Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.09.2009, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben inanmıyorum böyle şeyler beni korkutmaz sadece bilinç altıma girerler işte o kötüdür benim için ben ataist değilim ama dinci de değilim agnostikim şimdi bu kavramı bilmeyenler şüpelenecekler ama aslında en masum inanma biçmidir.Tanrı yok demez asla ama bilinmezcilikdir. Tanrı yı insan beyni alamaz kavrayamaz Tanrı yı kavramamız imkansız dır.Yakınımdaki çok dindar olan birçok kişi (gözümle gördüm) delirdi."akrabalardan arkadaşlardan".

Bence sonsuzluğu bile kavrayamayan insan beyninin Onu yaratanı kavraması bir veya Tanrı'nın bir insan aracılığı ile din'i indirmesi imkansızdır. Ama her dine saygım vardır -satanizim hariç-.
Mesaj22.09.2009, 21:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

fc-beypazarigucu yazmış:
webdeev yazmış:
onderteam yazmış:
kızlarla izleyin hemen bayılırlar. Mr. Green

Evet haklısın Mr. Green

Bıgun beraber ızleyelım mı? Very Happy

-Sevval

beni kastediyorsan 3-5 kez sabahlara kadar izleriz Smile[/quote]

Olur da Denız de olsun bayılmıycagımı gorsun hıh (:

-Sevval

Mesaj23.09.2009, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

kesinlikle denenmiştir. filmin 20.dakikasında bayılırlar.. Razz Kaçıranlarda var Razz

kızlar gitsinler pembe dizi islesinler.onda da bayılmazlar herhalde. Razz Very Happy

ŞAKA ŞAKA Razz

Mesaj23.09.2009, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

@fc-beypazarigucu

Bir şey değil.

Korku filimlerinde beni en çok korkutan aniden bir leyin çıkması yada arka fon müziğinin böyle yükselerek artması beni çok cins korkutuyor.Bu filimdede aynısı bulunuyor.Anlicaniz bir elim gözümde bu filmi izledim. Mr. Green