Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.08.2009, 01:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Umarım Bu Gün de Fazla Zorlanmadan Tutarız Orucumuzu. Smile
Mesaj22.08.2009, 02:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

kralmustak yazmış:
Umarım Bu Gün de Fazla Zorlanmadan Tutarız Orucumuzu. :)

Merak etme Allah Zorluk göstermez :)
Mesaj22.08.2009, 05:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnşaallah ersel.. Razz
Sanırım bugunde acıkmayacağım ama yine cok susayacağım..Çünkü fazla su ıcmedim.Ah bi içebilsem.. Laughing

Mesaj22.08.2009, 07:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
kralmustak yazmış:
Umarım Bu Gün de Fazla Zorlanmadan Tutarız Orucumuzu. Smile

Merak etme Allah Zorluk göstermez Smile

İnşallah. Smile
Mesaj22.08.2009, 07:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sabah kalkar kalkmaz karnımda hafif bir açlık ve ağrı..
Ağzım kurumus bir hal alıyo Very Happy Ama öglene dogru geçiyor..

Mesaj22.08.2009, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

N'apalım,Alışacağız. Smile
Mesaj22.08.2009, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben bugün düne göre daha iiyim
Mesaj22.08.2009, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim Başım Ağrıyor.Sanırım PC Başında Çok Durmaktan. Very Happy
Mesaj22.08.2009, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Normalde Çok Susardım.Ama Bu Sefer Açlık Daha Belirgin Very Happy
Mesaj22.08.2009, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:

Valla Aynen
Mesaj22.08.2009, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:

Benim de Öyle Oldu. SmileSmile

Allah'a Şükür,Bugünü de Atlattık. Smile
Mesaj22.08.2009, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benım bugun cok kotuydu..
Sabah uyandım bogazımda kuruluk..Her zaman olurdu ama bugun bı farklıydı.
Ezanın okunmasına 2 saat kala resmen bıtmıstım.Zaman falan gecsın dıye aldım elıme Kuranı okumaya basladım.Yıne de hem zaman gecmıyordu hem de kotulesıyodum acıkcası Very Happy Hayatımda hıııc o kadar acıkmamıstım.Ya dusunsenıze resmen kendımı tutamadım agladım Very Happy Kı normalde aglamam ben Very Happy O 1 saat yandım bıttım resmen bozsam mı orucu dıye dusundum asırı kotuydum.Yok dedım bnca saat durdum sımdı ıkı damla gozyası mı bozcak orucumu Very Happy Iyı kı de oyle yapmısım.1 saat yerımde duramadım.Agladım yattım uzandım Very Happy Sonra aldım elıme iPodu,actım Sagoyu,yataga da uzandım bı rahatladım anlatamam..Sagonun sarkıları benı 30 dk rahatlattı.Kotu olan Sagopa Dınlesın tavsiyedir Very Happy Neyse son 30 dkda hazırlık falan yaptı halsız bır sekılde.Neyse Allah'tan gectı..Bır an gercekten hıc ezan okunmuycak sanmıstım Very Happy Allah kımseyı oruc tutarken bu kadar kotu yapmasın Very Happy Very Happy
Mesaj22.08.2009, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

sewalcee yazmış:
Ezanın okunmasına 2 saat kala resmen bıtmıstım.Zaman falan gecsın dıye aldım elıme Kuranı okumaya basladım.Yıne de hem zaman gecmıyordu hem de kotulesıyodum acıkcası Very Happy Hayatımda hıııc o kadar acıkmamıstım.Ya dusunsenıze resmen kendımı tutamadım agladım Very Happy Kı normalde aglamam ben Very Happy O 1 saat yandım bıttım resmen bozsam mı orucu dıye dusundum asırı kotuydum.Yok dedım bnca saat durdum sımdı ıkı damla gozyası mı bozcak orucumu Very Happy Iyı kı de oyle yapmısım.1 saat yerımde duramadım.Agladım yattım uzandım Very Happy Sonra aldım elıme iPodu,actım Sagoyu,yataga da uzandım bı rahatladım anlatamam..Sagonun sarkıları benı 30 dk rahatlattı.Kotu olan Sagopa Dınlesın tavsiyedir Very Happy Neyse son 30 dkda hazırlık falan yaptı halsız bır sekılde.Neyse Allah'tan gectı..Bır an gercekten hıc ezan okunmuycak sanmıstım Very Happy Allah kımseyı oruc tutarken bu kadar kotu yapmasın Very Happy Very Happy

Yazdıklarını okurken içim gitti. Razz
Mesaj22.08.2009, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Razz Razz
Mesaj23.08.2009, 01:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

sewalcee yazmış:

Yazıkkkk Laughing

az sonra burda ezan okunacak ..
gunde en az 18 saat bilg başında duruyorumdur.
geceleri uyumuyom zaten sahur a kalkasıya kadar .
saat 6 da yatıyom saat 8 de kalkıyom.
saat 7 e ye kadar bilg. oynuyom.
eve gidiyoz iftirdan sonra tekrar sahura kadar oturuyom . Laughing toplam toplasan 2-3 saat uyuyom Very Happy
Önceki mesajları göster: