Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2009, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu: .İNFO Alan Adı HediYeeeeeeee

Merhaba;
Arkadaşlar Bunun Reklam Oldugunu Düşünen Arkadaşlar Mutlaka Var AMa Reklam Amçlı Değil Bu Exclamation "www.the-nuke.tr.gg" Exclamation Sitesie Toplistine kayıt olun 5500 Hit Veren .info verecem Bu hit çok mu diyorsunuz Ozaman bazı web siteler 1500-2000 hit getirene reklam yapıyo bn .info veriyom hem siz kazanacaksınız hem ben buna reklam diyen arkadaşlara saygı duyuyorum...

Mesaj05.09.2009, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: .İNFO Alan Adı HediYeeeeeeee

the-nuke yazmış:
Merhaba;
Arkadaşlar Bunun Reklam Oldugunu Düşünen Arkadaşlar Mutlaka Var AMa Reklam Amçlı Değil Bu Exclamation "www.the-nuke.tr.gg" Exclamation Sitesie Toplistine kayıt olun 5500 Hit Veren .info verecem Bu hit çok mu diyorsunuz Ozaman bazı web siteler 1500-2000 hit getirene reklam yapıyo bn .info veriyom hem siz kazanacaksınız hem ben buna reklam diyen arkadaşlara saygı duyuyorum...

direk vermeyi denesene kardeş bende aldım bedava .info... Smile))
turkticaret.net'te turkcellilere bedava..
Mesaj06.09.2009, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: .İNFO Alan Adı HediYeeeeeeee

tekfurdag yazmış:
the-nuke yazmış:
Merhaba;

direk vermeyi denesene kardeş bende aldım bedava .info... Smile))
turkticaret.net'te turkcellilere bedava..

peki alan adını alıp yönlendirmede yapabilirmiyiz bs ye
Mesaj06.09.2009, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Bu reklama girmiyor öylemi ?
İnsan isterse pekala forum kruallarına uyar..
Siz info alan adı veriyosanız bunu niye genel problemlerde açma hissi duydunuz..
Bunun genel bir problemle ne alakası var..?
Konu Kilit..
İyi eğlenceler..
Wink
Önceki mesajları göster: