Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj02.08.2009, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu: ANKARAGÜCÜ'NDEN TATSIZ MERHABA

02 Ağustos 2009 Pazar 21:18

Ankaragücü'nün uzun yıllar sonra düzenlenen sezon açılışında olaylar yaşandı. Manken Nilay Dorsa'nın sunuculuğunu yaptığı, 19 Mayıs Stadı'nda düzenlenen açılış törenine, aralarında Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül ve kimi bürokratlar katıldı. Ankaragücü Kulübü Başkanı Cengiz Topel Yıldırım, Vecdi Gönül'e plaket ve üzerinde isminin yazılı olduğu bir forma hediye etti.

-KALECİ SERKAN'A BÜYÜK TEPKİ-

PAF takımının ardından (A) takım oyuncularının tanıtımı sırasında taraftarlar kaleci Serkan Kırıntılı'ya büyük tepki gösterdiler. Transfer döneminde Ankaraspor ile protokol imzalayan Serkan Kırıntılı'nın adı okunduğu sırada taraftarlar milli kalecinin aleyhinde tezahürat yapmaya başladılar. Bu sırada teknik direktör Hikmet Karaman önce taraftar liderleriyle konuştu. Ardından mikrofonu alan Karaman, ''Ankaragücü'nü Ankaragücü yapan, taraftarın coşkusu ve futbolcuya verdiği hırstır. Hep beraber tarih yazdık. Her türlü şartta bu taraftar bize sahip çıktı. Ankaragücü taraftarı 1 puan, futbolcusu 1 puan, teknik ekibi 1 puandır. Sizlerin desteğiyle iyi yerlere geleceğiz'' diye konuştu.

Karaman, konuşmasının ardından Serkan Kırıntılı'yı diğer futbolcularla birlikte tribünlere götürdü. Bu sırada milli kaleci tribünlere gitmek istemezken takım kaptanı Ceyhun ile taraftarlar arasında da tartışma yaşandı. Bunun üzerine soyunma odasına giden oyuncular, ardından otobüse binerek stattan ayrıldılar.

-TRİBÜNLER KARIŞTI-

Bu arada kulüp yöneticileri ve bürokratların oturduğu protokol tribününün her iki yanında bulunan taraftarlar arasında arbede yaşandı. Tribünleri ayıran camları kırarak birbirlerinin üzerine yürüyen taraftarları güvenlik güçleri zorlukla ayırmayı başardılar.

Öte yandan protokol tribünü önünde toplanan bir grup taraftarla yöneticiler arasında da arbede yaşandı. Sağ kapalı tribünün bir bölümünü VIP tribünü yapmak isteyen başkanvekili Musa Demir'e tepki gösteren kimi taraftarlar, protokol tribünü girişinde toplandılar. Taraftarlarla kulüp futbol şubesi sorumlusu Hikmet Hancıoğlu arasında tartışmaların yaşandığı öğrenildi.

Olaylı gece şarkıcı Yıldız Tilbe'nin verdiği konserle sona erdi
.


Bu arada orada abim de vardı.. bir kaç arkadaşı ile gitmişti.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu