Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.10.2009, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

bscity@
yok kardes sen merak etme insAllah tartisma martisma olmiyacak,
insanlar güzel dil ile birbiriyle espiri misali konusabilir ben bunda bir sakinca görmüyorum,

ha tartisma yaratmak istiyen olurmu olur fakat o kisilere´de uymamak gerekir
yani is bizde bitiyor
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj18.10.2009, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
bscity@
yok kardes sen merak etme insAllah tartisma martisma olmiyacak,
insanlar güzel dil ile birbiriyle espiri misali konusabilir ben bunda bir sakinca görmüyorum,

ha tartisma yaratmak istiyen olurmu olur fakat o kisilere´de uymamak gerekir
yani is bizde bitiyor

Tabikide..

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj18.10.2009, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

2012kiyamet yazmış:
ua1905ua yazmış:
2012kiyamet yazmış:
ua1905ua yazmış:
bugün gazi oldunuz haftaya sehit olacaksiniz Razz
polemik degildir espiridir...

Şehitlik En Yüksek Mertebedir.
Sizi Sahaya Gömeceğiz.. Mr. Green
AntiGs

dogrudur kadiköyde yenmeme aliskanligimiz var,
fakat seytanin bacagini kirmaya geliyoruz,
iyi oyniyan hak eden 3 puani alsin Wink

her takımın iyi gidişinin veya kötü gidişinin bir sonu olsada fener derbilerde üstün inşALLAH gs yi yenip şampiyonlukta önemli bir galibiyet almış oluruz..

bu arada bugünki ts maçında başarılar...

nekadar başarılar desemde ts nin kazanmasını istiyorum...

herkes kendi takımını tutar illa kazanın demiyorum.. Wink

evet her takimin iyi ve kötü gidisi olur biz kötü gidiyorduk simdi trabzon maciyla toparlanacaz bundan eminim,
fener suan kötü bir döneme girecek diye düsünüyorum birde Alex faktörünü unutmayin fenersiz alex bugunki gibi kaybetmeye oynar,

fener galatasarayi yener besiktas feneri yener galatasaray hem besiktasi hemde trabzonu yener hep böyle bir tablo görünüyor kenardan bakinca Very Happy
ha birde galatasaray feneri ligde yenemiyor hep kupa´da yeniyor

ya sonucta türk futbolu kazaniyor biz bunun üzerinde uzlasmaya varalim :p
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj18.10.2009, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her zaman yenecek diye bir tabir yoktur..
Fener bu hafta yenildi.. Öbür hafta yenebilir..
Kadıköyde yenmeme hastalığımız var ama öbür hafta işallah sizi yeneceğiz..

Gaziantep'e de tebrikler..
Mesaj18.10.2009, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

royalfm yazmış:
Fenerbahçelilere geçmiş olsun dileklerimlee.. Laughing

Saol..Elinde sonunda olucaktı gaziantepte oldu ççokta iyi oldu gs'den böyle bir sonuçç almak istemezdik ama haftaya bir yenilirseq işte bir anda avantajımız dezavantaja dönücek buda fb için çok kötü birşey olucak..
Mesaj18.10.2009, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

geçmiş oLsnn Very Happy ne diim Very Happy
Mesaj18.10.2009, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kadıköy Cehennemini Herkes Biliyor...

Burası KADIKÖY Burdan Çıkış Yok...

Tezahuratı İle Gsyi Devirip Gaziantep Yenilgisinin Acısını Gsden Çıkarmak İstiyoruz... Wink

Ama Şuda Var...
Kazanacaksak 5 gol atmaklada 3 puan alınıyor.
1 gol atyıp yenmeklede 3 puan alınıyor...

ben 5 maçta 1 gol ile 3şer puan almak kanatındayım
Mesaj18.10.2009, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

mega-ipek yazmış:

Dostlar Saolsun Smile
Mesaj18.10.2009, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

2012kiyamet yazmış:
mega-ipek yazmış:

Dostlar Saolsun Smile

Merak Etme Burdayız Smile
Mesaj18.10.2009, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

2012kiyamet@

kadiköyü tüm türkiye biliyor
Ali samiyeni tüm dunya biliyor Razz
................
Ali Samiyen stadyumu dunyanin ilk 4 arasinda en büyük atmosferi olan stadyum secilmisti veya taraftarmiydi tam hatirlamiyorum
...............

fakat bir gercek var kadiköy stadi cok güzel ve buda Aziz Yildirimin eseri emege saygi.
Mesaj18.10.2009, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
2012kiyamet@

................
Ali Samiyen stadyumu dunyanin ilk 4 arasinda en büyük atmosferi olan stadyum secilmisti veya taraftarmiydi tam hatirlamiyorum
...............

fakat bir gercek var kadiköy stadi cok güzel ve buda Aziz Yildirimin eseri emege saygi.

Beşiktaş İnönü Stadı Olmasın Wink

Mesaj18.10.2009, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
2012kiyamet@

................
...............

aziz yıldırım fenerbahçede artık efsaneleşmiş bir başkan.
onun yerini hiç bir başkan dolduramaz die düşünüyorum..

Mesaj18.10.2009, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

bscity yazmış:
ua1905ua yazmış:
2012kiyamet@

................
...............

4 Koltuklu Stad mı Olurmuş Doğukan Mr. Green
Mesaj18.10.2009, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

bscity hayir malesef Besiktas taraftari kendini asamadiki avrupayi asin
carsi herseye karsi kavramiyla basari ünvan gelmez herseye karsi olan zaten kendi duygularina da karsi gelmis olur Wink

bu yaziyi paylasmak istiyorum tüm dunya zaten bunu o dönemde görmüstü konusmustu anlamisti Wink

Alıntı:
İngiliz medya kuruluşu Setanta, Galatasaray'ın stadı Ali Sami Yen'i, Avrupa'da en iyi atmosfere sahip dördüncü stat seçti.Setanta'nın internet sitesinde yayınlanan "Avrupa'nın atmosfer açısından en iyi 11 stadı" listesine Ali Sami Yen Stadı da girdi.

Haftasonu oynanan Newcastle - Sunderland maçının ardından Newcastle teknik direktörü Kevin Keegan'ın, St James� Park'ın dünyadaki en iyi atmosfere sahip olduğunu iddia etmesi üzerine hazırlanan listede sırasıyla şu stadyumlar yer aldı:

1. Mestalla, Valencia
Kapasitesi 55,000 olmasına rağmen, Mestella'daki atmosferi ne Bernabeu, ne de Nou Camp Stadı'nda görmeniz mümkün değil.

2. Anfield, Liverpool
Efsanevi "Kop" tribünüyle, rakipleri açısından dünyanın en korkutucu stadyumlarından biri.

3. Velodrome, Marsilya
Fransız takımları stadyum atmosferiyle ünlü olmayabilir ama 60.000 kişilik Velodrome Stadı bir istisna.

4. Ali Sami Yen, Galatasaray
Stadı süsleyen �Welcome to Hell/Cehenneme Hoşgeldiniz� pankartına katılmamak mümkün değil. 22.500 kişilik olmasına rağmen Galatasaray'ın stadındaki ses seviyesi ve yoğunluğu kulakları sağır edebilir.

5. Fratton Park, Portsmouth
Tartışmalı bir seçim olabilir ancak Portsmouth'un stadı İngiltere'nin en atmosferik stadyumlarından biri durumunda. Deplasman taraftarının hiç şansı yok.

6. Signal Iduna Park, Dortmund
Almanya'nın en büyük stadı olan Westfallen de 80.000 taraftarın yarattığı müthiş atmosferiyle ünlü.

7. Celtic Park, Glasgow
Konu stadyum olunca, Celtic ve Rangers arasındaki rekabetten yeşil formalılar galip çıkıyor. 60.00o kişilik Celtic Park, Ada'dan maç izlenebilecek en özel stadyumlardan biri.

8. Olimpiyat Stadı, Roma
Kenardaki atletizm pistine rağmen, Lazio ve Roma'nın paylaştığı stadın atmosferi dünyaca ünlü.

9. Karaiskaki Stadı, Olympiakos
Atina'daki Karaiskaki Stadı, 33 bin ateşli Yunan seyircisiyle Avrupa'nın ne zorlu deplasmanlarından biri durumunda.

10. Feyenoord Stadı, Rotterdam
De Kuip olarak da bilinen 55.000 kişilik stadyum, atmosferiyle Hollanda'nın en iyisi olarak öne çıkıyor.

11. Söderstadion, Stockholm
Beklenmedik bir seçim olabilir ama İsveç ekibi Hammarby'nin maçlarını yaptığı Söderstadion, yalnıza 15.600 kişilik olmasına rağmen ateşli taraftarıyla Kuzey'den beklenmeyecek bir atmosfere evsahipliği yapıyor.

bu arastirmayi ingilizler yaptii bizler degil gercekci olalim :/

neyse konumuz fenerin gazi olmasiydi galatasaray dedik besiktasa gectik Razz
Mesaj18.10.2009, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

2012kiyamet yazmış:
bscity yazmış:
ua1905ua yazmış:
2012kiyamet@

................
...............

4 Koltuklu Stad mı Olurmuş Doğukan Mr. Green

Kanka Sende Biliyorsunki,İnönü Stadı 4 Koltuklu Değil Wink

Önceki mesajları göster: