Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.07.2009, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Pr nasıl artırılır.

arkadaslar sımdı bedava sıtemın bır sıtesı olmayan toplistkod. benım sıtemdı ben free sıte hayatıma bu sıteyle basladım cok calısdım sadece 6 ay ıcınde pr8 yaptım com.net.org sıtelerınden reklam yayınla teklıflerı geldı ve artık bu olaydan cok sıkılmısdım toplistkod sahesınde ben 370 tl kazandım 6 ay ıcınde.neyse uzatmayalım herkez soruyordu pr nasıl yaptın dıye bundan da sıkıldım burda acıklamak ıstıyorum.

googleye tr.gg yazdım ve saten ilk 9 sayfadakı olan sıteler pagerankı yuksek olan sıtelerdır.onların zıyaretcı defterlerine yorum yazdım.sonra googleye zıyaretcı defterı yazdım ve onume cıkan butun sıtelere sıtem le bırlıkde yorum yaptım.sonra arkadasın onerısı ıle pr4 6 arasıbda değişen 5 toplist sitesine uye oldum onlarında faydaları cok dokundu.pr3 ve pr6 arasında değişen sıtelerle sadece 1 aylık banner takas yaptım ve sonucunda googlenın bana verdıgı odul pr8 dır.ilk gun ne yazsam tr.gg yazcam ılk sayfada html yazsam ılk sayfada o kadar cok yogun bır zıyaretcı akımı oldukı webmasteroflıne hatası verdı ama en son kı hıt 7000 ler deydı dedıklerımı uygulayın sızde ınsallah faydalı olmusumdur.
Mesaj18.07.2009, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kesinlikle uygulayacağım tşkler sagol Smile Wink
Mesaj18.07.2009, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

YAzdıklarınızın faydalı olacağına eminim fakat başlığı yanlış yere açmışsınız! Wink

Mesaj18.07.2009, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

allahım ya serbest bolge adı ustunde eger yalnıssa ban ve kılıt ıstıyorum o kadar sızın uyarmanıza gerek yok yalnıssa bılgılendırmek turkmayısı hocamız vursun banı.
Mesaj18.07.2009, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: s.a

tr-photoshop yazmış:
allahım ya serbest bolge adı ustunde eger yalnıssa ban ve kılıt ıstıyorum o kadar sızın uyarmanıza gerek yok yalnıssa bılgılendırmek turkmayısı hocamız vursun banı.

sinirlenmeye hiç gerek yok.ben sadece yerinin burası olmadığını söylemek istedim.. Wink

Mesaj18.07.2009, 14:53 (UTC)    

peki yeri neresıdır sölermisin
Mesaj18.07.2009, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava sitem bölümü bunun için en uygun yerdir Wink

Mesaj18.07.2009, 18:28 (UTC)    

bedava sitem ıle ılgılı bılgıler paylasılı orda ben serbest bolge eger yalnıs bolgeyse kılıtlenırdı konu ama polemıge gırmıyecegım senle neyse demekkı kımseye bılgı yaramıyor.
Mesaj18.07.2009, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: s.a

tr-photoshop yazmış:
bedava sitem ıle ılgılı bılgıler paylasılı orda ben serbest bolge eger yalnıs bolgeyse kılıtlenırdı konu ama polemıge gırmıyecegım senle neyse demekkı kımseye bılgı yaramıyor.

arkadaşım kesinlikle senin bilgine hakaret etmem!. Ben sadece oranın daha uygun olduğunu söylemek istemiştim.

Mesaj18.07.2009, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bilgiler çok saol Wink
Mesaj18.07.2009, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

pr 8 Shocked harikaymıs
Mesaj18.07.2009, 19:00 (UTC)    

tamam ozaman eger yalnıssam bırazdan kılıt gelır ben neyın nerde oldugunu bılıyorum arkadasım... tesekur edeırm arkadaslar sız bılgılendıkce bız mutlu oluyoruz.
Mesaj18.07.2009, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Bu Yöntemi Başka Bir Kişiden Öğrendim 2 Haftadır Uyguluyorum.Ama Ben Google'de Tr.gg Yazmıyorum.''site ekle '' felan yazıyorum.Birde Öğrendiğim Kişinin Backlinklerine Bakarak pr 5-6-7-8 Siteleri Bulup Yorum Yazıyorum...Backlink 3'dü 2 hafta da 56 oldu

O pr 5-6-7-8 siteleri bulursam hepsini burada paylaşırım. Mr. Green

Kısacası Backlink Kazanmak İStiyorsanız.Girdiğiniz her siteye site urlnizi yazın... Wink

Mesaj19.07.2009, 00:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

keskin41 yazmış:
Bende Bu Yöntemi Başka Bir Kişiden Öğrendim 2 Haftadır Uyguluyorum.Ama Ben Google'de Tr.gg Yazmıyorum.''site ekle '' felan yazıyorum.Birde Öğrendiğim Kişinin Backlinklerine Bakarak pr 5-6-7-8 Siteleri Bulup Yorum Yazıyorum...Backlink 3'dü 2 hafta da 56 oldu

O pr 5-6-7-8 siteleri bulursam hepsini burada paylaşırım. Mr. Green

Kısacası Backlink Kazanmak İStiyorsanız.Girdiğiniz her siteye site urlnizi yazın... Wink

haklısın