Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.10.2009, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Kaspersky 8.0.0.454 KEy?

Arkadaşlar Kaspersky 8.0.0.454 ün Keyi Lazım Deneme Sürümü Kullanıyorum 15 Gün Sonra dolacka acilen Key Lazım Mesajla atabilecek Varmı
Mesaj27.10.2009, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

1. İlk Kaspersky kapatmanız gerekiyor. Kaspersky programının üstüne sağ tıklayıp çıkış diyin.

2. Başlat- Çalıştır açtıktan sonra komut kısmına regedit yazarak Kayıt Defteri Düzenleyicisini çalıştırın.

HKEY_LOCAL_MACHINE|SOFTWARE|KasperskyLab|LicStorage
HKEY_LOCAL_MACHINE|SOFTWARE|Microsoft|Cryptography|RNG
HKEY_LOCAL_MACHINE | SOFTWARE | Microsoft | SystemCertificates | SPC | Certificates
Bu üç anahtarı silin.

3. Kaspersky Antivirus programını çalıştırın.. Karşınıza Lisan işlemi için pencere açılıcak burada yazan 30 Günlük deneme sürümü seçiniz..
Mesaj27.10.2009, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

denedim ama olmadı Kardeş
Mesaj27.10.2009, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

olması lazım bi yerde eskik bişi yapmışındır kaspersky kapat bunları sil
sonra reset at kasperky başlat ın ordan aç deneme sürümü seç olcaktır
ben 1 senedir böle kullanıyorum Very Happy
Mesaj27.10.2009, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

nebilim ya dediğin gibi deneme srümünü seçiyorum kaldığı yerden devam ediyo 13 gün kaldı diyo acaba bitincemi yapmam lazım bunu
Mesaj27.10.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

bitince şöle dene o zaman lisans kısmına gir anahtarı birleştir bölümü var ona tıkla anahtarlarıda sil sonra kapat çıkış de sonra regedit yaz ordakileride sildikten sonra reset at Wink deneme sürümünü seç
Mesaj27.10.2009, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

bnm ki ingilizce sende türkçe yama varsa tarmsın
Mesaj27.10.2009, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

VALLA BENİMKİDE BİTTİ ÖLE DURUYO Smile TINLAMIYORUM FAZLA YAKINDA FORUMAT ATACAM ZATEN SONRA 30 GÜNLÜK ANAHTARI KULLANIRIMDA SİZİN YAPTIĞINIZ YASAK DEİLMİ Bİ KERE FORUMDA KEY YAZMAK YASAK ZATEN YAZMADINIZDA

HKEY_LOCAL_MACHINE | SOFTWARE | Microsoft | SystemCertificates | SPC | Certificates
Bu üç anahtarı silinince programı tekrar beleşe kullanabilirsinizde bu yasak bişe olması lazım yoksa adam nası para kazancak

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj27.10.2009, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-davut yazmış:
VALLA BENİMKİDE BİTTİ ÖLE DURUYO Smile TINLAMIYORUM FAZLA YAKINDA FORUMAT ATACAM ZATEN SONRA 30 GÜNLÜK ANAHTARI KULLANIRIMDA SİZİN YAPTIĞINIZ YASAK DEİLMİ Bİ KERE FORUMDA KEY YAZMAK YASAK ZATEN YAZMADINIZDA

Bu üç anahtarı silinince programı tekrar beleşe kullanabilirsinizde bu yasak bişe olması lazım yoksa adam nası para kazancak

olsn banane