Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.08.2009, 09:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Acil yardım Sitemdeki Resimlerimi Çalıyorlar

Arkadaşlar http://powerturkclan.tr.gg/ bu site Benim sitemdeki okadar zorlukla boyutunu ayarladığım upload ettim fln fln resmi çalığ kendi sitesine uygulamış başlık resmi yani o sitenin inkaz edilmesini anlamadığı taktirde sitenin silinmesini istediğimi şiddetle vurguluyorum
Mesaj25.08.2009, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Resimlerinizin Çalınmasını İstemiyorsanız...Terciğim PhotoScape'dir.Ps'de Olabilir,Buna Benzer Programlarla. Resimleriniz Alt,Üst vs Yerlerine Sitenizin İSmini Yazın (keskin41.tr.gg vs ) ve Şeffaflıgını Arttırın.(aynı Rengin üzerine yazarsanız programla silebilirler )

Böylece Kimse Resimlerinizi Çalmak İstemez...

power turkclan ı da support'a bildirebilirsin
Mesaj25.08.2009, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

support-tr( at )webme.com mail adresine sikayet maili atmanız yeterlir.

not: ( at ) değil @ ..

Mesaj25.08.2009, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

çalınan resimler senin bedava-sitem resim hesabındaysa,
sen kendi siten için resimlerin aynılarını indir farklı isimle yükle ve kendi tasarımında o resimleri kullan.
eski resimleri sil aynı isimlerle daha farklı içerikli ( Mr. Green ) resimler yükle. resimlerini çalan sitede o resimler görünecek.

Mesaj25.08.2009, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

csstore yazmış:
sen kendi siten için resimlerin aynılarını indir farklı isimle yükle ve kendi tasarımında o resimleri kullan.
eski resimleri sil aynı isimlerle daha farklı içerikli ( Mr. Green ) resimler yükle. resimlerini çalan sitede o resimler görünecek.
csstore tarafından onaylı Mr. Green
Mesaj konusu:

csstore yazmış:

senin por.. resimi koyduğun gibi. Laughing
Mesaj konusu:

csstore yazmış:

Very Happy Değiştirdiği resimlere reklam falan yapsın.. Mr. Green
Mesaj11.09.2009, 22:29 (UTC)    
Mesaj konusu: .........

ne dionuz kim calmıs Shocked
Mesaj11.09.2009, 22:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

lan ben onları bir kod sitesinde buldum bas git
Mesaj11.09.2009, 22:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapmaaa sağ tuş engeli bile olsana yine resimleri alınasbiliyor çok basit isterseniz anlatim ama sadece resim Smile
Önceki mesajları göster: