Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.07.2009, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Beşiktaşta Mor Forma giymiş ahuah (:

Günlerdir Galatasaray'ın yeni sezonda giyeceği 'mor' formalar gündemi meşgul ediyor.

İŞTE BEŞİKTAŞ'IN MOR FORMASI

Galatasaray taraftarı da ikiye bölünmüş durumda. Taraftarların bir kısmı 'mor' formaların güzel olduğu görüşünde, bir kısım ise bu durumdan memnun değil.

Ancak 'mor' formalar sarı-kırmızılı renklere gönül verenlerden çok rakip takım taraftarların diline düşmüş durumda.

Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftaları, ezeli rakipleri Galatasaray'a gönül verenlerin başını 'mor' formalar yüzünden epey ağrıttı. Fakat Galatasaraylılar bu konuda yalnız değiller. Çünkü Beşiktaş da bundan tam 16 yıl önce mor forma giymişti.

Kaynak
http://spor.mynet.com/haber/besiktas-da-mor-forma-giymis/15460

Mesaj30.07.2009, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunu gülerek söylenmenize bir anlam veremedim..Ayrıca o bir mazi...Mazide herkes değişik renkte forma giymiş...
Mesaj30.07.2009, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

eee olsun o kadarda..
kardeş takım onlar Laughing
Mesaj30.07.2009, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bin907 yazmış:
eee olsun o kadarda..

Wink Wink
Mesaj30.07.2009, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu ne biçim bi insanlıktır yani size laf atıldı diye bize mi yönlendireceksniz , Beşiktaş Kulübü o formaları 90 lı yıllarda dizayn etmiş olup mor değil eflatun rektedir Wink + o forma fosforludur. Mor formanın sizdeki aksi yönü ise mosmor deyimidir ve eflatun-mor arasındaki farkı anlamnız dileğiyle Wink ...

Sanırım bu açıklamam yeterli olmuştur !

Mesaj30.07.2009, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:
Bu ne biçim bi insanlıktır yani size laf atıldı diye bize mi yönlendireceksniz , Beşiktaş Kulübü o formaları 90 lı yıllarda dizayn etmiş olup mor değil eflatun rektedir Wink + o forma fosforludur. Mor formanın sizdeki aksi yönü ise mosmor deyimidir ve eflatun-mor arasındaki farkı anlamnız dileğiyle Wink ...

Rolling Eyes süper xD
Mesaj30.07.2009, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:

allah korusun galatasaraylı değilim Wink
Mesaj30.07.2009, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bin907 yazmış:
eee olsun o kadarda..

Ha demekki sen bJk iLe kardeş olmak istemiyorsun ha Very Happy

(ben bir gaLatasaryLıyım xD)
Mesaj30.07.2009, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

vallahi o forma ne eflatun nede fosforlu...
@forza-kartal o yılda daha 1 yaşındaydn sanırım..
ama maşşallah gözler iyi ayırt ediyormuş...

buyrun arkadaşlar haber burada..
isteyen mavi isteyen pembe desin...
haberde mor yazıyor.
videoyu izleyebilirsiniz.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/12179883.asp?gid=211
Mesaj30.07.2009, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim verdiğim kaynaktada yani mynet te mor yazıyor yukarda verdim kaynağı isteyen baksın
Mesaj30.07.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tartışma ortamı çok güzel yaratılır bu medya ile zaten bilerek mor diyorlar + benim o zaman 1 yaşımda olmam formaların rengini ayırt edemeyeceğim anlamına gelmez.

Burada Fenerbahçe'nin rezilliklerini sayarsam Pc'nin başından kalkamam büyük kulüplere olan saygımdan bi şey demiyorum şimdilik , Galatasaray mor formasıyla çıksın maçlarını avrupada bizi güzel bi şekilde temsil etsin aynı şekilde 3 yıldır aynı çubuklu ve aynı kuruluş formasını giyen takımlara da söylenecek lafım yok onlarda bizi çıkıp temsil etsinler hepsine yürekten başarılar.

Mesaj30.07.2009, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:
Tartışma ortamı çok güzel yaratılır bu medya ile zaten bilerek mor diyorlar + benim o zaman 1 yaşımda olmam formaların rengini ayırt edemeyeceğim anlamına gelmez.

Burada Fenerbahçe'nin rezilliklerini sayarsam Pc'nin başından kalkamam büyük kulüplere olan saygımdan bi şey demiyorum şimdilik , Galatasaray mor formasıyla çıksın maçlarını avrupada bizi güzel bi şekilde temsil etsin aynı şekilde 3 yıldır aynı çubuklu ve aynı kuruluş formasını giyen takımlara da söylenecek lafım yok onlarda bizi çıkıp temsil etsinler hepsine yürekten başarılar.

arkadaşım konuyu nereye çekiyorsun ?
mor forma sana göre rezillikmi ?
bana göre değil..
konu böyle yerlere çekip yok şu takımın rezilliğini yazarsam böyle olur şöyle olur demek danışıklı dövüşten başka birşey değil...

mor forma giymişmi giymiş.
bunu söylemek istedim sadece.
Mesaj30.07.2009, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mehmet galiba anlamıyorsun yada ben anlatamıyorum .

Demek İstediğim Şu ki Mor forma rezillik değil fakat neden başlıkta Beşiktaş'ta giymiş bu formayı diyerek tartışma ortamı yaratılıyor , sitemim formaya değil bu haberi yapan siteye (mynet) . Ama bunu yapmakla kalmıyorlar bide rezillik olduğunu zaten onlar vurguluyorlar kelimleriyle, neymiş Beşiktaş'da mor giymiş e nolmuş eflatun forma ama hadi diyelim mor nolmuş yani , bu bi eziklik midir Sad

İşte tüm mesele o mosmor - mor Very Happy

Mesaj30.07.2009, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:
Mehmet galiba anlamıyorsun yada ben anlatamıyorum .

Demek İstediğim Şu ki Mor forma rezillik değil fakat neden başlıkta Beşiktaş'ta giymiş bu formayı diyerek tartışma ortamı yaratılıyor , sitemim formaya değil bu haberi yapan siteye (mynet) . Ama bunu yapmakla kalmıyorlar bide rezillik olduğunu zaten onlar vurguluyorlar kelimleriyle, neymiş Beşiktaş'da mor giymiş e nolmuş eflatun forma ama hadi diyelim mor nolmuş yani , bu bi eziklik midir Sad

İşte tüm mesele o mosmor - mor Very Happy

kardeşim tamamda bu haberi yapan mynet değilki sadece..
hurriyettede var diğer haber sitelerindede..
tartışma ortamı yaratmak olsa bi tane siteden çıkar haber ama ölye değil..
ayrıca büyük siteler böyle ufak haberlerle reyting yapmaz
Wink
Mesaj30.07.2009, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reyting peşinde değiller ki Türkiye'de her zaman 3. kulüp olarak gösterilen takımı küçük düşürme peşindeler Wink

Önceki mesajları göster: