Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.10.2009, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Galatasaray, Fatih Tekke İle Anlaştı! [ Spor & Haber ]

Galatasaray, Fatih Tekke İle Anlaştı!

Tekke Aslan oluyor
Bonservis bedeli ödememeyi alışkanlık haline getiren G.Saray, sıfır maliyetle Fatih Tekke'yi kadrosuna katıyor... Milli oyuncuyu başarılı yönetici Haldun Üstünel'in ikna ettiği bildirildi

Zenit'te mutsuz olan ve beklediği ilgiyi Trabzonspor'dan göremeyen Fatih Tekke'nin Zenit'in "Sözleşmeyi 2 yıl daha uzatalım" teklifini hiç düşünmeden reddedip Galatasaray ile anlaştığı ortaya çıktı. Başarılı yönetici Haldun Üstünel'in gizlilik içinde yürüttüğü operasyonda milli oyuncu ile ön anlaşma yaptığı ve ocak ayında sıfır bonservis bedeli ile Fatih Tekke'nin transfer edileceği öğrenildi.

RIJKAARD DA SEVİNDİ
Devre arasında ısrarla stoper isteyen Rijkaard'ın Fatih gibi uluslararası bir golcüye çok sevindiği öğrenildi. Fatih aynı zamanda Leo Franco, Gökhan ve Mustafa'dan sonra 4. bonservissiz futbolcu olacak. Her fırsatta Türkiye'ye dönmek istediğini söyleyen Tekke için Trabzon ile F.Bahçe de girişimde bulunmuştu.
Mesaj14.10.2009, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bana pek inandırıcı gelmedi..
2 gün öncede Fener'e gelicekti Mr. Green

Bir Galatasaraylı olarak iyi mi oynar, kötü mü oynar bilemiyeceğim Neutral
Mesaj14.10.2009, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fatih Tekke Trabzon Spor ile Doğmuş Bir Oyuncu..! Türkiyede ki herhangi başka bir kulübte başarı kazanacağını sanmıyorum. Wink

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Önceki mesajları göster: