Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.08.2009, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

vatantopragi@
cok biliyorusn saniyorsun dostum ama bu konuda bilgin yok oraya türk bayragin amblemini eklemen icin o turnuvayi düzenliyen NBA mi neyse oranin sponsorlarina para ödemen lazim gözüm
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj23.08.2009, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu kadar gaza gelmeyin yuoksa vardır bir sebebi koskaca yönetim böle şeyler yapmaz yapamaz.... vardır bişi ki yoktur amblem
Mesaj23.08.2009, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend@

100% katiliyorum

benim yazdigim ilk mesaji iyi okuyun arkadaslar orda söyle bir cümle var

Alıntı:
bir ihmal asla degildir bir komplo asla degildir bir oyun asla degildir

bu konuu sakiz gibi uzar gider
bu nedenle

Peace
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj23.08.2009, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım TÜRK BAYRAĞI Amblemi İçin bir yere para ödeme zorunluluğun yok çünkü bu bir ülkeyi temsil etmekte..

ha dersinki bu sene böyle tasarlanmış bir forma eyvallah..Ama sen siyasetçi gibi KOMPLO DEĞİLDİR.O Değildir bu değildir.. Very Happy Burası Siyasi forum değil , diplomasi formu ise hiç değil Very Happy Razz @hyperend "doğru diyosun hoş diyosunda bizim tartışma konumuz "neden TÜRK bayrağı YOK" Merak edilen bu ve bu konu bir çok internet gazetesinde yer almış bir konu.. Wink