Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj10.07.2009, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Arda, G.Saray'a yakışıyor

Galatasaraylı futbolcu Arda Turan, Fenerbahçe Kulübü’nün kendisi ile ilgili yaptığı transfer teklifini, "Herkes yerinde güzel. Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçe’ye, Arda Turan’ın da Galatasaray’a yakıştığını düşünüyorum" diye değerlendirdi.

Galatasaray TV’de canlı yayına katılan Arda, Galatasaray’ın evladı olduğunu belirterek, "Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a kulübüyle ilgili yaptıkları nedeniyle büyük saygı duyuyorum. Ama herkes kendi yerinde güzel. Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçe’ye, Arda’nın da Galatasaray’a yakıştığını düşünüyorum" dedi.

Arda, Galatasaray’ın sembol isimlerinden Metin Oktay’ın, zamanında Fenerbahçe’den gelen teklif üzerine, "Beni sevenleri üzmeyeceğim" dediğini hatırlatarak, "Şu anda herkes beni Galatasaraylı Arda olarak seviyor. Diğer takım taraftarları da öyle beğeniyor. Beni sevenleri üzmeyeceğim" diye konuştu.

Kaptanlığın üzerine çok büyük sorumluluk yüklediğini dile getiren Arda, "Bundan sonra özellikle saha içinde çok daha fazla sorumluluk alacağım. Her zaman iyi oynayamayabilirim, ancak maçlar bittiğinde tüm enerjimi vereceğimden herkes emin olabilir" dedi.

Arda, Lincoln ile ilgili soruyu ise "Hakkında kararı yönetim kurulumuz verecektir. Kendisi takım arkadaşımız, kulübümüze hizmetleri oldu. Bizim kendisinden beklentilerimiz daha fazlaydı" diye yanıtladı.
Mesaj10.07.2009, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarafımca paylaşılmıştı;
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=114202
başlık açmadan önce aynı başlığın forumda olup olmadığını kontrol edelim Wink

______________
Belki birgün yeniden...
Mesaj10.07.2009, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

futboltribunu yazmış:
tarafımca paylaşılmıştı;
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=114202
başlık açmadan önce aynı başlığın forumda olup olmadığını kontrol edelim Wink


blkide aynı anda paylaşıldı sizin paylaştığınız konuda saygısızlık var hem.Bende karşılık manasında resim koydum orya aiyi günler Laughing
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu