Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.08.2009, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu böyle YÜRÜMEZ arkadaşlar lütfen saygılı olalım..!

Beyler forumda gerçekten çok büyük bir kargaşa ortamı var fakat bunu farkında değiliz.Gördüğüm bir çok rezillik var ama ben bunları sizlere söylemek bile istemiyorum çünkü siz bunun az çok farkındadırsınız.

Ele almak istediğim konu forumlara yazılan gereksiz mesajlar,küfürler,tartışmalar vb. saygısızlık örnekleri.Örneğin "Gençlere Özel" bölümünü inceledim gerçekten çok utanç verici şeyler var.Mdolarımız bu konuları silmekte gerçekten haklılar çünkü kim olsa aynı şeyi yapar.

İşte utanç tablosu :

Yukardakı resimdede öğreniğini görüyorsunuz.Benim burda sizlere vermek istediğim ders bu iş böyle yürümez böyle devam edersek bu forumu kapatmak zorunda kalabililrer.Bu forumun kapanmasınında ne demek olduğunu az çok tahmin ediyorsunuzdur.

Sizin sitelerinize gelen ziyaretçilerin yarıdan çoğu bu forumdan geliyordur.Site nedir bilmezken site yapmanın ne olduğunu öğrendik bu forumda.Artık lütfen daha seviyeli ve saygılı olalaım.Herkesi bu konuda desteğe çağrıyorum.Haksızsam haksız olduğumuda söylebilrsiniz.[/b]
Mesaj19.08.2009, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bu böyle YÜRÜMEZ arkadaşlar lütfen saygılı olalım..!

suprizvar yazmış:
Beyler forumda gerçekten çok büyük bir kargaşa ortamı var fakat bunu farkında değiliz.Gördüğüm bir çok rezillik var ama ben bunları sizlere söylemek bile istemiyorum çünkü siz bunun az çok farkındadırsınız.

Ele almak istediğim konu forumlara yazılan gereksiz mesajlar,küfürler,tartışmalar vb. saygısızlık örnekleri.Örneğin "Gençlere Özel" bölümünü inceledim gerçekten çok utanç verici şeyler var.Mdolarımız bu konuları silmekte gerçekten haklılar çünkü kim olsa aynı şeyi yapar.

İşte utanç tablosu :

Yukardakı resimdede öğreniğini görüyorsunuz.Benim burda sizlere vermek istediğim ders bu iş böyle yürümez böyle devam edersek bu forumu kapatmak zorunda kalabililrer.Bu forumun kapanmasınında ne demek olduğunu az çok tahmin ediyorsunuzdur.

Sizin sitelerinize gelen ziyaretçilerin yarıdan çoğu bu forumdan geliyordur.Site nedir bilmezken site yapmanın ne olduğunu öğrendik bu forumda.Artık lütfen daha seviyeli ve saygılı olalaım.Herkesi bu konuda desteğe çağrıyorum.Haksızsam haksız olduğumuda söylebilrsiniz.[/b]

Çok Haklısın Kardeş

Mesaj19.08.2009, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

dikkat etmediz heralde küfür va admlar bi tane baslıktan 10 tane acmıslar daha ne yapsınlar
Mesaj19.08.2009, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

alperen-ocak yazmış:
dikkat etmediz heralde küfür va admlar bi tane baslıktan 10 tane acmıslar daha ne yapsınlar

ya bunlar resimde olan şeyler değil yani forumun gençlere özel bölümüne girin bakın orda bilr duruyor hala kilitli şekilde .. gerçekten utanç veriici ya..
Mesaj19.08.2009, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

suprizvar çok hakılısın

Mesaj19.08.2009, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

suprizvar yazmış:
alperen-ocak yazmış:

ya bunlar resimde olan şeyler değil yani forumun gençlere özel bölümüne girin bakın orda bilr duruyor hala kilitli şekilde .. gerçekten utanç veriici ya..
biliyorum
Mesaj19.08.2009, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba değerli arkadaşlar;

kesinlikle katılıyorum. Daha öncede bende böyle bir konu açmıştım. ve Halada forumda yanlış bir şeyler yapanları uyarıyorum (öm ile) ancak bana verdikleri cevap:
-Sen Moderatörmüsün
-değilim
-O zamana hakkın yok
-Burası benimde forumum olduğu için hakkım var.!
-Hakkınız yok
-O zaman moderatörlere bildiriyorum
-tehditmie diyorsun
-hayır. Eğer bir tanlışlık görürlerse siler yada kilitlerler yoksada zaten kilitlenemez.

Benim gibi yapanalar mutlaka bu konuşmaya benzer aralarında geçiyordur. Ancak yılmayın ve uyarmaya devam edin.

Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...
Mesaj19.08.2009, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence boşuna elini yormussun.. Çünkü bedava-sitem kapanışındada aynen bazı arkadaşlarım şunu söylemişlerdi.. (Çokda haklılar.. )

Hala bazıları bu tür kötü işleri yapmaya devam ediyorlar, bu bize bence ders olmadı
Mesaj19.08.2009, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu kişilere hakaret davası açacaksınız cezayı ödeyince akılları başlarına gelir.!

dikkat diye başlık açıldığı zaman orada siteleri bulunanlar lütfen yapmayın etmeyin biz küçüğüz ne dediğimizi bilmiyoruz falan diyorlardı baktılar modlar insanlıkdır hatadır diyip dava açmayınca aynı kişiler yine küfür ediyorlar.akıllı sanıyorlar kendilerini başka site girişiyle küfür ediyorlar.

bu kişilere en güzel ders ne nasihat ne laf,uyarı direk hukuk!
Mesaj19.08.2009, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haklısın Kardeşim..İnsanlar Daha Yararlı Şeyler Yapacaklarına Daha Zararlı İşler Peşinde Koşturmaktalar..

Vatan Toprağı Olarak UNİCEF YARDIM KAMPANYASI Düzenlemekteyiz Umuyorum ki iyi niyetime iyi cevap alırım..

İyi Akşamlar..
Mesaj19.08.2009, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya arkadaşlar gerçekten çok yüz kızartıcı bir durum.Yanı sonuçta hepimiz zevk için burdayız demi.Bazılarının hedfleri olabilir.Ama burda bir aile gibiyiz yani bazen kızada bilirsiniz ama büyükleriniz size bazı dersleri vermek zorunda.Siteniz silindiyse, konunuz kilitlendiyse, banlandıysanız bunların hepsinin bir nedeni vardır. Yani hiç kimse çıkıpta boşuna size bunları yapmaz.tekrar tekrar hepnze destekleriniz için teşekkür ediyorum.
Mesaj20.08.2009, 05:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

kesinlikle haklısnınz ya forumu kapatırlar.Yada bir çok bölüm devreden çıkar ve sadece teknik destek bölümlerini faaliyette bırakırlar.
Mesaj20.08.2009, 07:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

SöyLeyecek Söz KaLmadı, Sonuna Kadar Katılıyorum
Mesaj20.08.2009, 07:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

ücretsiz verilen bir hizmetin karşlığı böyle olmamalı
Mesaj20.08.2009, 07:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamanahtari yazmış:
ücretsiz verilen bir hizmetin karşlığı böyle olmamalı
hocama katılıyorum