Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.07.2009, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilincliyasamdernegi yazmış:
islamanahtari yazmış:
ne zamandır günncelemiyordu zaten ama net uzantısıda var açtırmasada net i kullanır Wink

hackerfriend.net tr.gg dir bs de acılmıs domaınle yonlendırme yapmıs Very Happy
Mesaj18.07.2009, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

HackerFriend'in Sitesinin Silinmesi Kötü Olmuş.
Mesaj18.07.2009, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence hackerfriend bedava-sitemden çekilecek

Bende olsaydım çekilirdim onca bize yardım sonunda 1 dakikada silindi..

Hackerfriendin yerinde olsaydım hiç sitemin açılması için çaba göstermezdim çekilirdim HAKSIZMIYIM SENCE..

Mesaj18.07.2009, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: xD

hackerfriend'in sitesinin silinme sebebini hepimiz biliyoruz.download linki bulundurmaktan

Ayrıca kendisi bedava-sitem'de çok emeği var diye yasakları çiğneyemez.Böyle yaparak onu örnek alan çoğu bedava-sitem üyesine destek değil köstek oluyor.

Bedava-sitem hiç bir siteyi öylesine silmez.Yapılan bir hata olmuştur.Yanlışlıkla silinen site olursa da daha sonra yeniden açılır..

Benim sitemde silinmişti. BonJuan-62. Çok emeğim olmuştu fakat sonralarda yaptığım hatalarla silindi.Haklı olan Bedava-sitem'di.Suçum'un cezasını çektim. Artık o sitemi geri bırakıp yeni sitelerle ilgilenmeye başladım.

Hackerfriend' de sitesi açılmasa bile yeni sitelerle devam edip, insanların yeniden on örnek almalarını sağlamalı ve yeniden yardımlarda bulunmalı.

Wink
[/quote]

Mesaj18.07.2009, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu: hackerfriend

hackerfriend'in silinmesi biz agilligroup'u derinden etkiledi bunun içinde bir alt sitemiz olan protestolar.tr.gg de hf'nin açılması için kampanya başlattık onun emeklerine teşekkür etmek için harekatımıza katılın
Mesaj18.07.2009, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

BENDE EWET DUYDUM DUYDUGURAMA GÖREYE YAYNINLADIGI BAZI ICERIKLERDEN KOLAYI YIMIS CALINTIYMIS GALIBA FORUM ARTIK SUYU CIKTI Crying or Very sad
Mesaj18.07.2009, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

kod-adresi yazmış:
Bence hackerfriend bedava-sitemden çekilecek

Bende olsaydım çekilirdim onca bize yardım sonunda 1 dakikada silindi..

Hackerfriendin yerinde olsaydım hiç sitemin açılması için çaba göstermezdim çekilirdim HAKSIZMIYIM SENCE..

bende olsam çekilirdim net adresi açıpta yönlerdirecek kadar yardımsever biri
Mesaj18.07.2009, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

konuyu uzatmayin gorevliler konuya el koymalari gerekir basligin kitlenmesi gerekir

niye silmis nasil silmis neden silinmis kim silmis bunlari gecin bizi alakadar etmiyor bu hackerfriend ve b-s gorevlileri arasinda olan birsey kimseyi ilgilendirmez

son olarak cogu kisi hackerfriendin emeginden bahsediyor dogrudur b-s alemin top 10 ünlüsü arasina girer hackerfriend ama birseyi unutuyorsunuz 3 sene önce hatirlarim hackerfriend de hic birsey bilmiyordu baskalarindan ögrenerek merak sararak cogu seyi ögrenip kendi seviyesini asarak cogu bedava-sitem kullanicilarina yardim etmistir ama oda bildigi herseyi baska kisiler tarafindan ögrendigini de unutmayiniz

demek istedigim hackerfriendin sitesi kuruldu nasil kuruldu kimler yardim eti kimse bilmiyor bilmeye de gerek yok ama sitesinin pr si 1 olduktan sonra hatirlarimki hackerfriend forumdaki iliskisini bazi konular nedeniyle kesmisti yardim etmeyi birakmisti forumda olsun ozel mesaj sisteminden olsun
herkese siteme girin orda neyi nasil yapacaginiz yaziyor diyordu

kimse bana masal anlatmasin

bir emek verilmistir o emek bosa gitmemistir inanirimki hackerfriend domainli hostlu bir siteyle devam edecektir ve gerekirse sitenin kurumu icin yardimci oluruz hackerfriendin nerden gelip nasil buralara gelip kimlere yardim etiyini unutmayin unuturmayin

bir kac haftadir hackerfriend uzerinde oynanan haksiz oyunlar vardi belki boyle olmasi onun icin daha iyi oldu yazik oldu niye oldu bunlar bos konusmalar

B_S görevlileri konuyu kitlemenizi rica ediyorum hayla neyi izliyorsunuz?

uA1905uA@
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj18.07.2009, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet konu tartışma ortamına döndü..
kilitlenmeli..
Mesaj18.07.2009, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu: post

Mesaj18.07.2009, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar daha önce tonla emek verdim foruma..
css tasarıma,tablo tasarıma forumun ilk adımını attıranda ben oldum (fenercafe)
bunu bilen bilir zaten Wink

benimde çok fazla emeğim vardı ve tüm sitelerim silindi..
emek veren insanın sitesi silinmeyecek diye birşey yok!
ufak birşeyde olsa silinebilir bu gayet normal..

hackerfriend isterse sitesini geri açtırabilir zaten bu ona kalmış bir durum (hatasını düzelterek elbette)

fazla yorum yapmaya gerek yok bence bu konuda.

Mesaj18.07.2009, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

AY Yıldız Tim Sitesine İnanmalımıyız Bu Durumda Rolling Eyes
Mesaj18.07.2009, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu uzamasın yeter kapansın konu
Mesaj18.07.2009, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tek Kelimeyle: Bedava-Sitem Kafayı Yemiş Very Happy
Mesaj18.07.2009, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi olmuş ya silindiğine sevindim erkekse geri almaz hesabını o gitsin comuna