Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.10.2009, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

FenerBahçe'li arkadaşları tebrik ederim.. Wink
> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Mesaj25.10.2009, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuya mesaj atmayacağım diye kendime söz verdim. Tutamadım, özür diliyorum ! Şunları söyleyeceğim ; Adam gibi futbolu oynayamıyor, paranın karşılığını veremiyor iseniz bırakın topu adelete ulaşsın.. Topu hart-hurt oynamanın ne iyi yönü var. Maç daha başlamadan belliyi saten k.k Arda, sonradan Türk olan Gökçek maçın ilk fitili yaktılar. Sonra hakemin kafasına yabancı madde atmalar felan filan..

Siz ne yapmaya çalışıyorsunuz? Bırakın topu gençler oynasın. Bırakın da bir derbide "fair-play" olsun!

İlk önce taraftar olun, sonra maça gelin ! 1 trilyon oluyor 200 metre koşmuyor.. Ondan sonra hava atacam diye elini oynatıyor.

Ne bu ? Son olarak ;

" Ölümüne ölümüne ölümüne Galatasaray ! "

Mesaj26.10.2009, 07:24 (UTC)    
Mesaj konusu: ~Gereksinimsizlik~

rebulitew0w yazmış:
Konuya mesaj atmayacağım diye kendime söz verdim. Tutamadım, özür diliyorum ! Şunları söyleyeceğim ; Adam gibi futbolu oynayamıyor, paranın karşılığını veremiyor iseniz bırakın topu adelete ulaşsın.. Topu hart-hurt oynamanın ne iyi yönü var. Maç daha başlamadan belliyi saten k.k Arda, sonradan Türk olan Gökçek maçın ilk fitili yaktılar. Sonra hakemin kafasına yabancı madde atmalar felan filan..

Siz ne yapmaya çalışıyorsunuz? Bırakın topu gençler oynasın. Bırakın da bir derbide "fair-play" olsun!

İlk önce taraftar olun, sonra maça gelin ! 1 trilyon oluyor 200 metre koşmuyor.. Ondan sonra hava atacam diye elini oynatıyor.

Ne bu ? Son olarak ;

" Ölümüne ölümüne ölümüne Galatasaray ! "

Kusura bakmayın ama ne yaptığı sanıyorsun..?

Konu tartışma için mi açıldı?
Hayır..!

Burada Galatasaray Takımını da Tutan Var Fenerbahçe Takımınıda..Hani kim isyan etti senin gibi..Ben Fenerbahçeliyim ama bir fenerbahçeli de böyle konuşsa yine böyle tepki gösteririm..Utan kendinden ; Burada holiganlık olsun diye açılmadı bu konu terbiyeni takın..

Kavga çıktı tamam maç başlamadan önce kimlerin yüzünden çıktığını ele alalım..?

Cristian Baroni VS. Arda Turan

Kimin Suçu ?

Arda Turan

Suçu Ne?

Cristian Baroniyi İteklemesi

Arada Kim Kaynadı ?

Uğur Uçar

~~~~~~~~~~

Arkadaşım bilmelisin ki araştırma yapılmadan tartışma tatlı olmaz..Kuru kalır...

Gereksiz tartışma mercileri/sahneleri yaratarak polemik çıkartma..Saygıyı bozma..! Gereksiz&Tatsız Tartışmalar Hiç bişey kazandırmaz..

Bilgilendirici Cevaplar yaz..

İyi Eğlenceler..!

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj26.10.2009, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu Maçtan 2 Saat Sonra Kilit Vurulacaktı Diye Biliyordum Rolling Eyes
Mesaj26.10.2009, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ~Gereksinimsizlik~

byqraphix yazmış:

Kimin Suçu ?

Arda Turan

Suçu Ne?

Arada Kim Kaynadı ?

Uğur Uçar

İyi Eğlenceler..!

Sen maçı izlememişsin laf yapıyorsun.. Bende Fenerbahçeliyim ama itekleyen isim Cristian idi. Arda taraftara gitti ve sonra Cristian'a adam ol diyerek dalaştı.
Mesaj26.10.2009, 10:19 (UTC)    

net-tr yazmış:
byqraphix yazmış:

Kimin Suçu ?

Arda Turan

Suçu Ne?

Arada Kim Kaynadı ?

Uğur Uçar

İyi Eğlenceler..!

Sen maçı izlememişsin laf yapıyorsun.. Bende Fenerbahçeliyim ama itekleyen isim Cristian idi. Arda taraftara gitti ve sonra Cristian'a adam ol diyerek dalaştı.

evet gs taraftarları fb nin ısındıpı taraftaydı ve oyunculardan arda taraftara doğru gitti o sırada arda itekledi diye biliyorum çünkü fb li oyuncuların ısınma yaparken aralarından geçiyorlardı o sırada olay çıktı arda da adam ol dedi yakından ağızını okuyunca anlaşılıyor.
Mesaj26.10.2009, 10:21 (UTC)    

xxkodhavadurumu yazmış:
net-tr yazmış:
byqraphix yazmış:

Kimin Suçu ?

Arda Turan

Suçu Ne?

Arada Kim Kaynadı ?

Uğur Uçar

İyi Eğlenceler..!

evet gs taraftarları fb nin ısındıpı taraftaydı ve oyunculardan arda taraftara doğru gitti o sırada arda itekledi diye biliyorum çünkü fb li oyuncuların ısınma yaparken aralarından geçiyorlardı o sırada olay çıktı arda da adam ol dedi yakından ağızını okuyunca anlaşılıyor.

yok cristian ardayı itti.