Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj22.09.2009, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu: google etiket

sa arkadaşlar bazı sitelerde görüyorum tr.gg de dahil mesela css tasarım sayfasına tıkladığımda etiketler diye bi yer çıkıyor ve css tasarım hazır tasarım tr.gg hazır tasarım ..... vb şeyler çıkıyor ve hepsinin linkleride css tasarım sayfasına yönlendirilmiş bunun ne yararı var googlede teşekkürler
Mesaj22.09.2009, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: google etiket

yourcodes yazmış:
sa arkadaşlar bazı sitelerde görüyorum tr.gg de dahil mesela css tasarım sayfasına tıkladığımda etiketler diye bi yer çıkıyor ve css tasarım hazır tasarım tr.gg hazır tasarım ..... vb şeyler çıkıyor ve hepsinin linkleride css tasarım sayfasına yönlendirilmiş bunun ne yararı var googlede teşekkürlerGoogle Bir Şayfadan Diger Sayfaya Geçiş Sağlayan Linkleri Daha Çok Seviyor Daha Çok Önem Veriyor Bak Blog Sitelerine Hep Öyle Hep İndexleniyor..

Bende Sayfalardan Başka Sayfalara Geçiş İçin Linkler Ekledim.. Wink
Mesaj22.09.2009, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesela Bu

http://desingxxkod.tr.gg/Gri-Arka-Planlar.htmAltta Bulundugunuz Sayfaya Benzer Olan Sayfaları Link Vererek Yazdım.

İşte GOOGLE Bunlara Çok Önem Veriyor
Mesaj22.09.2009, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım ve içerik kuralları

Net bir hiyerarşi ve metin bağlantıları içeren bir site oluşturun. Her sayfaya en az bir statik metin bağlantısından erişilebilmelidir.

Kullanıcılarınıza sitenizin önemli kısımlarına işaret eden bağlantıları içeren bir site haritası sunun. 100'ün üzerinde bağlantı içeriyorsa site haritasını ayrı sayfalara bölebilirsiniz.

Faydalı, bilgi açısından zengin bir site oluşturun ve içeriğinizi açık ve anlaşılır bir şekilde anlatan sayfalar hazırlayın.

Kullanıcıların sayfalarınızı bulmak için girebileceği kelimeleri düşünün ve sitenizin gerçekten bu kelimeleri barındırdığından emin olun.

Önemli adları, içeriği veya bağlantıları göstermek için görseller yerine metin kullanmayı deneyin. Google tarayıcısı, görsellerde yer alan metinleri tanımaz. Metin içeriği için görseller kullanmanız gerekirse, açıklayıcı birkaç kelime eklemek üzere "ALT" özniteliğini kullanmayı düşünün.
Mesaj22.09.2009, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:
Net bir hiyerarşi ve metin bağlantıları içeren bir site oluşturun. Her sayfaya en az bir statik metin bağlantısından erişilebilmelidir.dedigim işte bu sayfalarından başka sayfalarına geçiş için linkler eklemen lazım..
Mesaj22.09.2009, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizi, http://www.google.com.tr/addurl.html adresinden Google'a gönderin.

Google Web Yöneticisi Araçları'nı https://www.google.com/webmasters/tools/home?hl=tr kullanarak bir Site Haritası http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?hl=tr&answer=156184 gönderin. Google, sitenizin yapısı hakkında bilgi edinmek ve web sayfalarınızın kapsamını genişletmek için Site Haritanızı kullanır.

Sayfalarınızdan haberdar olması gereken tüm sitelerin sitenizin çevrimiçi olduğunu bildiğinden emin olun.


Benden Bu Kadar Smile
Mesaj22.09.2009, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama bildiğim kadarıyla tr.gg de site haritası yollama olmuyodu forumda bu nasıl oluyor diye bulamadım eğer biliyorsan link verirmisin nasıl olduğuuna dair
Mesaj22.09.2009, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

yourcodes yazmış:
ama bildiğim kadarıyla tr.gg de site haritası yollama olmuyodu forumda bu nasıl oluyor diye bulamadım eğer biliyorsan link verirmisin nasıl olduğuuna dairsite haritası die googlede yaz
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu