Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.09.2009, 22:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Kendinize iyi bakın....

Değerli B-S üyeleri..

Belki bu son mesajım , son açtığım başlık olacak..

Tek amacım var , sevdiğim arkadaşlarıma veda etmek.. Eğer foruma ufacık bir faydam bile dokunmuşsa , bir başlık açma hakkımında olabileceğini düşünüyorum...

Ama bazılarınız bu düşünceme karşı çıkabilir "Haklısınız.."

Zamanında kurallara uyulması için önayak olan birisi serbest bölgeye kişisel bir başlıkta açmış diyebilirsiniz..Bilemiyorum...

Konumuza dönmemiz gerekirse ,

Benim üstümde emeği olan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

Beni sevmeyenler varsa aranızda , onlara da teşekkür ediyorum..Ama şunu bilin ki ; bu forumdaki hiç kimseye karşı kin beslemedim..

Sevdiğimin arkadaşlarımın sıra sıra vedası beni yıkan en önemli faktör oldu.. Sanırım benimde bu forumda yerim yok artık..

Aranıza katılacak yeni üyelere başarılar diliyorum.. Hala forumda duran forum için emek sarfeden herkese de başarılar diliyorum..

Elimden geldiği kadar yardım etmeye çalıştım..Belki foruma katılış amacım buydu .. Eğer ufacık bir faydam dokunmuşsa ne mutlu bana..

Sanırım başlık kilitlenecek veya silinecek doğru olanda budur zaten..

Teşekkür ediyorum :
ua1905ua , htmlkodes, bonjuan ,namazvebiz , siyahbeyaz-1903 , cevdetprizrenli , saraybahcesi....

Hepiniz benim kardeşimdiniz.. Son kere sizlere teşekkür ediyorum..Beni seven , uzaktan yakından tanıyan herkese sonsuz teşekkür ediyorum..

Artık forumda bulunmayacağım.. Kendinize iyi bakın.. Wink

Mesaj03.09.2009, 23:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Byé Crying or Very sad
Mesaj03.09.2009, 23:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gitme,kardeşim..!
Burada yaşayacağımız daha çok anılar var..
Şimdi bırakıp gitmek olmaz.
Bende Gitmek istiyordum bir kaç kez denedim ama kopamadım.Siz dostlarımdan dolayı burada kaldım.Gitmediysem sizlerin sayesindedir.Şimdi sen gidecem diyorsun.Ve bizi bu zaman geçtikçe eskileri hatırlatan ıssız forumda yapayalnız bırakıyorsun. Rolling Eyes

Bu yüzden Sen Gidersen Bende Giderim!..

BonJuan

Mesaj03.09.2009, 23:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

brithney-spears yazmış:
Gitme,kardeşim..!
Bende Gitmek istiyordum bir kaç kez denedim ama kopamadım.Siz dostlarımdan dolayı burada kaldım.Gitmediysem sizlerin sayesindedir.Şimdi sen gidecem diyorsun.Ve bizi bu zaman geçtikçe eskileri hatırlatan ıssız forumda yapayalnız bırakıyorsun. Rolling Eyes

BonJuan

Sana çok teşekkür ederim... Senin anıların , hatıralarını asla unutamam ..

Eğer gitmem gerekiyorsa giderim.. Ben gitmem gerektiğini hissediyorum ve biliyorum..

Bende giderim demişsin kardeşim ..Senin beni ne kadar sevdiğini biliyorum bu bana yeter senin daha forumda yaşayacağın anıların var..

Üzme kendini Wink

Mesaj03.09.2009, 23:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

galatasarayy yazmış:
brithney-spears yazmış:
Gitme,kardeşim..!

BonJuan

Sana çok teşekkür ederim... Senin anıların , hatıralarını asla unutamam ..

Eğer gitmem gerekiyorsa giderim.. Ben gitmem gerektiğini hissediyorum ve biliyorum..

Bende giderim demişsin kardeşim ..Senin beni ne kadar sevdiğini biliyorum bu bana yeter senin daha forumda yaşayacağın anıların var..

Üzme kendini Wink

Rolling Eyes Rolling Eyes Crying or Very sad
Mesaj04.09.2009, 06:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya abi niye gittin ya, dursaydın biraz daha bari.. :S
Önceki mesajları göster: