Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.09.2009, 08:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenin sadece insanlar için yaratılmadığı konusunda ben de öyle düşünüyorum ama şu kadarını söyleyim bizim gibi internet başında gününü gün eden tiplerin anlayabileceği, yorum yapabileceği, fikir sahibi olabileceği bişey olduğunu hiç düşünmüyorum bu konuların. adamlar araştırma yapmış bişeyler kanıtlanmış buna da saçmalık diyosanız zekanızdan şüphe etmeli. eğer birilerinin oyunuysa da onu zaten bilemezsiniz. biz burda sadece koyunuz, söz yetkimiz yok.
Mesaj04.03.2010, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu: yaratık

saçmalık diyenler evrendeki,evreni bırak güneş sistemindeki diğer gezegenlerin işlevlerinin açıklayabillirler mi?
yoksa gerçek olduğunu bildikleri halde korkudan kendilerini gerçek olmadığına ve diğerlerinin de öyle olmadığını düşündüklerini sanıp ta mı saçmalık diyorlar?
resimleri kanıtları görmüyos musunuz?açın gözlerinizi ve önünüze gelen tüm kayıtlara bakın.marsta çekilmiş bir fotoğrafın üzerine bir adam resmi koyuldu diye bütün resimlerin üzerinde oynanacak değil.uzaydaki canlıların varlığını inkâr edemezsiniz
mantıkı bir biçimde düşünürseniz bana hak vereceksiniz.en azından bunların hepsi yalan olsa bile biz de birer uzaylıyız.ben küçüklüğümden beri hep jayatımda uzaylı göremk istedim.ve şimdi gördüğüm bu su geçirmez kanıtları saçma diyerek önümden alamazsınız.

onlar orada ve bizi gözetleyip izliyorlar.bir arkadaşmız demişti aya giderken buraya yaklaşmayın diye uyarılıyor astronotlar.aydaki şekiller 51. bölge.

ATES OLMAYAN YERDEN DUMAN CIKMAZ
ONLAR ORADALAR GORUYOR,BILIYOR VE HALA IZLIYORLAR
Mesaj04.03.2010, 14:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

hehe ben ten deki gri maddeye benziyir.
Mesaj04.03.2010, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
hehe ben ten deki gri maddeye benziyir.

Ara Sıra Ben Ten O Kılığa Giriyo Aynı O Laughing Laughing