Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.08.2009, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu: css

sen biliomusun bana yardı medin ltfn ya anlıyan biri yokmu bi tasrım istedim ltfn yardım edin Rolling Eyes
Mesaj20.08.2009, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya arkadaşlar o tasarım php için hazırlanmış bir tasarımdır..
o yüzden uyarlanması çok çok zordur..
benim verdiğim linkten yüzlerce tasarımdan birini seç işte tasarım üstü tasarım altı diye hepsi hazır Wink
Mesaj20.08.2009, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak kardeş şimdi senin yapman gereken şu senin verdiğin linkte üstte download dior onu indiriceksin ordaki resimleri upload ediceksin ardından style diye bir not defteri gibi birşey var onun içinde gerekli yerlere resim linklerini koyucaksın sonra az önce yolladığın kodu en üstte olmak üzere style kodunu css kodu bölümüne yapıştırcaksın yolladığım tasarım üstü tasarım altı kodlarınıda tasarım altına tasarım üstüne yapıştırıcaksın yolladığın free template biraz anlattım ama anlamadıysan template uygulama bilmiorsan buyur incele

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25694
Mesaj20.08.2009, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

maximumtest yazmış:
benim verdiğim linkten yüzlerce tasarımdan birini seç işte tasarım üstü tasarım altı diye hepsi hazır Wink

çok beyenmiş tasarımı uraşsın birazcık Smile
Mesaj20.08.2009, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

website-tasarimi yazmış:
maximumtest yazmış:

çok beyenmiş tasarımı uraşsın birazcık Smile

Razz
ama daha tasarım ayırmayı bilmeyen birinin bunu yapması imkansız..
Mesaj20.08.2009, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya aslında yapması gereken tek şey forumu biraz incelemek
Mesaj20.08.2009, 19:28 (UTC)    

arkadslar bn alnlasmadım ama yinede ilgilendiğiniz için teşekkür ederim sizlere ... Neutral
Mesaj20.08.2009, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş sana şöyle bir şey söylemek isterim basamağın 1. basamağından 5. basamağından atlamaya çalışma en kolay olan ice blue red gibi tasarımları kullan şimdilik yavaş yavaş öğrenirsin sana akıl vermek benim haddime deil bi arkadaş önerisi olarak düşün
Mesaj20.08.2009, 19:33 (UTC)    

yoo aslıda doğru söylüyorsun ama iste bilmememin cezasını cekiyorum kimsede kimsenin iyi bişi olmasını zaten istemez doğru değl mi yardım eden de yok offff bosver ya...keşke yaapbilsem ama olmuyo işte.. Crying or Very sad
neyse saolun herşey için
Mesaj20.08.2009, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımı indir sonra http://www.fileden.com/files/2009/7/29/2526551/css%20koduna.txt bu lınkte resım yerleri vardır o yerlere yukledıgın resımın kodlarını ekle işlem tamam Wink
Mesaj20.08.2009, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

verdiğim linktekıler css kodudur resımlerı yukledıkten sonra sıtene bu css kodlarını ekle
Önceki mesajları göster: