Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.07.2008, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

istediginherseyburada yazmış:
Arkadaşlar ben reklamstore kullanıyorum gayet de memnunum bilmiyorum google dan az mı çok mu kazandırıo ama yine de kazanıorum 2 haftada 55 ykr kazandım... Wink Hem 100$ olması gerekmio 30 ytl olunca çekilio

ama kredi kartına yatıyor paypal a yatıyormu?
Mesaj14.07.2008, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
Arkadaşlar ben reklamstore kullanıyorum gayet de memnunum bilmiyorum google dan az mı çok mu kazandırıo ama yine de kazanıorum 2 haftada 55 ykr kazandım... Wink Hem 100$ olması gerekmio 30 ytl olunca çekilio

Anlamadım Rolling Eyes
Mesaj15.07.2008, 05:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:

Anlamadım Rolling Eyes

parayı kredi kartına yatırıyor değilmi?

benim paypal hesabıma yatırırmı?
Mesaj15.07.2008, 07:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

üzgünüm ama bi şey anlamadım daha açık anlatabilirmisiniz
Mesaj17.07.2008, 22:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok saol aydınlattın
Mesaj22.07.2008, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok şükr benim banlanma gibi bi şeyim olmadı bugüne kadar..

Hesabımda şu an 67,34$ oldu.

100$ olunca banka hesabıma yatacak.

ve şunu söylüyüm.Kesinlikle aklınızdan en küçük hile bile geçirmeyin.Sanal ortam ama google çok profesyonel çalışanları var.Çok büyük bir ekip.

En küçük hileyi bile anlayabiliyorlar..

Örneğin şöyle; ben evimden hesap açtım diyelim.ve aynı mahalledeki arkadaşlarıma veya aynı mahalledeki bi internet cafeye gittim kendim ordan tıkladım.Sizin aklınızda hile şudur; ohh ne de olsa ip adresi değişik ben yuttururum.Hiç öle düşünmeyin.Google aynı mahalleden tıklandığını tespit edebiliyor.Üstelik sizin yaptığınız veya sizin teşvik ettiğinizi dahi anlayabilir..
Mesaj22.07.2008, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshopar yazmış:

ve şunu söylüyüm.Kesinlikle aklınızdan en küçük hile bile geçirmeyin.Sanal ortam ama google çok profesyonel çalışanları var.Çok büyük bir ekip.

Örneğin şöyle; ben evimden hesap açtım diyelim.ve aynı mahalledeki arkadaşlarıma veya aynı mahalledeki bi internet cafeye gittim kendim ordan tıkladım.Sizin aklınızda hile şudur; ohh ne de olsa ip adresi değişik ben yuttururum.Hiç öle düşünmeyin.Google aynı mahalleden tıklandığını tespit edebiliyor.Üstelik sizin yaptığınız veya sizin teşvik ettiğinizi dahi anlayabilir..

Razz
Mesaj22.07.2008, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshopar yazmış:

İyiki reklamstore dan reklam aldım.Ama o da 33 tıklamam var sadece 60 ykr kazandırdı...Google da mı bu kadar kazandırıyor... Sad
Mesaj22.07.2008, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
İyiki reklamstore dan reklam aldım.Ama o da 33 tıklamam var sadece 60 ykr kazandırdı...Google da mı bu kadar kazandırıyor...

sitemden hiçç para kazanamadım

Sen Yorum Göndermiyorsan Demekki 1 Kişi Eksiğiz..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=54704
Mesaj22.07.2008, 09:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyiki reklamstore dan reklam aldım.Ama o da 33 tıklamam var sadece 60 ykr kazandırdı...Google da mı bu kadar kazandırıyor... Sad

Google'un reklamına göre değişir.Yani tıklanan reklama göre belli miktar kazandırır.diğer arkadaşlarında söylemiş olduğu gibi yabancı içerikli reklamlar çok kazandırır ama onların dediği gibi bende tavsiye etmem.Yavaş olsun öz olsun Wink
Mesaj22.07.2008, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adsenseye uye olucagim ama olamiyorum.Uye olmasini biliyorum ama orda ulkeleri secerken "Kosova" yok onun icin uye olamiyorum Crying or Very sad Cunku ben Kosova'da yasiyorum Smile

En son cevdetprizrenli tarafından 22.07.2008 12:21:04 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj22.07.2008, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar tarih 2007
Mesaj22.07.2008, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

edebi-nur yazmış:
arkadaşlar tarih 2007

Tarih 2007 olabilir fakat yasak her zaman geçerli mod ve teknik desteğin yazdıkları mesajları her zaman dikkate almak gerekir... Wink
Mesaj22.07.2008, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeni öğrendim
Mesaj31.07.2008, 06:53 (UTC)    
Mesaj konusu: başvurdum

başvurdum google adsense ye ..kabul etmediler hayırlı oldu bence