Forum'da ara:
Ara

www.duyurudur.tr.gg den beklentileriniz neler?
fazla iyi değil?
  2%
[ 1 ]
süper? başarılar dileriz?
  26%
[ 10 ]
BİRAZDAHA ÇALIŞMASI GEREK?
  7%
[ 3 ]
KAPATILSIN?
  63%
[ 24 ]
Toplam Oylar : 38

Yazar Mesaj
Mesaj23.09.2009, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: MERHABA

duyurudur yazmış:
ANKET SADECE YANINDA VERİLEN BİR EYLEM SÖZ KONUSUDUR.
ama yasak baska bir anket koyabilrdin konu fazla uzatmaya gerek yok
Mesaj23.09.2009, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu: MERHABA

Ben fazla uğraşamamaktayım gerekenleri syn:oğuzhan denize bildireceğim o nederse bileme artık?
Mesaj23.09.2009, 12:15 (UTC)    

duyurudur yazmış:
Ben fazla uğraşamamaktayım gerekenleri syn:oğuzhan denize bildireceğim o nederse bileme artık?
kim olduğunu bilmiyorum ama burada kimin haklı olduğu belli
Mesaj23.09.2009, 12:18 (UTC)    

TABİKİDE BU SON YAZIM NOKTA..BEN SADECE YAPACAĞIMI YAPTIM SYN:OĞUZHAN DENİZ GEREKEN NEYSE YAPACAĞIM KISA KES DEDİ BANA..ZATEN FAZLADA UZATAMAM İYİ GÜNLER..
Mesaj26.09.2009, 15:54 (UTC)    

SİTEMİZDE UYGULANAN VE DİĞER BAŞKA GOOGLE SİTELERDE DÜNYACA TANILAN VE OYLARIN TOPLAMI SİTENİN BİRAZDAHA GELİŞMESİ YÖNÜNDEDİR.aNCAK SADECE BEDAVA SİTEM FORUM BÖLÜMÜNDE BİLİNÇSİZCE VERİLEN BAZI OYLAR ORTAYA ÇIKMIŞTIR.LÜTFEN BİRAZDAHA DİKKATE ALARAK SEÇENEĞİ TIKLAMANIZI YANİ OY VERMENİZİ SİZ SAYGI DEĞER ! B-S KULLANNICILARDAN BEKLEMEKTEYİZ? SAYGILARIMLAN..

DUYURUDUR.COM.TR
yntc:!! - Wink
Mesaj26.09.2009, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: NEDENLER?

duyurudur yazmış:
1:REKLAM HERHANGİ BİR BOŞ YAZILARDA VEYA SİTE ADINI VEREREK OLUŞAN FORUMA GEREKSİZ KONULAR AÇMAK YASAKTIR.
2:E MAİL :E MAİLDE HERHAN Gİ BİR UNSUR YOK
3:FORUM KURALLARI NED İYORSA YAPARIZ
4:EĞER YARDIMCI OLMAK YASAK İSE VAH BİZİM HALİMİZE
5:BİZ BEDAVA SİTEME 7 YILIMIZI VERDİK VE KATILIM PAYLAŞIM YAPTIK.
6:İSTİYORSANIZ REKLAM NEDİR ARAŞTIRIN ARAMA MOTORUNDAn?
Mesaj27.09.2009, 06:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Css tasarımları yaptıkca forumda paylaşsan bu tepkiler gelmezdi , ayrıcam msn adresi vermek yasaktır.

Mesaj27.09.2009, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu: merhaba

BİTMİŞ BİR KONUYU UZATMAYA GEREK YOK?
Mesaj27.09.2009, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

alperen ocak haklı kardeşim lütfen kuralları oku ondan sonra cevap yaz burda konuyu uzatan sensin adam seni uyarmış supporttada bildirebilirdi

Mesaj28.09.2009, 04:51 (UTC)    

KONU KAPNMIŞ YORUMLAR HALAN BAŞKA YERLERDENDE GELİYOR!
Mesaj28.09.2009, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: merhaba

duyurudur yazmış:
BİTMİŞ BİR KONUYU UZATMAYA GEREK YOK?

3-4 aydan fazla süredir bs ye girmiyordum sizin bu saçma kavgalarınız yüzünden. Smile Zaten bugünde bi göz gezdireyim diye girdim. Amacım eleştirmek yada bi şeye karşı çıkmak deği siz zaten düzelmessinizde. Smile

Sadece meraktan soruyorum @duyurudur niye her mesajının sonuna soru işareti atıyorsun dahamı karizmatik oluyor ? Smile
Mesaj29.09.2009, 08:21 (UTC)    

HAKARET HADDİNİZİ DÜŞMEZ BÖYLE SAÇMALAMA BİR DURUM VAR GEREKEN YAPILDI DURUM DÜZELTİLDİ AĞZINIZA TEK BİR DAHA DUYURUDU RU VEYA HAKKIMIZDA İLERİ GERİ KONUŞURSANIZ SADECE SİZ OLMAMAK ŞARTI İLE HAKKINIZDA HUKUKİ İŞLEMLERİ BAŞLATIRIZ...

YNTM Oğuzhan Deniz
Mesaj30.09.2009, 09:14 (UTC)    

duyurudur yazmış:
HAKARET HADDİNİZİ DÜŞMEZ BÖYLE SAÇMALAMA BİR DURUM VAR GEREKEN YAPILDI DURUM DÜZELTİLDİ AĞZINIZA TEK BİR DAHA DUYURUDU RU VEYA HAKKIMIZDA İLERİ GERİ KONUŞURSANIZ SADECE SİZ OLMAMAK ŞARTI İLE HAKKINIZDA HUKUKİ İŞLEMLERİ BAŞLATIRIZ...

YNTM Oğuzhan Deniz

Başlatabilirsin @DUYURUDUR ! Smile

Kanunları bir çocuktan daha iyi bildiğimden emin olabilirsin Wink
Mesaj30.09.2009, 09:31 (UTC)    

duyurudur yazmış:

YNTM Oğuzhan Deniz

ayrıca senin bana burda yaptığın şu an tehtid.. Smile o yüzden bana şikayet hakkı doğuyor Wink
Mesaj01.10.2009, 07:29 (UTC)    

BAKIN BİZ BAŞKALARIYLAN SORUN YAŞADIK KONUYU KAPATTIK SİZ GELİPTE BOŞ LAFLARI VE BİZE HAKARET ETMENİZE YER VERMEYİZ SİZE SON UYARIMIZ BİR DAHA ADIMIZI ALIRSANIZ B-S İLE İLETİŞİME GEÇİP GEREK BİLGİLERİNİZİ ALARAK HAKKINIZDA TAZMİNAT VE HAKARET DAVASI AÇACAĞIZ..
Önceki mesajları göster: