Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj16.10.2009, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Saba Tümer, Kaza Geçirdi.. [Haber]

TEM Otoyolu'nda meydana gelen zincirleme trafik kazasına ünlü program sunucusu Saba Tümer'in içinde bulunduğu aracın da karıştığı öğrenildi. Durumunun iyi olduğu öğrenilen sunucunun, hastanede gözetim altında tutulduğu ifade edildi.

TEM Otoyolu'nda bu akşam meydana gelen zincirleme trafik kazasına çok sayıda araçtan birinin de, CNN Türk Televizyonu'nda "Saba Tümer'le Baş Başa" programını sunan Saba Tümer'in otomobili olduğu ortaya çıktı. Durumunun iyi olduğu öğrenilen Tümer'in, olay yerinden bir taksiyle Amerikan Hastanesine kaldırıldığı ve burada müşahede altında tutulduğu öğrenildi.


Aşağıda ki Yazı Mistanbul'a Aittir..!

Bilmem izleyeniniz varmıdır hatta yokmudur mu demeliydim
CNN Türk'te her gece dünya kahkaha yarışması birincisini izleyebilirsiniz...

Özel İzmir Fatih Lisesi'nden mezun olduktan sonra ikinci tercihi olan Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü kazandı. Üniversitede okurken akrabası Nuri Çolakoğlu, Show TV'yi kurmakla meşguldü ve kendisine asistanlık teklif etti fakat Saba Tümer, bu teklifi annesinin izin vermeyişi sebebiyle reddetmek zorunda kaldı.[kaynak belirtilmeli] Bitirdikten sonra 6 ay Sky TV'de çalıştı ve diksiyon dersleri aldı. Annesinin vefatı üzerine derslere bir süre ara verdi. Sonrasında o zamanın ünlü spikeri Gülgün Feyman'dan diksiyon dersleri almak üzere İstanbul'a gitti fakat Gülgün Feyman kendisine ders vermeyi reddedince emekli TRT spikeri Günay Oğuz'dan ders almaya başladı.[kaynak belirtilmeli] Altı ay da Ege TV'de çalışıp sonrasında 4,5 yıl NTV'de günlük haberleri okudu ve bir süre NStyle adlı dergide yazılar yazdı.

NTV'den (Nilüfer'in Reha Muhtar'a tavsiyesi ile Reha Muhtar'ın sunuculuk teklifi üzerine Show TV'ye transfer oldu ve bir süre Show TV - dış haberler sorumlusu olarak çalışmaya başladı ancak daha sonra SKYTURK'e geçerek Serdar Akinan ile birlikte Ne Var Ne Yok adlı programın sunuculuğunu yaptı, sonrasında bir haber sitesinin anketinde "en iyi bayan haber spikeri" seçilerek tekrar Show TV'ye döndü ve Saba Tümer İle Bu Gece isimli programı sunmaya başladı. Bir süre burada gece haberlerini sunmaya devam ederken Okan Bayülgen'in teklifi üzerine "Haber Makinası" adlı programda yer aldı ve aynı günlerde köşe yazarı Pakize Suda ile Star TV'de Lütfen bu konuya girmeyelim isimli kadın programını sundu. Star TV'nin programı yayından kaldırmasından sonra tekrar Show TV'ye geçerek Cem Özer ile birlikte Haberiniz Var mı? isimli sabah programını sunmaya başladı. Bu programın sona ermesinin ardından gelen dedikodu ve magazin içerikli program tekliflerini redderek yaklaşık bir yıl ekranlardan uzak kalmayı tercih eden Saba Tümer[kaynak belirtilmeli], 31 Mart 2008 itibariyle HaberTürk'te Saba Tümer İle Bu Gece isimli haber programının sunuculuğuna yeniden başladı. Bir ara Ayşe Özyılmazel ve annesi Oya Germen ile birlikte Yok Daha Neler isimli programın sunuculuğunu üstlendi ancak daha sonra bu program da yayından kaldırıldı. Wink Wink

______________
Ve sonunda 3.Yıl Etkinlikleri 2 Ay öncesinden büyük bir yarışmayla başladı...


Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj16.10.2009, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geçmiş olsun diyeyim Neutral
______________
@Sadece gülmekle yetiniyorum.
Mesaj16.10.2009, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

"Saba Tümer'le Baş Başa" değil "Saba Tümer'le Bu Gece" düzeltme yapalım.

Ayrıca çok üzüldüm.. Geçmiş olsun.. Crying or Very sad
______________
BİR BEDAVA-SİTEM KLASİĞİ... MİSTANBUL.TR.GG.
Mesaj16.10.2009, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
"Saba Tümer'le Baş Başa" değil "Saba Tümer'le Bu Gece" düzeltme yapalım.

Ayrıca çok üzüldüm.. Geçmiş olsun.. Crying or Very sad


Pardon dikkat etmemişim..! Moderatörler Aktif olunca Düzeltme Yaparım.. Wink

Bende takipçisi olduğum bir programın sunucusuna böyle bir şeyin başına gelmesine gerçekten üzüldüm..Umarım kimsenin başına hiç bir zaman gelmez..! Sad

______________
Ve sonunda 3.Yıl Etkinlikleri 2 Ay öncesinden büyük bir yarışmayla başladı...


Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj16.10.2009, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geçmiş Olsun... Crying or Very sad
______________
İmzanızı tekrar ayarlamanız lazım. - @cryengine3
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu