Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.08.2009, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

keskin41 yazmış:
nettekiparam yazmış:
vitaminlik.tr.gg sitesinin yapacağı ücret ödemeli kampanyalara inanmayın.
Çünkü bu site önce kampanyayı yapıyor sonrada ödemeleri yapmıyor. tr.gg li sitesini iframe ile forum sitesine çeviren bu site ücret ödeme günü geldiğinde Sitemiz Devredildi... Eski Konularla İlgili Mesaj Yazmayınız... cevabını gönderdi. 1 ağustosta ödenmesi gerekirken siteyi benim mesajımdan sonra devrettiğini söyleyenler şimdi de moderatörlere ve hakan beye şikayette bulunduğunu belirtiyor. Bu kadar pişkinlik bu kadar yüzsüzlük olmaz.

07.07.2009 da sorduğum soru:
Ödüllerin ödeneceği hakkındaki şüphelerimi kaldırırsanız birçok paylaşım yaparım. Ama ya 1 ağustosta ödeme olmazsa ? diye aklına geliyor insanın ? Confused

Gelen cevap:
Kardeşim benim internet 1 ağustosa kadar olmucak 10undan itibaren bir yere gitcez... Bu yüzden bir ağustos dedim... ayrıca reklam gelirleri %60 ından fazla karşılığıyor siz de katkı sağlarsanız emin olun verilecektir...

Burda aslında şüphelendim çünkü 10 gün olmayacağını yazan bu kişi forumda zaman zaman online oluyordu. Parasının %60 hazırdı ama şimdi yeterli para yok diyor. Üstelik kampanyasında koyduğu kuralları başkaları için yok sayıyor. Aslında kazanan belkide yine kendisi...

Bütün bunlardan sonra birde gelmiş beni tehdit ediyor. Yok seni şuraya yok buraya şikayet ederim diye. Tehditlere karnım tok benim. Senden gelecek 3-5 kuruşada ihtiyacım yok benim. Benim tek derdim insanları küçük görüp onları kullanmaya çalışmanızdır. Bunu yapınca ne geçiyor elinize ? Bunun birde öbür tarafı var Allah inancı olan zaten böyle birşey yapmaz...

KatıLıyorum.Bende 1.000 Ziyaretçiydim ama Aradan 1,5 -2 ay geçti pm aTTm cevap geLmedi.Daha sonra msn adresini buLdm ekledim

ingilizce site ödülü vardı.aradan 1,5 ay geçti hâla hazırlıyor.Site aynı Confused

Benim anlamadıgım siteyi hazırlamadan neden kampanya yapıyorsunki herşeyi hazırla öle kampanya vs hazırLa MiLLeti bekletiyorsn

msn de konustm hazırLıyorm hâla dedi ama bnde siLdm msnden ödüLleri de aLmadm(tabi ortada ödül varsa ) Twisted Evil

Sana Katılıyorum ''nettekiparam''
Wink

Ödül var yada yok orası zaten karışık. Çelişkili şeyler var madem site devredildi diyor neden devir işi benim bugunkü mesajımdan sonra ödemeler yapılmadan oluyor ? Msn işine gelince site msn leri aynı sanki farklıymış gibi neden gösteriliyor ? Madem beceremeyeceksin neden insanları kandıryorsun ? Kandırma felan yok diyemezsin çünkü ödeme için gereken paranın promosyonun başladığı ilk gün %60 tan fazlası hani hazırdı ?
Mesaj04.08.2009, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Msnler Aynı Very Happy Msn ile mi Devretti Siteyi ? Question
Mesaj04.08.2009, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hakan beye hangi yüzle şikayette bulunuyorsun ben bunuda anlamıyorum. Hem suçlı hemde güçlü diye bir söz var tıktı bu sözdeki gibi olmaya çalışıyorsun ama bilmediğin bir şey var. Önce kendi yazdıklarına kendin inan. Hem kural koyuyorsun hemde o kuralı kendin çiğniyorsun. Sonra ödeme yapmıyorsun birde gelmiş haklıymış gibi üste çıkmaya çalışıyorsun. Ayıp be ayıp. İnsanların güvenini seningibiler yüzünden sarsılıyor...
Mesaj04.08.2009, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayc nerede ben onu bulamadım

Oleyyy goolge sitemi indexledi:D
Mesaj04.08.2009, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Foruma erişiminiz kısıtlanmıştır.
Şu nedenle: 99999999

BAK BAK FORUMDAN ATILMIŞIM. SANKİ ÇOK KALMAK İSTİYORDUM O FORUMDA.SENİN GİBİ SÖZÜNE SADIK KALMAYAN İNSANLAR OLDUKÇA YALAN VE DOLANLARLA İNSANLARI KANDIRAN OLDUKÇA NE DİYEBİLİRİM Kİ. AMA İNŞALLAH BU MESAJLARI OKUYANLAR SENİN NASIL BİRİ OLDUĞUNU ANLARLAR.
Mesaj04.08.2009, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

ultrasordu yazmış:
sayc nerede ben onu bulamadım

ne yapacaksın ?
Mesaj04.08.2009, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Son Kaç Razz