Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj11.11.2009, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Biz Gidiyoruz .. Kalın Sağlıcakla ..

Biz Gidiyoruz .. Kalın Sağlıcakla ..

Sadece Anadoluspor İçin Vardık. Sayısız Deplasmanlara Gidilmez Denilen Yerlere Gittik. Bazen Övgü Aldık , Bazen Eleştiri .. Yılmadık , Bıkmadık , Usanmadık Bu Yola Baş Koyduk Dedik Devam Ettik.

Tribünde Adımızı Duyurduk. Koreografiler Yaptık , Bayraklar Açtık , Meşaleler Yaktık , Pankartlar Açtık ... Kimileri Takdir Etti , Kimileri Holigan Dedi , Kimiler Serseri Dedi ..

Biz Sadece İşimize Baktık. Sadece Anadoluspor İçin , Bu Büyük Sevda İçin Söylenenlere , Yapılanlara Göz Yumduk. Tribündeki Hayatımız Film Şeridi Gibi Oldu. Doğduk , Kimi Zaman Sevindik , Kimi Zaman Üzüldük , Ağladık. Kimi Zaman Sokaklarda Turlar Attık Sabahlara Kadar Eğlendik , Kimi Zaman Üzüntümüzden Sokağa Çıkamadık.

Şampiyonlukla Tamamlanmış Sezonun Ardından Hepimizin Güneşin Doğduğunu , Karanlık Günlerin Bittiğini ve Güzel Günlerin Geleceğini Düşündük .. Fakat Yanıldık. Anadoluspor'umuz İçin Kutlamalarımızı Yapıp , Sokaklarda Sabahlayana Kadar Şampiyonluğumuzu Konuştuğumuz Günler Çok Çabuk Bitti.

Önce Aydın Ağabeyimizi Kaybettik. Yaslar Tuttuk. İşte O Günden Sonra Hayat Bizim İçin Zindan Oldu. Abimiz Öldükten Sonra Kulüp Başkanımız Yiğit Demirci'nin Yaptığı Çirkin Ötesi Açıklamalar , Ölen Abimiz Aydın Ağabeyin Arkasından Söylediği Ağıza Alınmayacak Sözler Bizim Şah Damarımızı Kesti !

Kapalı Tribünün Biletlerini Geçen Sezon 20 TL Yapan Yönetim , Abimiz Öldükten Sonra Yani Onsuz Olan İlk Sezonda Kapalı Tribünün Biletlerini 90 TL'ye Çıkardı. Yılmadık .. Öğrencisi , Çalışanı Yani Hepimiz Almaya Çalıştık Biletlerden Ama Çoğumuz Dışarıda Kaldı.

Maçlara Girerken Bize Siz Holigansınız Diyip Jop Kullanan Polisleri Tutup Getirdi Yiğit Bey Stada.

Biz Bunları Hak Etmedik .. Karşılıksız Olarak Sadece Anadoluspor'u Sevdik.

Zaten Ağabeyimiz Öldükten Sonra Herşey Öksüz Kaldı. Grubumuzun Kuruluşu Olan 2001 Yılından Beri , Hatta Daha Öncesinden Tribünde Olan Ağbeyimizi Kaybettikden Sonra Curva Nord Bitti. Ne Eski Tadımız Kaldı Nede Tuzumuz. Onsuz Olmadı İşte. Deplasmanlar Çekilmez Oldu ...

Meğerse Biz Takıma Yararlı Olduğumuzu Düşünürken Köstek Oluyormuşuz.

Meğerse Takım Desteklemek Deplasmana Gitmek Holiganlık , Serserilik Oluyormuş.

Bizim İçin Herşey Anadoluspor Değilmiydi ?

Evet Öyleydi. Halada Öyle Kalacak. Dediğimiz Gibi Ağabeyimiz Ölümü Zaten Grubu Bitirdi. Çünkü O Olmadan Olmazdı. Bunu Belki Dışardakiler Bilemez Ne Alaka Canım Der .. Ama İçeridekiler Curva Nord Üyeleri Bunu Çok Çok İyi Bilirler ...

Bari Kapatmadan Son Kez Bi Kınama Yapalım ! Yine Birşeyler Yaparak Gidelim ..!

Ey Türkiye'nin Futbol ve Taraftar Düşmanı Başkanları .. Başarı İstersiniz , Para Harcar Futbolcu Alırsınız Ama Taraftarı Satarsınız , Silmeye Tribünden Yok Etmeye Çalışırsınız. Nasıl Ki İnanmak Başarının Yarısı İse Taraftarda Başarının Yarısıdır. Hatta ve Hatta Neredeyse Tamamıdır. Ülkemizdeki Taraftar Düşmanı Yani Başarı Düşmanı Başkanları ! Buradan Kınıyoruz ..

Biz Artık Yokuz .. Gidiyoruz ..! İçimiz Hiç Rahat Değil. Anadoluspor'umuzu Tek Sevdamızı Düşmanlara Bırakıyoruz. Reklam Peşindeki Başkana Bırakıyoruz ..

Futbolcularımızada Buradan Mesaj Yolluyoruz ;

Herzaman Olduğu Gibi O Şanlı Formayı , O Şanlı Armayı Gururla Temsil Edin .. Siz Daha İyi Başarılara Yakışırsınız. Umarız Attığınız Her Golden Sonra Şöyle Bi Efsane Kapalıya Bakıp Sadece Oturarak Alkış Yapan Kişileri Görünce Moralinizi Bozmayın. Sizlere Artık Destek Veremeyeceğiz Ama Ruhumuz , Kalbimiz Herzaman Sizin Yanınızda. Bunu Asla Unutmayın ..

Neyse .. Gitmemizin Vakti Geldi ..

İnşallah Geriye Alkış Alan , Saygı Duyulan , Sayısız Övgü Alan Bir Tribün Bırakıyoruz ve Bizde Dinlenmeye Çekiliyoruz.

Bi Kusurumuz Olduysa Affola , Hakkınızı Helal Edin ...

Kalın Sağlıcakla ..


Yalçın Üstüner


www.forzanadolu.tr.gg
www.adanmishayatlar.tr.gg
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu