Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.10.2009, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

İmkansız Bu saat bu saniyeden Sonra Eski arkadaşlarımız Üstadlarımız Olmadıkca ayağa kalkmaz Yeniler bişey getirmez Ama kaybeddiğimiz o kadar insan varki Örnek

Fenercafe
Galatasarayy ve daha bir cok kişi Sanmam ama neden olmasınki yeniden ayağa kalkmasın
Mesaj07.10.2009, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
İmkansız Bu saat bu saniyeden Sonra Eski arkadaşlarımız Üstadlarımız Olmadıkca ayağa kalkmaz Yeniler bişey getirmez Ama kaybeddiğimiz o kadar insan varki Örnek

Fenercafe
Galatasarayy ve daha bir cok kişi Sanmam ama neden olmasınki yeniden ayağa kalkmasın

adımı yazmışsın yorum yapayım bari dedim Razz

ne zaman gelsem manzara aynı..kilitli konular kocaman uyarı yazıları,başlıklarda kullanıcılar arası gereksiz tartışmalar vs...Ben bile zaman zaman bulaşmak zorunda kalıyorum bu tür şeylere...

modlar ile kullanıcılar arasında bağ kalmamış..görev yapıyoruz diyorlarda yöneticileri bile yok Razz

Kısacası bu saatten sonra hiçbirşeyin geri dönüşü olmaz arkadaşlar...Forum sizin forumunuz..İstediğiniz kadar sahip çıkın ama bu forumu sahiplenenler yüzünden eski geri gelmez...

Kalın sağlıcakla

@fenercafe

Mesaj07.10.2009, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet sahibsiz olunca olacaklarda bu kadar neyse

kalın sağlıcakla

kodes
Mesaj08.10.2009, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu uğurda isteyen bana destek verir,isteyen geri çekilir,isteyen fikrini söyleyerek eleştirebilir..Ama forum benim değil hepimizin forumu ne olursa olsun ben bu forumu kendi adıma değil sizlerin[de]adına temizlemeyi istiyorum..

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj08.10.2009, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir kisim moderatörler vurdum duymaz diyor gereksiz yere kararlar aliyor cevap vermiyor diyor

bende kisiye göre diyorum davranislarinizin karsiligini davranisiniz nasilsa öyle alacaginizi unutmayiniz..

yani neymis kendimize nasil davranilmasini istiyorsak karsi tarafada ayni sekilde davranmamiz gerekiyormus..!
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj09.10.2009, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:

Fenercafe

Öncelikle herkesden özür diliyorum mesaj yazmayacağım demiştim ama kardeşim diyebileceğim kişi benden bahsetmiş lütfen bu sefer izin verin..

Teşekkürler kardeşim ..

Biz forumda yoksak sen ve senin gibi forumu iyi yerlere getirmeye çalışanlar var..

Mesela onur ağabey (ua1905ua)

inşallah iyi yerlere gelir bizsiz forum

Beni unutmayan herkese teşekkürler..

Mesaj09.10.2009, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

galatasarayy yazmış:
htlmkodes yazmış:

Fenercafe

Öncelikle herkesden özür diliyorum mesaj yazmayacağım demiştim ama kardeşim diyebileceğim kişi benden bahsetmiş lütfen bu sefer izin verin..

Teşekkürler kardeşim ..

Biz forumda yoksak sen ve senin gibi forumu iyi yerlere getirmeye çalışanlar var..

Mesela onur ağabey (ua1905ua)

inşallah iyi yerlere gelir bizsiz forum

Beni unutmayan herkese teşekkürler..

Sen neden bıraktın forumu? Neutral

Mesaj09.10.2009, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=125048&highlight=kendinize+iyi+bak%FDn

Burda açıkladm..

Mesaj09.10.2009, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

galatasarayy yazmış:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=125048&highlight=kendinize+iyi+bak%FDn

Burda açıkladm..

Forumu ayağa kaldırmak için senin gibilerinde yanımda olduğunu bilmeyi çok isterim..!

Umarım dönersin artık foruma..

Mesaj09.10.2009, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şu anlık zor =(

İnşallah düzene girer forum dileğim bu

Özür diliyorum..Başka mesaj yazamayacağım..

Tekrar teşekkürler ve başarılar Wink

Mesaj09.10.2009, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

100. mesaj bnden ! Very Happy
Mesaj09.10.2009, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

galatasarayy@

vermis oldugun linkteki basligi ben simdi gördüm mesaj vs atmadigini biliyordum siteni aktif guncel tutmiyacaginida biliyordum ama basligi yeni gördüm okurken tüylerim diken diken oldu seni taniyan herkes bilir nasil bir insan oldugunu Wink

örnegin yasina göre daha büyük (olgun) gösteriyorsun durusun konusma seklin örnek alinir Wink

hakan usta sanali birak ahirete bile kardesimsin Laughing
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj09.10.2009, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilemiyorum fikrimce yönetim eksik kalıyor.bunun etkisi var biraz.çoğu kullancı kendini başı boş sanıyor.
Mesaj09.10.2009, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
bilemiyorum fikrimce yönetim eksik kalıyor.bunun etkisi var biraz.çoğu kullancı kendini başı boş sanıyor.

Yönetimin eksikliği gerçekten göz önünde..! Neutral

Mesaj09.10.2009, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda İlgilenen Bir Yönetici Olsa
Hiç Kimse Bişi Yapamaz Yöneticiden Kortuğu İçin
Aynı Benim 5 yaşındayken ağaçtan elma düşürüp kaçtığım Gbi xD