Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.07.2009, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
alan adın kimsenin aklına gelmez ben ilk defa tekfurdağ tekirdağın eski ismi olduğunu duydum

o kendi cahilliğin Very Happy
Mesaj17.07.2009, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tekirdağ, Roma döneminde, İS. 3. Yüzyılda Rhaedestus ismi ile tarlh sahnesine çıkmış olup, Bizans döneminde Rodosto ismi ile anı1mıştır. Osmanlılar 14. yüzyılda Tekirdağ'ı Bizans Tekfurundan aldıktan sonra, Rodosto adı Rodosçuk'a dönüşmüştür. 18. yüzyıla kadar bu isimle anılan Rodosçuk, sonradan Bizans tekfurları dolayısıyla verildiği öne sürülen 'Tekfurdağ" adıyla anılmaya başIanmış, Cumhuriyet'ten sonra 1927 yılında il oImuş ve Tekirdağ adını almıştır
Mesaj18.07.2009, 07:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Tekfurdağ

Bilgilendirdiğin için sağol.!

Diğer bir mesele ise gerçekten bende size katılıyorum.!İstediğim sitelerin isimleri çoktan alınmış oluyor.Mesela seninsiten gibi bende her açtığım sitenin sonuna 1993 eklemek zorunluluğu yaşıyorum.!Bencede adresi alıp bırakan sitelerin domain adreslerini biz kullanabilelim..!!!Bu başlığı ÖNERİLER bölümüne açılmamışsa ben açarım.! Wink
Mesaj18.07.2009, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet insan sitesinin sonuna bir rakam falan koymak zorunda kalıyor bunu kimse istemez mesela benim sitem online-games olsaydı daha iyi olurdu