Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.07.2009, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Forza-Kartal 2010'a 3 Yaşında Ve Bomba Gibi Geliyor !

Bedava-Sitem'in Unutulmaz Beşiktaş Sitesi www.forza-kartal.tr.gg 2010'a öyle bi geliyor ki Beşiktaş'lılar siteden çıkamayacak !

Peki Neler Olucak 2010'da Bu Sitede ?

-Neler Olmuyucak ki ?

1 ) Öncelikle Çok Beğenilen Tasarımımız Aynen Duracak Fakat Menülerde Değişiklik Olucak Hover Efektli Menü Kartal Pençeli Menüye Dönüşecek Bu Yönde Çlışmalarımız Var.

2 ) Son Dakika Gelişmleri de Artık Bu Sitede Yer Alacak ( Özel Kaynaklardan )

3) Kartal Yuvası Ürünleri Sitemizde Bulunacak .

4 ) Veee taraftarlardan büyük ilgi görecek bi çalışma : Her Beşiktaş'lı Kendi Yaptığı Beşiktaş Resmi , Wallpaperlarını Sitemize Kolaylıkla Ekleyebilecek .

5 ) Durdurak Bilmeyen Yeniliklere Sitemize Özel Duvar Kağıtları İle Devam Edeceğiz .

6 ) Mükemmel çözünürlükte , şık introlar .

7 ) Sürpriz Anketler .

8 ) Canlı Anlatım Servisi İçin ForzaBesiktas.Com Admininde özel izin aldım ve yeni sezonda bu da Olacak .

9 ) Lig Radyo ve Radyospor 'dan biri Sitemizi Neşelendirecek .

10 ) FLAŞ FLAŞ FLAŞ ! Bitmedi Beşiktaş Köşe Yazarları İçin En Az Benim kadar Beşiktaş ve Futbol Bilgisi Olan bi arkadaşla anlaşmış bulunmaktayım .

Siz Sadece Bekleyin , Bana güvenen çok kişi var bunu biliyorum ve bu güven boşa çıkmayacak siz de bunu bilin...

Saygılarımla...

Forza-Kartal Site Admini

Mesaj24.07.2009, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok özür dilerim ama burası kişisel başlıklara açık değil.Diğer bir konu burası reklam alanı değil.Site Değerlendirme veya Bedava Siteni Tanıt başlığına açsaydınız daha doğru olurdu.

Çok üzgünüm ama uyarmak zorundayım sizi. Rolling Eyes
Mesaj24.07.2009, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen forumu kirletmeyelim.
Mesaj24.07.2009, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu hatalı yerde özür dilerim arkadaşlar mod arkadaşlardan biri kilitlerse sevinirim veya silerse .

Ayrıca Ahmet sürekli laf sokup durma derdin neyse adam akıllı bildir Wink

Önceki mesajları göster: