Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.09.2009, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:

Arkadaş ;

Arrow Saçma sapan..? Önce bunu bi açıkla.. Wink
Arrow Daha sonra forum kirliliğini yaratan hususları maddele.. Wink
Arrow Dahada sonra C.Gnin işlediği suçu ayrıntılı bi şekilde yayınla.. Wink
Arrow Daha daha sonra Faili Meçhulu açıkla.. Wink
Arrow Daha Dahada sonra Konu nasıl dağıtılır anlat.. Wink

"Netteki"Arkadaş sen bunları açıkla bende açıklama yapacağım daha sonra sana Wink Smile

Arrow Kardeşim ben diyorum ki yorum yaz sen gidiyorsun Münevver de haksız diyorsun..Sonra faili meçhullerin linkini veriyorsun bu ne saçmalık değil mi ?

Arrow Forum kurallarını ihlal eden maddeleri açıklamak benim sorunum değil kuralları bilmemek senin sorunun..

Arrow Cg'nin işlediği suç garip. ailesinin önemli bir sırrını öğrenmesidir.Avukatta bunun ortaya çıkmasını engelleyip,cemi daha erken hapisten çıkarmak için aldatılmış demektedir.Yani cezasını hafifletmek amaçları.

Arrow Faili meçhul demek katili bilinmeyen yada bilinipte neden öldürülğü bilinmeyen cinayetlere denir.

Arrow Konu dağıtmak ise senin yaptığın gibi ben videoya yorum yazın diyorum sen münevverinde haksız olduğunu söyleyip konuyu dağıtıyorsun ve diğer kişilerin konunun sapmasıyla konuyu yanlış anlamalarına sebep oluyorsun.

Ayrıca net-tr arkdaşımızda diyor ki yeter artık cg konularından diye sende evet netteki de anlasa diyosun.Peki net-tr sana söylüyorum senin bıkıp bıkmaman beni ilgilendirmez,he yönetim olarak derlerse artık cg hakkında ve bu cinayet ile ilgili konu açmayın diye bende açmam kurallara uyarım.Yada dediğin gibi sabit başlıkta paylaşırım.

Hayır ben anlamıyorum böyle kendi konuna yönlendirme yapınca ne oluyor başın göğe mi eriyor.Böyle maddeler halinde de yazmışsın birşey biliyor gibi...Al bende sana maddeler halinde cevaplar veriyorum..

Mesaj22.09.2009, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

netteki yazmış:
byqraphix yazmış:

Arkadaş ;

Arrow Saçma sapan..? Önce bunu bi açıkla.. Wink
Arrow Daha sonra forum kirliliğini yaratan hususları maddele.. Wink
Arrow Dahada sonra C.Gnin işlediği suçu ayrıntılı bi şekilde yayınla.. Wink
Arrow Daha daha sonra Faili Meçhulu açıkla.. Wink
Arrow Daha Dahada sonra Konu nasıl dağıtılır anlat.. Wink

"Netteki"Arkadaş sen bunları açıkla bende açıklama yapacağım daha sonra sana Wink Smile

Arrow Kardeşim ben diyorum ki yorum yaz sen gidiyorsun Münevver de haksız diyorsun..Sonra faili meçhullerin linkini veriyorsun bu ne saçmalık değil mi ?

Arrow Forum kurallarını ihlal eden maddeleri açıklamak benim sorunum değil kuralları bilmemek senin sorunun..

Arrow Cg'nin işlediği suç garip. ailesinin önemli bir sırrını öğrenmesidir.Avukatta bunun ortaya çıkmasını engelleyip,cemi daha erken hapisten çıkarmak için aldatılmış demektedir.Yani cezasını hafifletmek amaçları.

Arrow Faili meçhul demek katili bilinmeyen yada bilinipte neden öldürülğü bilinmeyen cinayetlere denir.

Arrow Konu dağıtmak ise senin yaptığın gibi ben videoya yorum yazın diyorum sen münevverinde haksız olduğunu söyleyip konuyu dağıtıyorsun ve diğer kişilerin konunun sapmasıyla konuyu yanlış anlamalarına sebep oluyorsun.

Ayrıca net-tr arkdaşımızda diyor ki yeter artık cg konularından diye sende evet netteki de anlasa diyosun.Peki net-tr sana söylüyorum senin bıkıp bıkmaman beni ilgilendirmez,he yönetim olarak derlerse artık cg hakkında ve bu cinayet ile ilgili konu açmayın diye bende açmam kurallara uyarım.Yada dediğin gibi sabit başlıkta paylaşırım.

Hayır ben anlamıyorum böyle kendi konuna yönlendirme yapınca ne oluyor başın göğe mi eriyor.Böyle maddeler halinde de yazmışsın birşey biliyor gibi...Al bende sana maddeler halinde cevaplar veriyorum..

Türkiye Cumhuriyeti Başbakan'ı Recep Tayyip Erdoğan'ın Davosda dediği gibi "sesini yükseltmenin sebebi sadece suçluluğunu bastırmak" istemendendir.

Belirtmeliyim ki bu konuyu sen şu anda saptırdın..

Ayrıca Faili Meçhulu açıkla dedim.. ama sen Faili meçhulun "cinayeti kimin işlediği belli olmayan "diyorsun..Aslında sorum böyle değildi ama bunu da düzeltiyeyim ..

Faili Meçhul :
Belirsiz Kişi demektir. Wink Smile

Cinayetlerde kullanılmaz sadece.. Wink Ve bu konu tartışma üzerine kurgulanmadı ki net-tr ye cvp veriyorsun.. Wink

Unutma ki "argo"kelime kullanmak bu forumda yasak..

"Argo"nun anlamı :
Argo, bir dilin parçası olmakla birlikte, toplumun belli bir çevresi tarafından kullanılan, kendine özgü sözcük, deyim ve deyişlerden oluşan özel bir dildir.

Anadili içinde ayrı bir dil olan argo, anadille birlikte kullanıldığı gibi, belirli gruplara özgü bir dil olabilir: Suç argosu, okul argosu. Argoda kelimelerin anlamı örtüktür. Eski anlamlar yeni anlama kavuşturulur. Uydurmadır. Anadildeki kelimeyi bozma, Yabancı kelimelerle yerliyi birleştirme yaygındır. En çok mizah ve küfürlü söyleyişlerdedir.[VİKİPEDİ]

Şu anda Senaryo yazıldı ve oynanıyor..Ama sen bu senaryoda belli ki figüran olmak istiyorsun.. Wink

Ama unutma ki memleketin tek sorunu ne münevver ne de cem .. Wink

Münevverden küçükleride benm yaşımda kilerde kesilerek biçilerek öldürüldü..Ancak Sonuç : Hiç.. Wink

Bak şu andan itibaren "tartışma yada sansasyon yaratacak" hiç birşey istemiyorum.. Umuyorum uyarsın bu dediğime.. Wink

"Sansasyon"un Anlamı
: fransızca sensation (duyulanma; güçlü heyecan). dilimizde "insanlar üzerinde yaratılan güçlü heyecan ve ilgi" anlamında kullanılmaktadır. bu anlam için teklif ettiğimiz karşılık: dalgalanma, dalgalandırma.

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj22.09.2009, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim ortada suç yok senin forum kurallarını ihlalin sonucu hatan var.Benimde suçum yok.Ayrıca faili meçhulun anlamını soruyorsan bana anlatırdım.
> faili = kişi meçhul = bilinmeyen demektir.

Sen faili meçhul cinayetlerden bahsettiğin için ben sana faili meçhul cinayetlerin tanımını yaptım.Sen bana faili meçhul cinayetlerin bulunğu konunun linkini veriyorsun ben ne yapayım.

Ayrıca böyle her kelimenin anlamını internetten bakan bir bilgisiz olmalısın sen herhalde.Çocukca mesajlar yazdığına göre.

Bak ben sana tüm açıkla dediğin maddelere cevabını verdim.

Birde böyle her kelimenin anlamını vererek beni rencide etmeye çalışma...

Bu konunun da zaten içine ettin konuyu kişileştirme artık.

Mesaj22.09.2009, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

netteki yazmış:
Kardeşim ortada suç yok senin forum kurallarını ihlalin sonucu hatan var.Benimde suçum yok.Ayrıca faili meçhulun anlamını soruyorsan bana anlatırdım.
> faili = kişi meçhul = bilinmeyen demektir.

Sen faili meçhul cinayetlerden bahsettiğin için ben sana faili meçhul cinayetlerin tanımını yaptım.Sen bana faili meçhul cinayetlerin bulunğu konunun linkini veriyorsun ben ne yapayım.

Ayrıca böyle her kelimenin anlamını internetten bakan bir bilgisiz olmalısın sen herhalde.Çocukca mesajlar yazdığına göre.

Bak ben sana tüm açıkla dediğin maddelere cevabını verdim.

Birde böyle her kelimenin anlamını vererek beni rencide etmeye çalışma...

Bu konunun da zaten içine ettin konuyu kişileştirme artık.

Sana sadece gülüyorum..

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Önceki mesajları göster: