Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj28.08.2009, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Proje - Ortak Alımı

Açıklama İçin En Uygun Yerin Burası Olduğuna Karar Verdim.

Önceden Bs-Magazin Diye Bir Sitenin Fikir Öncüsü Olmuştum.Ve Onu Kurmuştuk.Ancak Kuruluşuyla Ortaklarımla Anlaşamamda Bİr Oldu Ve Görüyorum Ki Sitede Artık Kullanım Dışıdır.

Bende Tekrar Bedava-Sitem.Com'un Böyle Bir Siteye İhtiyacı Olduğunu Düşünüyorum Ve Tekrar Böyle Bir Site Kuracağım Ve Hizmetinize Sunacağım!1 Ortak Alacağım Ancak Projeme.Ortak Olmak İsteyenler Ö.M Atsın Lütfen Ö.M Atan Arkadaşlar Tasarım,Html Kod Vb.İşlerde Uzman Sorumluluk Sahibi İnsanlardan Olursa Sevinirim.Dürüst İşine Karşı Sadık Ve Saygılı Kendini Bilen İnsanlarla Çalışmak İstiyorum.Ayrıca Siteyi Kurduktan Sonra Haber Muhabirleri Ve Sitemiz İçin Moderatörlerde Alınacaktır.
Bedava-Sitem.Com'Da Olan Olayları Yaşanılan Olayları,Komik,Espirili,Kalp Kırmadan,Bs Dışına Asla Konu Olarak Çıkmayan,Kimseyi Eleştirip Yargılamadan Saygılı,Tarafsız,Dürüst,İlkeli Ve Gerçekçi Haberler Yapılacaktır.

Ayrıca Bir Sürü Popüler Yarışmalarda Düzenlenecektir.
Mesela;

Ayın Sitesini Seçeceğiz Ve Onunla Röpörtaj Yapacağız.Böylelikle Ayın Sitesinin Reklamı Bir Dahaki Ay Başına Kadar Sitemizde Reklam Olacak!

Ve Daha Bir Çok Yenilik!
______________
WwW.74FiRaRi.Tr.GG Rap - Remix - Beat Sitemize Bekleriz...
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu