Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.09.2009, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Önemli lütfen Okuyun

Arkadaşlar sitemde Forum Para sistemi kurdum ve bu uygulamayı kendim başlattım.Ve bununla ilgili şöyle bir etkinlik yaptım.200 üye olana kadar herkez konu açarak,konulara bakarak vs vs Forum Para kazanacak (özellikle konu açarak çok forum para kazanılıyo) ve 200 üye olduğunda forum para sistemi durdurulacak ve forum paraların sayımları yapılacak ve 1.ye süpriz hediye verilecek.oyunumuzun 2. aşamasında ise 400 üyeye kadar forum para biriktirilecek ve 400 üye olduğunda sistem durdurulacak ve tekrar sayım yapılacak.Etkinliğimiz bu 2 aşamadan ibaret.www.forumcanabi.yetkinforum.com Üye olun ve uygulamaya katılın.

www.forumcanabi.yetkinforum.com

not:Yarışmada şu kurnazlık yapılabilir:mesela 1. gidiyoruz ve üye sayısı 200 e yaklaşıyor.Yarışmanın çabuk bitmesi için arkadaşlarımızı sitemize çağırıp üye olmalarını isteyebiliriz fakat kendimiz birden çok üyelik açamayız . sitemizde birden fazla hesap açan kullanıcılar uygulamadan birinci olsalar dahi diskalifiye edileceklerdir.

not 2:sitemizde kuraldışı veya yasadışı başlık açanlar forumdan uzaklaştırılır ve diskalifiye olurlar.

Mutlaka üye olmanız ve uygulamamıza katılmanız dileği ile hoşca kalın sağlıcakla kalın....

Mesaj09.09.2009, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklam yapmak yasakmış Özür...
Önceki mesajları göster: