Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.08.2007, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

profesyonellerin el attığı siteleri görmesek inancaz bi site bu kadar mı amatörce yapılır Very HappyVery Happy
[color=olive:72691dfc63][size=23:72691dfc63]>>>>>Born to Kill<<<<<[/size:72691dfc63][/color:72691dfc63]
Mesaj13.08.2007, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

senın sıten manyak olmus yaff(hehehehee)hem profosyonel sıte gormek ıstıosan tabı daha once gorduysen..)bı kaarar ver bakem www.kamuhaber.net benım eskı sıtem suan gunluk 50,,000geçkin tekil/150,000yakın çogul ziyaret.isi var ayda 1,5bın ytl reklam+haberreklam geliri var daha hiç reklm yapmadıgmız halde.
son sitem www.memuruz.tr.gg ise teknık ımkansızlıklar nedeniyle tabıkı bu durmda ama elbetteki gelsecek bedava sitemın haber portalı oldu bıle sımdıden..
ok
neymiş?
www.memuruz.tr.gg
hııııııııııııııı..!
Mesaj13.08.2007, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: PROFOSYONEL BİR SİTE KURDUK..

daha bişey yok ki neresi profesionel
Mesaj13.08.2007, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence sitenin hiç de digerlerinden fazlası yok hatta eksigi var.Gerci daha yeniymiş 1 hafta sonra tartısılır ama "tasarımcımız yok" gibi bir ifade kullanılmıs.Burdaki sitelerin çogu kişisel site zaten herkes kendisi yapıyor ne tasarımcısı yaww Laughing Laughing Laughing
Bu arada böyle bir site acmıs oldugunuza göre yasınız kucuk degil ama mesaj olarak yazdıklarınızda kucuk bir cocugun yazdıgından farksız degil.
Mesaj13.08.2007, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya ben sıte tanıtımından sorumluyum gazi reklamcılık 3,sınf ögrencısıyım siz hiç mi kamuhaber,memurlar nete falan girmedınız?www.memuruz.tr.gg yi ozaman anlarısnız.sizin sitelere giriom bısı anlamıom yaf her sey dagınık neyın ne oldugu bellı degil..!bizim site sımdıden 2 haftalık haberreklam aldı..!hem sıtemızın edıtor baskanı kamuhaberın eskı edıtoru..!
sımdı tıklayın
www.memuruz.tr.gg
Mesaj13.08.2007, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yani sorun bence biz de deilll neresinde bi anlasılmazlık war anlamadımmm.BEnce konustuklarında yasına gore degil ben 14 yasındayımmm amaa..
Mesaj13.08.2007, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

hamachicehennem yazmış:
Yani sorun bence biz de deilll neresinde bi anlasılmazlık war anlamadımmm.BEnce konustuklarında yasına gore degil ben 14 yasındayımmm amaa..

oda bi şey mi başlığa bak profosyonel gerçektende doğru pro=yüksek seviye
fos=anlamını biliyoruz Razz
yonel=bir ek Laughing Laughing

PROFESYONEL DOĞRUSU Razz Very Happy Laughing Cool Cool
Mesaj13.08.2007, 22:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

kamupersoenli com baglantılı haber + kamuhaber sitesi
www.memuruz.tr.gg
sımdı tıklayın
son dakıka haberler ve son ilanlar
Mesaj13.08.2007, 23:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

memuruz yazmış:
ne dıon beaaaa
www.memuruz.tr.gg
teknık sorunlar yasayabılırz cunku tasarımcımız yok
aama haberden yayından yerlesımden çok iii anlayan 3 tane aslan gıbı iletişim ögrencısı arkadasımız var..

ya proffessional is boile olmaz bi kere
sag kutucuktaki scriptlerin boyutu tasarima uymamis.
ayrica bu is pek tasarimci gerektiren bir sey degil.
adamlar sana hazir tasarim veriyor
senin yapacagin tek sey site ogelerini yerine duzgun koymak
ayrica diger arkadaslarin dedigi gibi sitede bi forum goremedik.
85 uye nerden uye oluyor
yoksa size msn den bizi uye yap diyenleri uye olmusmu sayiyorsunuz.

neyse her sey bi yana sitenizin bi duzene ihtiyaci var.
ben ce yapim asamasindaki sayflari menude gostermeyin.
hazirlandigi zaman sunarsiniz.
herkesi beklerim
www.igdirinsesi.tr.gg Exclamation Exclamation Exclamation
Mesaj13.08.2007, 23:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.memuruz.tr.gg
üyeleri genc-gozyaslar dan almaktadır.bizim kendı sitemıze uye olan her arkadasımız memuruz biz sitesıne uye olmustur.aynı zamanda genççliğin gözyasları klubun 85 degıl tam 8553 üyesi bulunmaktadır.
lütfen sitemızın teknıgıyle değil yaptıgı haberlerle yorumlarla ilgileniniz biz zaten diğer büyük sitelerde oldugu gibi tasarımla renkle değil içerikle ön plana çıkmak ıstıoruz.
ACEBA en son hangı kıtabı okudunuz?
yoksa hangı dızıyı seyrettiniz mi demeliydik..?)
Mesaj13.08.2007, 23:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

memuruz yazmış:
www.memuruz.tr.gg
üyeleri genc-gozyaslar dan almaktadır.bizim kendı sitemıze uye olan her arkadasımız memuruz biz sitesıne uye olmustur.aynı zamanda genççliğin gözyasları klubun 85 degıl tam 8553 üyesi bulunmaktadır.
lütfen sitemızın teknıgıyle değil yaptıgı haberlerle yorumlarla ilgileniniz biz zaten diğer büyük sitelerde oldugu gibi tasarımla renkle değil içerikle ön plana çıkmak ıstıoruz.
ACEBA en son hangı kıtabı okudunuz?
yoksa hangı dızıyı seyrettiniz mi demeliydik..?)

e bu kadar buyuk bi organizasyonsaniz kendinize bagimsiz bi site kursaniza.(.com , .net , .org vs.)
ayrica gorunumu guzel olmayan bi yerde hiç kimse durmak istemez.
Mesaj14.08.2007, 07:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitemizde dün 365 kişi vardı/1027klık)daha sayfalar yarımken..daha ilkündü beaaa.olum senın kafan basmas bu ıslere eger bagımsız bi site kurarasan tanıtım sansın zorA GİRER. ama bu organisazyonda sıvrılmeyi bilirsen basarılı olursun ve daaha sonra kendı orjınal sitenı kurarsın.yönlenrime yaparsın.
www.memuruz.tr.gg
Mesaj14.08.2007, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Olummu?

Senin Benim gibi kaç tane olun var.
Ayrca ben o lafi hiç sevmem.
Neyse Sana Basarilar. Very Happy Very Happy
Mesaj14.08.2007, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaw ayda 1,5 bin ytl reklam geliri vardı diyorsun o kadarmı fakirlediniz okadarmı geriledinizde basit herkezin kullandığı bedava domain hazır şablonlara yeltendiniz...

Teknik imkan Diyorsan Bunun ne teknikliği var verecen 50 ytl açacan bir site bir portal bari kursaydın onuda mı yapamadınız...

www.bilgiliweb.com Saygılar
Mesaj14.08.2007, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

memuruz yazmış:
sitemizde dün 365 kişi vardı/1027klık)daha sayfalar yarımken..daha ilkündü beaaa.olum senın kafan basmas bu ıslere eger bagımsız bi site kurarasan tanıtım sansın zorA GİRER. ama bu organisazyonda sıvrılmeyi bilirsen basarılı olursun ve daaha sonra kendı orjınal sitenı kurarsın.yönlenrime yaparsın.
www.memuruz.tr.gg

o girenlerin çoğu zaten merak amaçlı giriyo giren bi daha da girmiyodur eminim Very Happy
[color=olive:72691dfc63][size=23:72691dfc63]>>>>>Born to Kill<<<<<[/size:72691dfc63][/color:72691dfc63]
Önceki mesajları göster: