Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.10.2009, 08:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
TAbi ki uyarmasına rtağmen bizler herkesi kabsamıyor dikkat bazı kullanıcılar bu forumda kurallara uymadılar bir yöneticiyi yöneticiyi geçelim bir buyuğu özür dilettiler ya pes !

Kardeşim Cunobag Hoca, tutulmayan söz için özür dilemiş.
Herkez özür diliyebilir. Bu doğanın kanunudur!
Bizde küçüğüz "elvedamızı çeker, özürümüzü dileriz."
Küçük - büyük olarak nitelendirirsin bi'nevi ayrımcılık gibi birşey.
Mesaj31.10.2009, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
TAbi ki uyarmasına rtağmen bizler herkesi kabsamıyor dikkat bazı kullanıcılar bu forumda kurallara uymadılar bir yöneticiyi yöneticiyi geçelim bir buyuğu özür dilettiler ya pes !

ama cüneyt hocamız zaten bahsetmiş ben bazı güvencelere dayanarak reklam satırı asla büyümücek diye söz verdim yönetim hocamızın bunca emeğine karşılık reklamı büyütüyorsa bunda ne cüneyt hocamızın ne bizim suçumuz vardır bu yönetim ile ilgilidir çünkü bs tercih eden bir çok kullanıcı reklamın az oldugu için panelde oldugu için kullanıyor şu an ben bs ye güvenmiştim ve 2500 sayfam var sitemi bir yerlere getirmişim kocaman reklam var Confused
panelde ve forumda reklam vardı ona bişey diyeceğim myoktu ama bir çok kişi gibi bende sitemi başka koşullarda domain +host gibi taşıma yoluna gidiyorum herkesin kendi görüşüdür dileyen devam edebilir dileyen bırakabilir
ama bir arkadaşında dediği gibi bs buzdağına çarpacaktır Wink

Mesaj31.10.2009, 08:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamanahtari yazmış:
denizmerkezi yazmış:

ama cüneyt hocamız zaten bahsetmiş ben bazı güvencelere dayanarak reklam satırı asla büyümücek diye söz verdim yönetim hocamızın bunca emeğine karşılık reklamı büyütüyorsa bunda ne cüneyt hocamızın ne bizim suçumuz vardır bu yönetim ile ilgilidir çünkü bs tercih eden bir çok kullanıcı reklamın az oldugu için panelde oldugu için kullanıyor şu an ben bs ye güvenmiştim ve 2500 sayfam var sitemi bir yerlere getirmişim kocaman reklam var Confused
panelde ve forumda reklam vardı ona bişey diyeceğim myoktu ama bir çok kişi gibi bende sitemi başka koşullarda domain +host gibi taşıma yoluna gidiyorum herkesin kendi görüşüdür dileyen devam edebilir dileyen bırakabilir
ama bir arkadaşında dediği gibi bs buzdağına çarpacaktır Wink
Bazı yerlerde size katılıyorum bu çarpışın sebebi istiyorum ki biz olmayalım anlatabildim mi ?
Mesaj31.10.2009, 08:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet ben dediğim gibi bizden kaynaklanan bir sorun olcagını sanmıyorum
ama ne yazıkkı işi gercekten bilen kişilerin kaybolması forumda daha çok acemi insanın gezmesi demektir buda moderatörlerin yada yönetimin site silmesi yada kullanıcı banlaması kısa ve özü ise bedavasitemin ilk açıldığı tarihe geri dönmesi demektir. bunuda sonucu hüsrandır..5. milyon üye var ama % kaçı giriyor? bu kadar üyeye bu kadar online sayısı Rolling Eyes bence olması gereken bu değildir. işi bilen kişiler bedava sitemde hatır gönül olarak yardımcı oluyolardı.

umarımki yönetim attığı adımın farkındadır zararlı çıkmaz desem fayda edermi bilmiyorum Neutral

Mesaj31.10.2009, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

üye sayısı 5 olarak çıkmış doğrusu 2.5 milyon olucak

2444652 Wink
Mesaj31.10.2009, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamanahtari yazmış:
evet ben dediğim gibi bizden kaynaklanan bir sorun olcagını sanmıyorum
ama ne yazıkkı işi gercekten bilen kişilerin kaybolması forumda daha çok acemi insanın gezmesi demektir buda moderatörlerin yada yönetimin site silmesi yada kullanıcı banlaması kısa ve özü ise bedavasitemin ilk açıldığı tarihe geri dönmesi demektir. bunuda sonucu hüsrandır..5. milyon üye var ama % kaçı giriyor? bu kadar üyeye bu kadar online sayısı Rolling Eyes bence olması gereken bu değildir. işi bilen kişiler bedava sitemde hatır gönül olarak yardımcı oluyolardı.

umarımki yönetim attığı adımın farkındadır zararlı çıkmaz desem fayda edermi bilmiyorum Neutral
Evet işi bilenler forumda parmaklarımız geçmiyor onun için suada baslattığım br çalışma var forumun önde gelenlerini toplayacağım

Öncelikle isimlerini vereyim;

Selin hocamız,abron,net-muratt,gececi40,naazımca,bunların hepsine ulaşılmıştır tarafımca ve görüşülme bazılarıyla sağlanmıştır bilgilerinize bana ayrdım ederseniz b-syi ayağa kaldırabiliriz
Mesaj31.10.2009, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

şu kocaman reklam durdugu sürece geri gelen olucaksa çok güzel derim Rolling Eyes
Mesaj31.10.2009, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geç de olsa bazı şeyleri anlayabilmeniz güzel.
Sağlıcakla kalın...
Mesaj31.10.2009, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

geçte olsa anlamışsın..
sen zaten yönetici olmadığın için reklamların değişip değişmeyeceğini bilmemen gayet normaldir...
mümkünse hangi sitelerin açılıp açılmayacağınada karışma...

hadi kal sağlıcakla.