Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.11.2009, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gercekler Saklı Kalır Herseyı ö.m den Öğrenemessin Msn De İlk Gun Dedım Portalım Var Ugrasıyom Fazla Sorma Kandırmadım Seni Linkimi Kaldırsanda Bi Fayda Etmez
Mesaj12.11.2009, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

heraradiginburda yazmış:
vandream yazmış:
Sana İlk Gun Dedım Fazla Soru Sorma Kımseye ımalı Mesaj Yazmadım Kendın Ö.m Attın Bana Sana Hit Gönderdigimde Yok ?
Hit Olsa Bana Gelır

Ozaman sen beni kandırmış oluyorsun ve forumu kirletmemek için ömden attım mesajları sana ben gerçeği öğrenmek istedim sen beni sildin

Silmemin Bir
Sebebi Var ?
Mesaj12.11.2009, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

vandream yazmış:
Gercekler Saklı Kalır Herseyı ö.m den Öğrenemessin Msn De İlk Gun Dedım Portalım Var Ugrasıyom Fazla Sorma Kandırmadım Seni Linkimi Kaldırsanda Bi Fayda Etmez

Beni kandırmadığını biliyorum ama portalla uğraşıyorum demedin ama işim var demiştin ama ilk konuşmalarımızda seni iyi birisi zannetmiştim ama öyle değilmişVe hangi gerçekler saklı kalmış anlatsana

vandream yazmış:
heraradiginburda yazmış:
vandream yazmış:
Sana İlk Gun Dedım Fazla Soru Sorma Kımseye ımalı Mesaj Yazmadım Kendın Ö.m Attın Bana Sana Hit Gönderdigimde Yok ?
Hit Olsa Bana Gelır

Ozaman sen beni kandırmış oluyorsun ve forumu kirletmemek için ömden attım mesajları sana ben gerçeği öğrenmek istedim sen beni sildin

Silmemin Bir
Sebebi Var ?

sebebi bu hitin nerden geldiğini merak etmme demi bence merak etmem çok normal sonuçta herkes sitesine hitin nerden geldiğini bilmek ister.
Mesaj12.11.2009, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

üye oldugun hıt canavarları var belkı ne bılım veya hıt vagonlar google boot
Mesaj12.11.2009, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beni kandırmadığını biliyorum ama portalla uğraşıyorum demedin ama işim var demiştin ama ilk konuşmalarımızda seni iyi birisi zannetmiştim ama öyle değilmişVe hangi gerçekler saklı kalmış anlatsana

Halence iyi Biriyim Bana Soru Sordugunda Bir Arkadaşımızı Kaybetık Ondan Siinirliydim Yazma Mesgulum dedım Sende Yazınca Sildim Razz
Mesaj12.11.2009, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen by juju değilmisin
Mesaj12.11.2009, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pr 4 xD Mu Bu Resim Kanıtlar Umarım 0 Olduğunu
Zaten pr 4 Olması için içeriğin çoğu sana ait olması gerekir ve deil şuçlamak istemiyorum...
pageranksorgulama.com yalan sölemez herhalde Very Happy

Mesaj12.11.2009, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bide Burdan Bakıyorum = http://www.googlepagerankchecker.com/

Mesaj12.11.2009, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haberınız Yokmu Sizin Smile)) GooglePagerank Sitesi Aşamada Otomaıkmen Pr Gösteriyor Smile) Yazıkya Smile)
Mesaj12.11.2009, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

virusland yazmış:
Pr 4 xD Mu Bu Resim Kanıtlar Umarım 0 Olduğunu
Zaten pr 4 Olması için içeriğin çoğu sana ait olması gerekir ve deil şuçlamak istemiyorum...
pageranksorgulama.com yalan sölemez herhalde Very Happy

Yaw hala anlamadınız demi yani benim yalancı olmadığımı bak ramazanda göstermiş size birde zeytech in gösterdiğine bakın ki zeytech hep daha doğru sonuçler veriyor .

Ve daha öncedende benle böyle bir tartışmaya girmişti birisi ve bazı kaynaklar gerçek pr yi göstermiyor (bilip bilmedende konuşmayın birdaha yeter artıq ya Evil or Very Mad )
Mesaj12.11.2009, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bızım ıcın zythec deyıl google onemlı VE GOOGLE SUAN YENI SURUMUYLE GELIYOR 2 ŞİRKET YANI bu konuyuda kapatalım Pr Cok Önemli Deyıl
Dostluk ?
Mesaj12.11.2009, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

AZCIK GERCEKCİ OL BEN 13 SENEDIR SANALDAYIM SANA AZ EVEL DEDIM GOOGLE AŞAMADA :d
Mesaj12.11.2009, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

vandream yazmış:
bızım ıcın zythec deyıl google onemlı VE GOOGLE SUAN YENI SURUMUYLE GELIYOR 2 ŞİRKET YANI bu konuyuda kapatalım Pr Cok Önemli Deyıl
Dostluk ?

Dostluk emin ol benim içinde önemli birşey amasenin için aynı şey söylenemez.Bu arada sadece haberiniz yokmu yazmışsın nerden anlayalım Pr önemsiz değil yeri geldiğinde en önemli unsur oluyor Wink
Mesaj12.11.2009, 21:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

yasın kadar konus 14 yasındasın Smile) 13 senedır sanaldayım bır cok cgi okudum htm script bildiğim kadar konusuyom
Mesaj12.11.2009, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu konu hakkında yoru yapna kapandı kımınle "DOST,DUSMAN OLACAGIMI YI BILLIYORUM" BB cvp gelmıyecek foruma
Önceki mesajları göster: