Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.07.2009, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Firefox da tasarım gözükmüyor yardım!!!

Sitemin tasarımı firefoxda gözükmüyür.İ.E bir sorun yok.Neden kaynaklandığını bir türlü bulamadım.Yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler Wink
Mesaj16.07.2009, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Firefox da tasarım gözükmüyor yardım!!!

Merhaba değerli arkadaşlar;

kodarra yazmış:
Sitemin tasarımı firefoxda gözükmüyür.İ.E bir sorun yok.Neden kaynaklandığını bir türlü bulamadım.Yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler Wink

Bu Katman meselesidir. Bir tarayıcıda öreğin operada tam olarak gördüğünüz tasarım fireworks yada internet explorer yada safaride net yani tam göükmeyebilir.

Bunun çözümü; olabildiğince kodların katmanlarını azaltın [fazla tasarım kodu kullnmayın] ya da sitenizin gözükebilir bir yerine "En iyi opera ile 1024 * 768 ile çalışır" gibi bir yazı yazarak ziyaretçilerine uyarıda bulunabilirsin.

Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...
Mesaj16.07.2009, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Firefox da tasarım gözükmüyor yardım!!!

hazax yazmış:
Merhaba değerli arkadaşlar;

kodarra yazmış:

Bu Katman meselesidir. Bir tarayıcıda öreğin operada tam olarak gördüğünüz tasarım fireworks yada internet explorer yada safaride net yani tam göükmeyebilir.

Bunun çözümü; olabildiğince kodların katmanlarını azaltın [fazla tasarım kodu kullnmayın] ya da sitenizin gözükebilir bir yerine "En iyi opera ile 1024 * 768 ile çalışır" gibi bir yazı yazarak ziyaretçilerine uyarıda bulunabilirsin.

Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...

fireworks diye bir tarayıcı yok Laughing

Mesaj16.07.2009, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizi firefox ile optimize etmediğinizden böyle bir hata ile karşı karşıyasınız
Mesaj16.07.2009, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
Sitenizi firefox ile optimize etmediğinizden böyle bir hata ile karşı karşıyasınız

ne alaka bn kendi sitemi sadece google chrome ile optimize etttim.hepsinde aynı sekilde gösteriyor.

Arkasdaşım hazax kardeşimi dinle sen

Önceki mesajları göster: