Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.10.2009, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

istediginherseyburada yazmış:
YA FORUM BERBAT ÖTESİ BİR HAL ALDI!
Sanırsam tr.gg kapanır , çünkü neden bir aktif mod ataması yapmıyorlar o zmana? Bu arada supporta istediğin kadar mesaj at hiç bir şey yapamazlar!!
Kişinin kişisel sitesi ne isterse onu yapar; aranızda yazılı antlaşma falan mı var da hak iddaa edebiliyorsun? Site reklamıyla büyüyyemezsin önemli olan sürekli ve özgün içerik google amca sana eğer iyiysen en iyi ziyaretçiyi yollar;)

arkadasım site nie kapanıyo aktif mod yokdie anlamadım mod yoksa yardım severler var
Mesaj11.10.2009, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakan-fan yazmış:
Teşekkür Ederim.Desteğiniz İçin.Ama Gel Bunu Birde Bunu Birşey Bilmeden Etmeden Konuşanlara Anlat.!

[b]Konu Kilit! Diyorum Hala Cevap Yazıp Duruyolar.

iyi ne halin warsa gör yaa yeter

HAKSIZ DURUMUNA DÜŞÜNCE KONUYU TOPLARLA HEMEN

konu kilit olsun bakalım

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[/b]
Mesaj11.10.2009, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmaster-html-kod yazmış:
hakan-fan yazmış:
Neyin Ne Olduğunu Bilen Biliyor.Ziyaretci defterinden küfürleri kim etti acaba?

ya yeter ama Evil or Very Mad

ARKADASLAR KURAN MUSRAP ÇARSIN Kİ KÜFÜR ETMEDİM

EĞER YALANSA 1 DAHA NEFES ALMAK NASİP OLMASIN Kİ

KENDİM ÜZERİNE YEMİN EDERİMKİ

KÜFÜR ETMEDİM

SAHTEKAR VE YALANCI HERİF
[/b]

Lütfen Düzgün Usluplarla Konuşunuz ==>SAHTEKAR VE YALANCI HERİF

Her Sorunda Böyle Forumda Konu Açılacaksa @istediginherseyburada Dediği Olma İhtimali Çok Büyük..

Kendi Aranızda Anlaşarak Sorunu Çözmeye Çalışınız!!!
Mesaj11.10.2009, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hakan A Güvenmeyin Bencil lik yapıyo herşeyde bana da yaptı
Mesaj11.10.2009, 08:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırsam tr.gg kapanır , çünkü neden bir aktif mod ataması yapmıyorlar o zmana? Bu arada supporta istediğin kadar mesaj at hiç bir şey yapamazlar!!
Kişinin kişisel sitesi ne isterse onu yapar; aranızda yazılı antlaşma falan mı var da hak iddaa edebiliyorsun? Site reklamıyla büyüyyemezsin önemli olan sürekli ve özgün içerik google amca sana eğer iyiysen en iyi ziyaretçiyi yollar;)
arkadasım bukadar basıtmı hanı saygı sevgi unuttunuz heralde bedava sitem eglence amaclı bı site tamam bişey yapamazlar ama sunuda unutma emek hırsızlıgı
Mesaj11.10.2009, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda özür dile bende bannerini koyarım dedi

Kendisini haklı duruma getirmeye çalısıyor

Mesaj11.10.2009, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haklı benım zaten.
Mesaj11.10.2009, 08:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakan-fan yazmış:
Haklı benım zaten.

n*h sensin haklı düzenbaz pislikkkkk

KENDİNİ HAKLI DURUMA GETİRMEYE ÇALISIYO

AKILLI

SAHTEKAR SENİ İSTEMİYORUZ B-SDE

HERKES SENİN DÜZENBAZLIINI ANLADI
Mesaj11.10.2009, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

theneeed yazmış:
arkadasım bukadar basıtmı hanı saygı sevgi unuttunuz heralde bedava sitem eglence amaclı bı site tamam bişey yapamazlar ama sunuda unutma emek hırsızlıgı

Ben emek hırsızlığı değil falan demedim kurallar aık ve net! Böyle bir durumda hiçbir şey yapılamaz! Şunu söylemek istiyorum; arkadaş da o 180 konuyu kendi sitesinde açsaydı emin ol sitesi daha ileriye giderdi ve bu noktalara gitmezdi Wink

Bu arada yukarıdfa bir arkadaş daha bana cevap yazmış kapanacağı anlamına gelmez diye.HAYIR bence gelir.Eğer hiçbir yenilik yoksa, yetkililere ulaşamıyorsanız, ve bu kadar büyük olduğu söylenen bir yapı d-dos attack alıyorsa bu anlama rahatlıkla gelebiliriz.Yardım sevrler demişsin yardımseverlerin ne gibi yetkileri var sadece başlıklara cevap yazarlar.İşte bu yüzden forum kirliliği var bilgi yanlışlıkları var Neutral
Mesaj11.10.2009, 09:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow istediğinherseyburada

Herkes Senin Gibi Bilgili Değil Malesef.

Anaokulluları almasalar keşke bs ye.

Mesaj11.10.2009, 09:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

eeee ben yine hakkımı alamadım Evil or Very Mad

HAKKIMI İSTİYORUM

Mesaj11.10.2009, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakan-fan yazmış:
Arrow istediğinherseyburada

Herkes Senin Gibi Bilgili Değil Malesef.

Anaokulluları almasalar keşke bs ye.

ama gerçekden senin gibi bi siteya yakısmıyor böyle yapmak

İNŞALLAH SİTENDEKİ HİT AZALIR SENİN SİTENİN BU KADAR HİT ALMASI BİLE ÇOK ÖNMLİ BİŞEY Wink
Mesaj11.10.2009, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

theneeed yazmış:

Ben emek hırsızlığı değil falan demedim kurallar aık ve net! Böyle bir durumda hiçbir şey yapılamaz! Şunu söylemek istiyorum; arkadaş da o 180 konuyu kendi sitesinde açsaydı emin ol sitesi daha ileriye giderdi ve bu noktalara gitmezdi Wink

Bu arada yukarıdfa bir arkadaş daha bana cevap yazmış kapanacağı anlamına gelmez diye.HAYIR bence gelir.Eğer hiçbir yenilik yoksa, yetkililere ulaşamıyorsanız, ve bu kadar büyük olduğu söylenen bir yapı d-dos attack alıyorsa bu anlama rahatlıkla gelebiliriz.Yardım sevrler demişsin yardımseverlerin ne gibi yetkileri var sadece başlıklara cevap yazarlar.İşte bu yüzden forum kirliliği var bilgi yanlışlıkları var Neutral
Öncelikle

öncelikle DDoS Attack Yapılan Site Cok Var Bu siteni Kapatılacagı anlamına Gelmez Bide Ölebi Bahsetmissinki Modlar Sanki Hiç Siteyle İlgilenmiyolar Sitede Buyuk Bi Sorun Oldugunu Sanmıyorum Ayrıca Host Ve Domainin Parasını Ödedikleri Surece Bedava sitem Kapanmaz
Mesaj11.10.2009, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakan fan biliyorum seni kardeşim üzülme ya yaalncının kim oldugu belli zaten
Önceki mesajları göster: