Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.09.2009, 08:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Bana İstifadan Söz Etme!

"Bana istifadan sözetme"

Kayserispor mağlubiyetinin ardından istifa edebileceğini açıklayan Beşiktaş teknik direktörü Mustafa Denizli'ye Yıldırım Demirören freni geldi; "Ne kendim istifa ederim, ne de senin istifanı kabul ederim. Sen bu takımla, bu yönetimle ve taraftarla çifte kupa kazandın. Sonuna kadar beraberiz. Gitmeyi unut"

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, takımının Kayserispor'a 1-0 yenildiği karşılaşmayı televizyondan izlemişti. Alınan sonuç nedeniyle üzgündü. Ancak sonrasında teknik direktör Mustafa Denizli'nin yaptığı açıklamalar, başkanı çok daha fazla üzdü. Denizli'nin 'Beşiktaş'ta artık bir şeylerin değişmesi gerekiyor. Bu kulübe geldiğim gün hangi gurur, şerefi yaşıyorsam, gün gelip ayrıldığımda da aynı gururu, şerefi yaşayacağım. Ama bugün mü olur yarın mı, bilemem' sözlerini duyunca büyük bir şok yaşayan Yıldırım Demirören, basın toplantısının bitmesinin ardından hemen telefona sarılarak hocasını aradı. Başkanın Denizli'ye söylediği ilk şey, 'Hocam, başta sen ve ben bu kötü günde birlik olmalıyız ve birbirimize sımsıkı sarılmak zorundayız' oldu.

RAFA KALDIRDI
Demirören sözlerini şöyle sürdürdü: 'Sakın bana istifadan söz etme. Ne kendim istifa ederim ne de senin istifanı kabul ederim. Sen bu takımla, bu yönetimle ve bu taraftarla geçen sezon çifte kupa almış bir teknik direktörsün. Sonuna kadar beraberiz. Gitmeyi asla düşünme. Daha önümüzde uzun bir maraton var. Ligde, Şampiyonlar Ligi'nde Türkiye Kupası'nda mücadele edeceğiz ve işler mutlaka yoluna girecek.' Maçın ardından istifa sinyali veren Mustafa Denizli, Başkanın konuşmasının ardından ayrılık olayını şimdilik rafa kaldırdı. Ancak tecrübeli çalıştırıcının, istifasının cebinde olduğu ve Şampiyonlar Ligi'nde alınacak herhangi bir kötü sonuç durumunda Beşiktaş'la yollarını ayırabileceği ileri sürüldü.
Kaynak:Akşam

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj21.09.2009, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beklenen buydu zaten. Ama Demirören, hocanın istifasını kabul etseydi kendisi de etmek zorunda kalırdı.
Mesaj21.09.2009, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

habersizhaber yazmış:
Beklenen buydu zaten. Ama Demirören, hocanın istifasını kabul etseydi kendisi de etmek zorunda kalırdı.

Denizli istifa etseydi yerine Ersun Yanal gelecekti.

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj21.09.2009, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha bir çok isim basında konuşuldu

En çok Lucesku'yu gelecek diye duymuştum.

Neyse Denizli'nin kalması doğru,Demirören'in ki yanlış karar Wink