Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.08.2009, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
taraftar05 yazmış:
ADTECH İN YENİ UYGULAMASI

ADTECH yine bir ilki gerceklestiriyor ! Artik E-TICARET sitelerinden de satis tutari uzerinden gelir payi kazanabileceksiniz. Bugune kadar sadece tiklama basina ucret alarak trafik yonlendirdiginiz e-ticaret sisteminin karina artik siz de ortak oluyorsunuz ! Ustelik, bu ADTECH farkliligi ilk olarak internette en cok satilan urun grubundan, cep telefonlarindan basliyor.

Turkiye’nin en buyuk cep telefonu ithalatcilari ve toptancilari ile yaptigimiz ozel anlasmalar sayesinde, guncel olarak en populer cep telefonlari hem en uygun fiyatlar ve istenirse maksimum sayida taksit ile sunulmakta hem de yapilan toplam ciro uzerinden siz degerli ADTECH yayincilarina %5 (yuzde bes) gelir payi onerilmektedir. Ornekle; KDV dahil 299 YTL’ye satilan bir cep telefonu uzerinden yine KDV dahil olmak uzere 14,95 YTL gelir payi elde edeceksiniz.

Turkiye’de ayda 600.000 yeni cep telefonu satildigi ve bunun %32’sinin internet uzerinden gerceklestigi goz onune alinirsa, onumuzdeki potansiyel daha iyi anlasilacaktir. Tum degerli yayincilarimizi bu buyuk pastadan pay almaya davet ediyoruz.

Bu yeni servisi sitelerinizde tanitmak uzere http://yayinci.adtech.com.tr adresinden hesabiniza giris yaptiktan sonra, 'PPA Reklam' sekmesinden ‘GUNLUK FIRSATLAR’ basvurusu yapiniz ve basvurunuz onaylandiginda 'Onayli Reklamlar' bolumunden ilgili reklam kodlarini aliniz.

Bol kazanc ve calismalarinizda basarilarinizin devamini dilegimiz ile,

Saygılarımızla,

ADTECH
AD İnteraktif Reklam Hizmetleri T.A.�.

Adtech i genel ahlak kurallarına uygun bulmuyorum ve kalitesiz reklamları var..

Katılıyorum.
Mesaj23.08.2009, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepsine tek tek .... xD

bunlardan para kazanmak epey zor Razz
Mesaj23.08.2009, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
Hepsine tek tek .... xD

bunlardan para kazanmak epey zor Razz

bidiğin bişey varsa söyle bizde kazanalım Wink
Mesaj23.08.2009, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslında sitemizde reklamları kendimiz yapmalıyız.
bunu ben diğer sitemde bayağı iyi yapıyordum (ama silindi).

Mesaj23.08.2009, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

csshost yazmış:
Mesaj23.08.2009, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
csshost yazmış:

Kendimiz yapmalıyız derken ?

yani reklamlarimiz kendimiz yapacaz.

alta mistanbul reklamlari gibi mesela. Wink
Mesaj23.08.2009, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

yani kendi sitemizde o adhood, reklamstore siteleri yerine örnek.tr.gg sitesi ile iletisime geçip onun reklamını vererek belirli bi kazanç elde etmek. bu yapılıyor ama ilgilenen az kişi oluyor..
Mesaj23.08.2009, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende hepsiburadayı kullanıom 2.5tl oldu Very Happy 30tl olsunda alacaz inş Very Happy
(yardım edin Mr. Green )
Mesaj24.08.2009, 05:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
bende hepsiburadayı kullanıom 2.5tl oldu Very Happy 30tl olsunda alacaz inş Very Happy
(yardım edin Mr. Green )

Reklamlarına tıkladım (Sende Wink )

benim adhood'da 45,36 TL oldu. Hepsiburadaya basvurmustum onaylanmıs onlarıda ekleyeceğim.

Mesaj24.08.2009, 08:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

csshost yazmış:
tekfurdag yazmış:
(yardım edin Mr. Green )

Reklamlarına tıkladım (Sende Wink )

benim adhood'da 45,36 TL oldu. Hepsiburadaya basvurmustum onaylanmıs onlarıda ekleyeceğim.

Şimdiden 30 tl hayırlı olsun..

Adhoodun kötü yanı işte Crying or Very sad
Mesaj24.08.2009, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar önce ki sayfalarda bu bilgi verildi mi bilmiyorum ama google adsese reklamlarını almak isteynlerin en çok dikkat etmesi gereken nokta başka hiçbir reklam firmasından reklajm almamaları.Google sadece kendi reklam firmasının reklamlarını kabul ediyor.Yani sitenizde hiç bi.r reklam firmasının reklamları olmayacak çoğu sitelerin başvuruları bu yüzden kabul edilmiyor.

Benim kullandığım reklam firmalarından en kalitelisi hepsiburada bana bir gün vermişlerdi hesabımda 32 küsür birikti vergi kesintilereiyle 30 aldım adamlar bana verdikleri gün parayı akşama kadar yatırmadılar ama helalleri var gece yatırmışlar.Zamanı hiç aksatmıyorlar ve benim tıklarımı sürekli sayıyorlar bu herkez için böyledir.Hepsiburada ilk tavsiyem ikişncisi ise reklamstore. Wink
Mesaj24.08.2009, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklamforumda yazmış:
Arkadaşlar önce ki sayfalarda bu bilgi verildi mi bilmiyorum ama google adsese reklamlarını almak isteynlerin en çok dikkat etmesi gereken nokta başka hiçbir reklam firmasından reklajm almamaları.Google sadece kendi reklam firmasının reklamlarını kabul ediyor.Yani sitenizde hiç bi.r reklam firmasının reklamları olmayacak çoğu sitelerin başvuruları bu yüzden kabul edilmiyor.

Benim kullandığım reklam firmalarından en kalitelisi hepsiburada bana bir gün vermişlerdi hesabımda 32 küsür birikti vergi kesintilereiyle 30 aldım adamlar bana verdikleri gün parayı akşama kadar yatırmadılar ama helalleri var gece yatırmışlar.Zamanı hiç aksatmıyorlar ve benim tıklarımı sürekli sayıyorlar bu herkez için böyledir.Hepsiburada ilk tavsiyem ikişncisi ise reklamstore. Wink

hepsiburada reklamından ne kadar verim alınabilir ki .. İlgi veya dikkat çekmiyor.. Ama alışveriş sitesi için vazgeçilmez reklamlar olmalı..
Mesaj24.08.2009, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:

hepsiburada reklamından ne kadar verim alınabilir ki .. İlgi veya dikkat çekmiyor.. Ama alışveriş sitesi için vazgeçilmez reklamlar olmalı..

hepsiburada reklamlarından reklamstore,adtech,adhoohden nasıl verim alınıyorsa öyle verim alınıyor.Şimdi açık ve gerçekci olalım sizin biriktirmiş olduğunuz adhood,store vb. reklam firmalarından ziyaretçileriniz ilgisini çekiyor diye mi birikiyor Question Hayır.Önemli olan Reklam Networklerinde yani reklam ağı projelerinde tık başına verilen miktardır.Zaten en çok tık başına ödeme yapan siteler tercih ediliyor.Hepsiburada da store de bana göre aynı değerde.Çünkü ikiside belli amçlar için tıklanıyor.Tık sayıları için.Sizin ziyaretçiniz adhooddan aldığınız 30 liradan sadece en fazla taş çatlasın 5 lirasımnı merak için tıklıyor.Diğerleriş zaten sizin tıkalrınız yada arkadaşlarınızın,ailwlerinizin tıkjlamaları ile birikiyor o yüzden kimse çıkıpta şu reklam sitesi çok şu reklam sitesi az ilgi çekiyor demesin.Reklam Networklerindeki asıl amaç tık sayısını baz alarak ziyaretçi çekimidir.İlgiyle hiç bir alakası yok Wink
Mesaj24.08.2009, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:

hepsiburada reklamlarından reklamstore,adtech,adhoohden nasıl verim alınıyorsa öyle verim alınıyor.Şimdi açık ve gerçekci olalım sizin biriktirmiş olduğunuz adhood,store vb. reklam firmalarından ziyaretçileriniz ilgisini çekiyor diye mi birikiyor Question Hayır.Önemli olan Reklam Networklerinde yani reklam ağı projelerinde tık başına verilen miktardır.Zaten en çok tık başına ödeme yapan siteler tercih ediliyor.Hepsiburada da store de bana göre aynı değerde.Çünkü ikiside belli amçlar için tıklanıyor.Tık sayıları için.Sizin ziyaretçiniz adhooddan aldığınız 30 liradan sadece en fazla taş çatlasın 5 lirasımnı merak için tıklıyor.Diğerleriş zaten sizin tıkalrınız yada arkadaşlarınızın,ailwlerinizin tıkjlamaları ile birikiyor o yüzden kimse çıkıpta şu reklam sitesi çok şu reklam sitesi az ilgi çekiyor demesin.Reklam Networklerindeki asıl amaç tık sayısını baz alarak ziyaretçi çekimidir.İlgiyle hiç bir alakası yok Wink

Ben söylerken tasarım anlamında da dedim..

Hiperaktif reklamlar siteyi tasarım açısından daha gerçekçi ve ilgi çekici gösterir (Kasmamak şartıyla)

Ama hepsiburada gibi durgun reklamlar tasarım açısından bir canlılık veya hareketlilik bildirmez .. Bu yüzden ziyaretçide sitenin bu durgunluğundan hoşnut olmaz. Ama cıvıl cıvıl reklamları olan siteler daha çok tercih edilir..

Bir keresinde reklamın güzelliği için siteye sürekli baktığım olmuştu.
Ama aldığı servis google adsense..
Adsense en iyilerle çalışıyor ve güncel konularla ilgileniyor. Mesela televizyonda TURKCELL 3G reklamı kademeli olarak çıktı. İlk kademesinde sadece meraketmiyormusun sloganıyla kısa bir reklam yaptılar. Ziyaretçi gezdiği sitelerde bu reklamı görünce neymiş bu acaba diye merak edip tıklıyor. Bu reklamıda bize Adsense sağlıyor..

Adsense gerçekten dünya devi.! (Ama çok yavaş 2 aydır onay yok) Crying or Very sad
Mesaj24.08.2009, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:

Bir keresinde reklamın güzelliği için siteye sürekli baktığım olmuştu.
Ama aldığı servis google adsense..
Adsense en iyilerle çalışıyor ve güncel konularla ilgileniyor. Mesela televizyonda TURKCELL 3G reklamı kademeli olarak çıktı. İlk kademesinde sadece meraketmiyormusun sloganıyla kısa bir reklam yaptılar. Ziyaretçi gezdiği sitelerde bu reklamı görünce neymiş bu acaba diye merak edip tıklıyor. Bu reklamıda bize Adsense sağlıyor..

Adsense gerçekten dünya devi.! (Ama çok yavaş 2 aydır onay yok) Crying or Very sad

evet adsense dünya devi benim Almanya da yaşayan önemli web siteleri olan bir akrabam var o da adsese kullanıyormuş onlarda da onaylanma süresi 2 aymış ancak ingilterede 15 günmüş bu gereçekten biraz adaletsizlik.Ancak dediğim gibi adsese başka reklam firmalarının reklamalrını alan sitelere reklam vermiyormuş.Bu da önemli bir ayrıntı
Önceki mesajları göster: