Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.08.2009, 08:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Yepyeni Arama Motoru Optimazyonu!

www.pluton-ara.tr.gg

Arkadaşlar yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim..

iyi çalışmalar
Mesaj04.08.2009, 08:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj04.08.2009, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok hoş bir arama motoru... aslında google deyğilde mesela tr.gg sitelerini ekleseniz sadece ya da bir form hazırlayın kayıt olan siteleri ekleyin Wink
Mesaj04.08.2009, 08:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hoş Bir Site Olmuş Tasarım Ve Arama Motoru Güzel Başarılarının Devamını Dilerim!
Mesaj04.08.2009, 08:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

vitaminlik yazmış:
Çok hoş bir arama motoru... aslında google deyğilde mesela tr.gg sitelerini ekleseniz sadece ya da bir form hazırlayın kayıt olan siteleri ekleyin Wink

siteyi henüz dün açtım. dediğiniz gibi kayıt formu olacak ve kayıt olan siteler aramalarda çıkıyor ise yoğunluk kayıt olan sitelerde olacak..

öneriniz için teşekkür ederim..

iyi çalışmalar..
Mesaj konusu:

tasarist yazmış:
Hoş Bir Site Olmuş Tasarım Ve Arama Motoru Güzel Başarılarının Devamını Dilerim!

Teşekkür ederim..
Mesaj konusu:

vitaminlik yazmış:

Aynen katılıyorum çünkü bu şekilde kimse google yerine sizi tercih etmez bence Smile
Mesaj04.08.2009, 09:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteanketleri yazmış:
vitaminlik yazmış:

Aynen katılıyorum çünkü bu şekilde kimse google yerine sizi tercih etmez bence Smile

Doğru bir düşünce ama o da çok zor.. Hergün google kodunu yenilemesi lazım Smile
Önceki mesajları göster: