Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.09.2009, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu: BirKaç Tane İstek Kod..[Yardımlarınızı Bekliyorum]

Kod:
www.yasamabaglikal.tr.gg

Arkadaşlar,öncelikle merhaba.

Sitemde bazı kod eksikleri var,ve arastırmama rağmen bulamadım.Ve son çare olarak konu actım.Bir kaç html kodu istiyorum;

Saat ve Tarih Kodu [ Alt Alta olursa iyi olur]
Tarihte Bugün Kodu [bulursanız çok sevinirim]
Ve günün sözü kodunu bulabilirseniz.Size minnattar kalırım ayrıca sitenizin reklamını yapabilirim..Şimdiden teşekkürler..

İyi Günler
Mesaj19.09.2009, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaslar,güzel bir haber kodu ve küçük fazla yer kaplamayan müzik calan [radyo olabilir] bir program bulursanız süper olur.[Yazayı unutmusum cok pardon]
Mesaj19.09.2009, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yahu bunların hepsini bulabilirsin gir google'ye html kodları yaz çıkan sitelerde vardır üşeniyorsun bunu yapmaya herhalde.
Mesaj19.09.2009, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

moddingta yazmış:
Yahu bunların hepsini bulabilirsin gir google'ye html kodları yaz çıkan sitelerde vardır üşeniyorsun bunu yapmaya herhalde.

Kişiliğim,hakkında yorum yapma hakkını sana kim verdi..?

..

..

Ayrıca belirttiğim gibi,aradım..Eğer sen bunları yapamayacaksan,boş yorumlar yapıp spam yapma..Ben üşengec bir kişilik değilim.Ve kişiliğim hakkında bir yorum daha yaparsan,işlem baslatırım.
Mesaj19.09.2009, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya kardeşim abuk sabuk konuşma senin kişiliğin hakkında yorum yapan mı var sen google ye html kodları yazıp bulamayacak kadar zekisen o senin becerin. Ayrıca spam kasmak nedir yahu post kasmak olmasın o.İşlem başlatacak mış ne işlemi başlatacaksın :S
Mesaj19.09.2009, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu: d

relax beyler stres sağlıa zararlıdır SmileSmile
tartışmaya gerek yok
Önceki mesajları göster: