev yazmış:
siteni kapattırmazsam senin gibi oliyim !

bir dk birader ben ilgilneceğim hem hakaretten hemde millete saldırgan davranmasının sonuçlarına katlanacaklar Wink

Evet ya sizin yüzünüzden kefkirnet gibi iyi siteler siliniyor. Ama arkadaşlar bu silinme gerekçesi olmamalı sadece konuyu kilitleyin yeterler adamın emeğine yazık değil mi ama?

neye yazık emeğine mi hakaretlerinin sonucuna katlanacak bu site silkinmesiyle olmaz arkadaşım bs bile artık bunlara taviz vermiyor oldu salak desin geri zekalı dedin sonra da konu kilitlensişn kapansın modlara dedim ilgilenen olmadı hukuki işlem bile başlatabilirim ne bu be her önüne gelen hakaret ediyor özür diliyor bir bana da değil birçok kişiye
Mesaj09.07.2009, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

sivastaraftar yazmış:
aktifbilisim yazmış:
olur tabi ya özür dile nasılsa affedilecek demi bir iki konunuzu yanlış yere açtınız dite uyarırm demediğinizi bırakmassınız yalakalıkm yapıyorsun dersiniz sonra slaka dedin modlara söyledim ilerletmedim sonra iyice hakaretin dozunu arttırıp geri zekla slak vb. ağır ithamlarda bulunuyorsun özür diliyorusn unut sen o işleri hakaretin kayıtsız kalmayacak ben hakkımı adil AHLAKi bir şekilde her türlü ararım sen daha konuşmayı bile bilmeden milletyi aşağıla sontra özür dile oldu başka

anlamamkta son sürat ilerliyorsun ama şikayette hemen gözün açıldı eğer bir kelimeden dolayı site silinecekse sildir unutma yanına kalmaz allah büyüktür.

siten silinirse dua et dava süresi başlarsa görürsün Allah büyük herşeyi görüyor hakaret edip kıytırma Wink bs de en ufak hakaretlerden millete dava açılıyor sen ilei giderek millete saldırıorsun hemde ağır ithamlar la dava süresini başlatmayı bile düşünüyorum daha baykal geçen erdoğabna basit bir asözden 10 milyar ödedi sen ileri gidip milleti aşağıla sonra özür dile oh ne ala Bs nin bu konularda tav,iz vermeyeceği açıkca ortada
Mesaj09.07.2009, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktifbilisim yazmış:
sivastaraftar yazmış:
aktifbilisim yazmış:

siten silinirse dua et dava süresi başlarsa görürsün Allah büyük herşeyi görüyor hakaret edip kıytırma Wink bs de en ufak hakaretlerden millete dava açılıyor sen ilei giderek millete saldırıorsun hemde ağır ithamlar la dava süresini başlatmayı bile düşünüyorum daha baykal geçen erdoğabna basit bir asözden 10 milyar ödedi sen ileri gidip milleti aşağıla sonra özür dile oh ne ala Bs nin bu konularda tav,iz vermeyeceği açıkca ortada
Mesaj09.07.2009, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Recep Tayip Erdoğan o konuda üstüne alındığına göre kesinlikle öyledir. Yaşasın Atatürkçüler yaşasın Chp Wink

Mesaj09.07.2009, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

korkukapisi yazmış:
Recep Tayip Erdoğan o konuda üstüne alındığına göre kesinlikle öyledir. Yaşasın Atatürkçüler yaşasın Chp Wink

siyasiş konulara neden giriyorsun sen be Question bu tür siyasi mesajlar yasak
Mesaj09.07.2009, 11:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktifbilisim yazmış:
korkukapisi yazmış:

Sen siyasi örnek verirken iyi oluyor beyfendi biz mesaj yazınca kötü oluyor ve konuyu devam ettirmemizi rica ederim

Mesaj09.07.2009, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar konu nerden nereye saptı.Lütfen daha fazla uzatmayalım.

Siteinin Yeni Sahibi PortableMedia.Tr.Gg
Mesaj09.07.2009, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer sitem silincek olursa ve kim silidirecekse ALLAHINDAN BULSUN

Mesaj09.07.2009, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

korkukapisi yazmış:
aktifbilisim yazmış:
korkukapisi yazmış:

Sen siyasi örnek verirken iyi oluyor beyfendi biz mesaj yazınca kötü oluyor ve konuyu devam ettirmemizi rica ederim

ne alaka be ben siyaseti değil oradaki örnek hakaret davalarının sonuçlarını belirttim onlar da iki insan ne alaka sen ortaya chp yi yani RESMİ bir partiyi ortaya atıyorsun ben orada herhangibir siyasi olayı dğeil şahısları örnek gösteriyorum mesajı sptırmayın Wink
Mesaj09.07.2009, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

kalpsiz-web yazmış:
evet arkadaşım öyle konu nereden nereye saptı biz sivası değrlendirirken mesajlarımız hoşuna gitmeyenlerden hakaret vyedi böylelikle saptı ve gerçekten hakaret edenler yüzünden resmen kirlendi
Mesaj09.07.2009, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktifbilisim yazmış:
korkukapisi yazmış:
aktifbilisim yazmış:
korkukapisi yazmış:

ne alaka be ben siyaseti değil oradaki örnek hakaret davalarının sonuçlarını belirttim onlar da iki insan ne alaka sen ortaya chp yi yani RESMİ bir partiyi ortaya atıyorsun ben orada herhangibir siyasi olayı dğeil şahısları örnek gösteriyorum mesajı sptırmayın Wink

mesajı saptan sensin

Mesaj09.07.2009, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktifbilisim yazmış:
kalpsiz-web yazmış:
evet arkadaşım öyle konu nereden nereye saptı biz sivası değrlendirirken mesajlarımız hoşuna gitmeyenlerden hakaret vyedi böylelikle saptı ve gerçekten hakaret edenler yüzünden resmen kirlendi

O ZAMAN İKİDE BİR GELİP GİDİP BANA LAF ATMIYCAKTIN YOK SAÇMALAMA YOK BİLMEM NE YOK ASLAN FENER HNE ASLAN FENERİ ASLEN FENERLİYİM DİYORUM ANLAMA KITLIĞINDAN ANLAYAMIYORSUN

Mesaj09.07.2009, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

sivastaraftar yazmış:
aktifbilisim yazmış:
korkukapisi yazmış:
aktifbilisim yazmış:
korkukapisi yazmış:

mesajı saptan sensin

neyse seninle muhattap olmuoyrum BS ye bazı arkadaşlar dahil bende şikayetimi işlettim hakaret ettiğin kişilder de ettiler sanırım gerisi BS NİN işi sen karışma okey ayrıca Allah biliyor kimin haklı kimin haksız olduğunu hakaret ederek Allah'ın yarattığı varlıkları aşağıla sonra sıkışınca Allah'a bırak yaw bu kadar da olmaz neyse Allah'ım herşeyi görüyor kafanı yorma herhangibir siyasi mesaj daha yazılmasın konu uzarsa gereçekten kötü sonuçölar doğuracak BS yönetimi incelemeye aşacaktır konuyu zaten