Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.10.2009, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu: süresi geçmiş programı nasıl geri yüklerim??

Arkadaşlar web sitem için gif resmi, banner tarzı şeyleri olusturdugum süre kısıtlamalı program var şimdi yeniden yüklemek istiyorum yükleyemiyorum...
Mesaj30.08.2010, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

konu oldukça eski ama cevap yazma gereği hissettim kendimde Smile
1.Öncelikle programı sistemizden kaldırın.
2.Daha sonra bu programın oluşturabileceği yerleri didik didik arayın. (Mesela belgelerim / belgeler klasöründe programla ilgili klasörler olabilir.)
3.Buralardaki klasörleri silin.
4.Ne olur ne olmaz diye program files i de iyice arayın ve klasörü silin.
5.En önemlisi ise şu: Kayıt defterinden programla ilgili tüm bilgileri silin.

Programı yeniden yükleyin. program yeniden yüklenecektir. Photoshop gibi programlarda işe yarar.

Ben bunlarla uğraşamam diyenlere derim ki format atın Very Happy
Tamam bu ağar oldu ama kesin çözüm.

Veya emeğe saygı bilmeyenler için crack veya serial arayın. Bunu kimseye tavsiye etmiyoruz.

Kayıt defterinden programla ilgili serial araması da yapabilirsiniz.

Ama en kesin çözümü programı satın alın. Emeğe saygı Wink

Mesaj04.09.2010, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarın kendi sistem geri yükleme programını kullanarak programın kurduğun tarihten önceki tarihte sistem geri yüklemeyi başlatırsan işlem hal olur ama şunu söylim programdaki önce tarihi kullandığın anda ki buğüne olan aradaki kurduğun tüm programlar silinir. Buda bir format tarzı bir ince program ama format atmaktan daha kısada işin hal olur tabiki format gibi sağlıklı olmayabilir.

Bunu uygulayabilmen için xp için: Başlat - Programlar - Donatılar - Sistem araçları - Sistem Geri Yükme . Kısmından Programı Başlatabilirsin.
Önceki mesajları göster: