Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.08.2007, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu: SİTENİN SÜREKLİLİĞİ

BEDAVA-SİTEM COM'UN BU KAMPANYASI İNANILMAZ İŞE YARIYOR... ASLINDA KİŞEL OLARAK SADECE GAZETECİLİK VE GRAFİK TASARIM YAPARAK SÜREGELİYORDU HAYATIMDA.. ŞİMDİ SİTE TASARIMI EKLENDİ.. TABİKİ FORUMDAKİ ARKADAŞLARIN GERÇEKLEŞTİ BU.. BEN SADECE YAPTIĞIMIZ BU SİTENİN NE KADAR KALABİLİR OLDUĞUNU MERAK EDİYORUM.. YANİ 6 AY SONRA, YA DA 1 YIL SONRA ''TAMAM ARKADAŞ BU İŞ BİTTİ BURAYA KADAR DI BEDAVA'' DENECEK Mİ?.. YOKSA DEVAM MI? Bu arada forumda yazdıklarımdan faydalandığım tüm katılımcı arkadaşlara sonsuz teşekkürler... HEPİNİZE KOLAY GELSİN
Mesaj10.08.2007, 05:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen siteni silmediğin vefirmanın kapanmadığı sürece bu olmaz ayrıca host değilde blog verdikleri içinde fazla kota gitmiyor

uzun bir zaman sürer bu sistem
Mesaj30.10.2008, 04:04 (UTC)    
Mesaj konusu: kendimce yorum

herşeyden önce paylalımın güzel olması iyi ve siteleri ayarlamak ekleyıp cıkartmak ta gayer basıt en güzelı anında güncellernebiliyor olması insanı sıkmıyo bence güzel paylaşalım yalnız unutmayalım arkadaşlar sitemizin içeriği ne olursa olsun vermek istediğimiz mesazlar kişisel herkezin kendine göre bir anlatım tarzı var paylaşım güzel Smile yardımlaşmaya herzaman acçıgım artı fikir alışverisine insan başka türlü nasıl ilerler dimi teşekürler Smile
Mesaj30.10.2008, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eskı Baslıklara Önem Göstermeyiniz.
Baslıgın Açılma Tarihine Dikkat Edin.
09.08.2007
Önceki mesajları göster: