Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.08.2009, 08:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm yazmış:
webeg yazmış:
okanizm yazmış:
webeg yazmış:
okanizm yazmış:
Polemik:siyasi, bilimsel, edebi konularda sert tartışma

Bence sizde ne dediğinizi bilerek konuşun

Google'de aramanız uzun sürdü mü bari ? Razz

Google'dan değil bu bir, ikincisisenin kapasiten almaz diye tam sözlük anlamını yazdım. Bunu da mı anlayamadım durumun çok kötü kaygılanıyorum senin için...

senin kendi kapasiten belli .

canı sıkılmışmış. kafanı taşa vur geçsin Mr. Green

Çok komik yarın hatırlat gülerim admin özentisi

dur senin yerine güleyim Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

saçların ne güzel Mr. Green Mr. Green

Ben Britney Spears'ın 1 numaralı Hayranıyım.Sizde hayranı olmak istiyorsanız Tıklayınız!..
Mesaj14.08.2009, 08:16 (UTC)    
Mesaj konusu: asdad

tartışmalarınızı özelden yazsanızda eski b-s yi biraz anımsasak.. güzel olacak !
Mesaj14.08.2009, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: asdad

evrimnet yazmış:
tartışmalarınızı özelden yazsanızda eski b-s yi biraz anımsasak.. güzel olacak !

arkadaşım baştaki mesajlarımı görmüşsündür. ben kurallara göre uyardım. ama gördüğün gibi problem yaratan o. o devam ederse bende devam ederim. Wink

Ben Britney Spears'ın 1 numaralı Hayranıyım.Sizde hayranı olmak istiyorsanız Tıklayınız!..
Mesaj14.08.2009, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evrimnet kardeşim kusura bakma bu dengesizin adına ben bütün bedava sitem den özür diliyorum. @webeg misin bebek misin özelden hakaret et edeceksen... Exclamation
Mesaj14.08.2009, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu: asdasd

ikinizde devam edin.. orası beni ilgilendirmez.. tüm bs ailesini ilgilendirir.. forumda çok takılmam ben ama b-sde eskidim..
Mesaj14.08.2009, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm yazmış:
Evrimnet kardeşim kusura bakma bu dengesizin adına ben bütün bedava sitem den özür diliyorum. @webeg misin bebek misin özelden hakaret et edeceksen... Exclamation

anladım sen saçlarını kirpi gibi diken bi bebesin.

Bi dengesiz varsa o da sensin

hem özelden hakaret et diyorsun kendinde buradan hakaret ediyorsun.Aklın yetiyor mu? Mr. Green

Mesaj14.08.2009, 08:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

webeg ben 22 yaşındayım ne yazacaksan özelden yaz bu başlık benim başlığım git buradan.
Mesaj14.08.2009, 08:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm yazmış:
webeg ben 22 yaşındayım ne yazacaksan özelden yaz bu başlık benim başlığım git buradan.

sen yine içtin mi?

hem özelden yaz diyon kendinde buradan yazıyon. git yüzüne bir su vur öyle gel Wink Mr. Green

Mesaj14.08.2009, 08:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Okanizm ve webeg :

Lütfen abiler, ysnsen abimize bs adına verdiğimiz özürü unutmayalım, tartışmalarla unutturmaya çalıştırmayalım ! Kavganızı eşit bulduğunuz özelden atın !
Mesaj14.08.2009, 08:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel kardeşim başlığı ben açtım bir amaç uğruna bana artis artis konuşacaksan özelden yaz diyorum tamam. Biri şuna anlatsın
Mesaj14.08.2009, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

fc-beypazarigucu yazmış:
Okanizm ve webeg :

Lütfen abiler, ysnsen abimize bs adına verdiğimiz özürü unutmayalım, tartışmalarla unutturmaya çalıştırmayalım ! Kavganızı eşit bulduğunuz özelden atın !

Kardeşim kusura bakma
Mesaj14.08.2009, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm yazmış:
Güzel kardeşim başlığı ben açtım bir amaç uğruna bana artis artis konuşacaksan özelden yaz diyorum tamam. Biri şuna anlatsın

vayy kendini haklı çıkarmak için verdiği çabaya bakk! kendin hakaret etmedin mi mesajlar odur duruyor artise bak.

Mesaj14.08.2009, 08:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neyse artık sizle uğraşmıyacağım.B-s'yi bırakıyorum.

Seni de tebrik ediyorum!Hayatta başarılar

Mesaj14.08.2009, 08:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

HERKESTEN İSTİRHAM EDİYORUM BU BAŞLIĞA BENDEN SONRA KİMSE YAZMASIN.

Beni tanıyamamışsıınız adalet budur.

Mod arkadaşlar ısrarla

BAŞLIK KİLİT @OKANİZM BAN, @WEBEG BAN BAŞLIK KİLİT
Mesaj14.08.2009, 08:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir Baslık bos bir konu içeriyor ve kilitlenecekse lütfen o başlık alehinde bir kişi yazmasın.Çünkü O boş olarak gördügünüz konu yukarlara çıkıyor. 1 konu kilitlenecek bir konuysa modlar haricinde kimsenin haddine düşmez diye düşünüyorum çünkü Bu onların işi.
Önceki mesajları göster: