Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.11.2009, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

sgp-kajmer yazmış:
Abim Askere Gidece Ecde Yanlız Kalacam..

24 Saat Rekoru Kırmaya Çalışacağım xD

Fazla pc'nin başında oturmakta zararlı.Ben çok oturduğumdan "Dibizit" diye bir radyasyon hastalağına yakalandım Crying or Very sad
Mesaj05.11.2009, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Belki bilirsiniz 50 saate takın internet cafe'de kalan japon gittiği tuvalette ölü bulunmuş
Mesaj05.11.2009, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
Belki bilirsiniz 50 saate yakın internet cafe'de kalan japon gittiği tuvalette ölü bulunmuş

Yuh 50 saat.Birtane belgesel izlemiştim,yarışma yapıyorlarda bir oyunla ilgili.Adamlar yarışmaya hazırlanıyorlardı.Adamlar 24 saat bilgisayarın başında oyun oynuyorlarmış.Belgeselde duyduğuma göre 24 saatten fazla oturanlar ölüyormuş. Exclamation Exclamation
Mesaj05.11.2009, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Fazla pc'nin başında oturmakta zararlı.Ben çok oturduğumdan "Dibizit" diye bir radyasyon hastalağına yakalandım Crying or Very sad

Geçmiş Olsun Wink

Valla benim Öyle sorunlarım Olmadı Hiç sadece gözlerim yoruluyor O Kadar
Mesaj05.11.2009, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

sgp-kajmer yazmış:
Alıntı:

Geçmiş Olsun Wink

Valla benim Öyle sorunlarım Olmadı Hiç sadece gözlerim yoruluyor O Kadar

Sağol ama ben bu hastalığı fazla önemsemiyorum.Önerim sizde kanınıza baktırın.Ben kan vermiştim sağlık ocağında sonuçlar geldi dibizit fazlaymış Crying or Very sad .
Mesaj05.11.2009, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsbagimlisi yazmış:

Sağol ama ben bu hastalığı fazla önemsemiyorum.Önerim sizde kanınıza baktırın.Ben kan vermiştim sağlık ocağında sonuçlar geldi dibizit fazlaymış Crying or Very sad .

Hmm..

Öneri İçin Teşekkürler Wink
Mesaj05.11.2009, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben hiç uyumadan 24 saatten fazla Air Rivals oynadığımı hatırlıyorum + hiç gözlerimde sorun olmadı sadece okuldan 1 gün eksiğim var + elektrik + net faturası + azcık uykusuzluk Smile

Ayrıca ben sabahçıyım.birgün okuldan gelince canım sıkıldı.Geldiğim gibi pc nin başına görmemiş gibi hücum ettim.gece 2 gibi kapattım 15dk sonra uyku tutmadı gene açtım oynadım zaman su gibi akmış geçmiş bi baktım saat 07:00 eyvah okula geç kaldım dedim.azcık daha oynim derken bi baktım saat 08:00 artık okula gidersem ayıp gülerler bana dedim oyun oynamaya devam ettim.Sonra saat 12:30 oldu diğerleri okuldan çıktı ben hala oynamaya devam... Very Happy Sonra oyunda bağlantı koptu hazır netten düşmüşken pc yi kapatmak aklıma geldi aşağı yukarı 25-26 saat oynadım.ama maşallah şeytan gibiyim Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj05.11.2009, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

skynetagalar yazmış:
Ben hiç uyumadan 24 saatten fazla Air Rivals oynadığımı hatırlıyorum + hiç gözlerimde sorun olmadı sadece okuldan 1 gün eksiğim var + elektrik + net faturası + azcık uykusuzluk Smile

Ayrıca ben sabahçıyım.birgün okuldan gelince canım sıkıldı.Geldiğim gibi pc nin başına görmemiş gibi hücum ettim.gece 2 gibi kapattım 15dk sonra uyku tutmadı gene açtım oynadım zaman su gibi akmış geçmiş bi baktım saat 07:00 eyvah okula geç kaldım dedim.azcık daha oynim derken bi baktım saat 08:00 artık okula gidersem ayıp gülerler bana dedim oyun oynamaya devam ettim.Sonra saat 12:30 oldu diğerleri okuldan çıktı ben hala oynamaya devam... Very Happy Sonra oyunda bağlantı koptu hazır netten düşmüşken pc yi kapatmak aklıma geldi aşağı yukarı 25-26 saat oynadım.ama maşallah şeytan gibiyim Mr. Green Mr. Green Mr. Green

VaLLa ben maksimum 9 saat Pc başında kaLdım onuda Gittiğim BiLgisayar Kursu'nda kırmıştım o rekoru!

Evde en fazLa 4 saat başında KalabiLiyorum!(BizimKiLer sinirLeniyorLar o yüzden.. Mr. Green )
Mesaj05.11.2009, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

sgp-kajmer yazmış:
bsbagimlisi yazmış:

Hmm..

Öneri İçin Teşekkürler Wink

Sadece bu hastalağa bakmak için kan vermeyin.Başka hastalıklarınız var mı diye sonuçlara iyice bir göz atın. Wink
Mesaj05.11.2009, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

27 Saat 38 Dk. 17 Sn. Wink

İlk Kez Okadar Oturduğum İçin Kalkarken NOT Almıştım xD Ordan Yazdım xD

Kendime Cüşşşş Den Başka Bişi Deyemiorum xD

Mesaj05.11.2009, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

33 saat falan... Smile
> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Mesaj05.11.2009, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

royalfm yazmış:
33 saat falan... Smile

İnanmam Rolling Eyes
Mesaj05.11.2009, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

19-20 saatten fazla oturanlara pek inanmıyorum.
Mesaj05.11.2009, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

iceblueking yazmış:
royalfm yazmış:
33 saat falan... Smile

İnanmam Rolling Eyes

Bence olabilir Wink .
Mesaj05.11.2009, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote="bsbagimlisi"]
interforce yazmış:
Belgeselde duyduğuma göre 24 saatten fazla oturanlar ölüyormuş. Exclamation Exclamation

RoyaLFm yaLan söyLemez,bu durumda bu tez yanLış..

33 saat oturmuş..

xxkod

27 saat oturmuş.. Wink