Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.08.2009, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

kod-adresi yazmış:
Ahmet türk,emine ayna,akın birdal

hepsini çok seviyorum Rolling Eyes

yazık çok yazık Exclamation Exclamation
Mesaj21.08.2009, 08:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklamforumda yazmış:
kod-adresi yazmış:

Arrow Herkesin kendi kararı arkadaşımm [Ön Yargıya Gerek Görmüyorum] Wink
Mesaj21.08.2009, 08:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

vatantopragi yazmış:
kod-adresi yazmış:

bak tartışam yaratmayacağım ön yargı değil bu bir ikincisi sayılan kişilerin askerlerimizi öldüren pkk lıların meclisteki adamları olduğunu biliyoruz bu iki adamlar pkk nın adetea haberlerşme araçları pkk lıların isteklerini iletiyorlar pkk ya terör örgütü demiyorlar kan akıtıyorlar ülkenin başbakanına karışı doğu bölgelşeri örgütleyip milleti biribirine düşürüyorlar askerden kaçmak için çürük raporu alıyorlar iş askerin silahı bırakmasına geldiğinde ise akp nin yalakası oluyorlar.Bu tür kişileri saynlara da saydıranlara denecek en hafif kelime yazık sözüdür Wink sen bunları bilmene rağmen önyargı diyorsan diyecek HİÇBİR şeyim yok
Mesaj21.08.2009, 08:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mustafa KEMAL ATATÜRK
Mesaj21.08.2009, 08:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hiç kimse benim özgür fikrime karışamaz değilmi asıl sizin yazdıgınız yorumlar bölücülük oke inanın askerleri veya dağdakilerin ölmemesini sizden daha fazla istiyorum şimdi ne konuşsamda boştur ama benim yerimde olsaydınız eminimki beni anlıcaktınız...
Mesaj21.08.2009, 08:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

vatantopragi yazmış:
kod-adresi yazmış:

bak tartışam yaratmayacağım ön yargı değil bu bir ikincisi sayılan kişilerin askerlerimizi öldüren pkk lıların meclisteki adamları olduğunu biliyoruz bu iki adamlar pkk nın adetea haberlerşme araçları pkk lıların isteklerini iletiyorlar pkk ya terör örgütü demiyorlar kan akıtıyorlar ülkenin başbakanına karışı doğu bölgelşeri örgütleyip milleti biribirine düşürüyorlar askerden kaçmak için çürük raporu alıyorlar iş askerin silahı bırakmasına geldiğinde ise akp nin yalakası oluyorlar.Bu tür kişileri saynlara da saydıranlara denecek en hafif kelime yazık sözüdür Wink sen bunları bilmene rağmen önyargı diyorsan diyecek HİÇBİR şeyim yok

Arkadaşım..

1.Si = Burası Siyasi Forum Olmadığı İçin Tartışmak İstemiyorum
2.Si = Keşke O şerefsizleri AYYILDIZLI VİPTEAM gibi bizde def edebilsekte "SİYASETTE SEVDİKLERİNİZ"Adı altındaki başlıkda
Alıntı:
Bunların adını görmesek ancak yapamıyoruz..Bu Bedava-Sitemde bu cesareti Gösteren Tek Timin AYYILDIZLI VİPTEAM olduğunuda bir çoğumuz biliyoruz..Eğer sende cesursan git başvur..

Ancak Unutmaki Bu Forum Siyasi Değil..
Mesaj21.08.2009, 08:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

siz bu kafayla gitseniz daha çok insan ölür...
Mesaj21.08.2009, 09:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

vatantopragi yazmış:
vatantopragi yazmış:
kod-adresi yazmış:

Arkadaşım..

1.Si = Burası Siyasi Forum Olmadığı İçin Tartışmak İstemiyorum
2.Si = Keşke O şerefsizleri AYYILDIZLI VİPTEAM gibi bizde def edebilsekte "SİYASETTE SEVDİKLERİNİZ"Adı altındaki başlıkda
Alıntı:
Bunların adını görmesek ancak yapamıyoruz..Bu Bedava-Sitemde bu cesareti Gösteren Tek Timin AYYILDIZLI VİPTEAM olduğunuda bir çoğumuz biliyoruz..Eğer sende cesursan git başvur..

Ancak Unutmaki Bu Forum Siyasi Değil..

AYYILDIZLI VİPTEAM i,le alakası olmayan bir mesaj yazmışın benim dediklerim siyasi olarak algılanmamalı bunlar gerçekler ama siz bunlara göz kapatıp öyle oluyor diyorsanız devam edin Wink
Mesaj21.08.2009, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

kod-adresi yazmış:
Hiç kimse benim özgür fikrime karışamaz değilmi asıl sizin yazdıgınız yorumlar bölücülük oke inanın askerleri veya dağdakilerin ölmemesini sizden daha fazla istiyorum şimdi ne konuşsamda boştur ama benim yerimde olsaydınız eminimki beni anlıcaktınız...

senin yerinde olmayı inanki hiç istemezdim.seni de hiç bir halukarda anlamak da istemem zaten
Mesaj21.08.2009, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

kod-adresi yazmış:

Bi kere Onlar Ölmediler ŞEHİT düştüler.. Anlayamazsın..

Ayrıca onlara destek vereceğimize bizde Milyonlarca Askerimiz gibi Şehit Düşmeyi Yeğeleriz..
Mesaj21.08.2009, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

kod-adresi yazmış:

Ayrıca onlara destek vereceğimize bizde Milyonlarca Askerimiz gibi Şehit Düşmeyi Yeğeleriz..
Mesaj21.08.2009, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

vatantopragi yazmış:
kod-adresi yazmış:

keşke konu burala kadar gelmeseydi türkiyede dtp'ye oy veren milyonlarca insan var demeki türkiyede milyonlarda bölücü var bakın size yemin ediyorum dtp oy verenlerin %99'ı artık bu savaşın bitmesi için oy veriyorlar ama siz bunu anlamıyorsunuz neyse

ne mutlu kürdüm diyene

Mesaj21.08.2009, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

1 - Mustafa Kemal Atatürk
2 - Boşver ( Gereksiz )
3 - Boşver ( Gereksiz )
4 - Babam : P
Mesaj21.08.2009, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

kod-adresi yazmış:
vatantopragi yazmış:
kod-adresi yazmış:

keşke konu burala kadar gelmeseydi türkiyede dtp'ye oy veren milyonlarca insan var demeki türkiyede milyonlarda bölücü var bakın size yemin ediyorum dtp oy verenlerin %99'ı artık bu savaşın bitmesi için oy veriyorlar ama siz bunu anlamıyorsunuz neyse

ne mutlu kürdüm diyene

en azından laflarını çarpma kullanma ne mutlu türküm diyene lafını çarpma kullanma kendiniz üretin Wink ayrıca dtp milyonlarca oy almadı Wink yüzbin barajını zor geçtiler hep sıkıyorsa tek parti olarak girsinler neden tüm vekiller bağımsız girdiler Question bunları bşilmeden bana kürtlerin siyasetini yapma Wink ayrıca biz kimin ne amacı olduğunu biliyoruz biz kürtlerinde vatandaş olduğunu kabul etsekde kürtlerin çoğu pkk yanlısı TERÖR yanlısı
Mesaj21.08.2009, 10:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

sizlerin bu düşüncelerini gördüğüm zaman biraz daha nefret ediyorum bu ülkeden kürtlerin çoğunluğu bölücü demek ne ya türkiyede 20 milyon kürt var
bunların hepsi bölücü olsa türkiye diye bi ülke kalmaz..bu ülkeyi birlikte kurduk
şimdi siz çıkıyorsunuz siz kimsiniz diyorsunuz ne güzel dünya ya