Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.11.2009, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
Bu söze dikkat çekmek isterim.

denizmerkezi yazmış:
Efendim... forum insaları bizleriz herkes tum herkesdir

O yaptı başaramadı ,bu yaptı olmadı demeyiniz.Çabalayan kişilere taraf olunursa yada kişiselleştirilirse bir anlam taşımadığı gibi bir yere varılamaz.

Benim yapmaya çalıştığım zamanlarda "Yapamaz..! 3-4 kişi toplarsa yine iyidir."denilmişti..Ama birçok kişi destek çıktı ve onlarca başlık aşama aşama kat-edilerek uyarlanmıştı ancak bazı (köstek demek isterdim Very Happy ama köstek deyince ban yiyoruz.. Smile ) engel(li)lerden dolayı amacımız istenildiğine ulaşılmadı..Mecburi bir şekil de ; cunobag tarafından sildirildi denilebilir. Smile

Birbirine çakışan o kadar şeyle karşılaştım ki Sad artık umudumu ben dahil kestim..

Olmaz türk mayası olmaz..yapana herşeyi veririm ama olmaz.. yapılamıyo..! Sad
Mesaj14.11.2009, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

olur olru başarırız
Mesaj14.11.2009, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
olur olru başarırız

zor o biraz =)
Mesaj14.11.2009, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperendesign yazmış:
denizmerkezi yazmış:
olur olru başarırız

zor o biraz =)

Denenmemiş olsaydı "umut"derdim..ama "umutsuz".. Sad
Mesaj14.11.2009, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-sitem için el ele..
Sadece gülüyorum! Laughing
Mesaj14.11.2009, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:

gülmek az gelir yahu xD yerlerdeyim..
Mesaj14.11.2009, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:

Mr. Green Mr. Green
Mesaj14.11.2009, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Bu İş Bizlerin Düzeltebileceği Bir İş Değil,
Neden ?
Adamın Biri Saçma Sapab bir Konu Açtı Bizler Ne Yapabiliriz , Sadece Yanıt Vererek Üst Sıralara Taşınmasına Neden Oluruz Buda Bir İŞe Yaramaz Sürekli Forumu Takip Eden Modlar Adminler Olması Gerek..

Bedava Sitem Yönetici Ve Modları Artık Bu İşe İsteksizler..
Yeni Genç Ve İstekli Kişilerle Bu Forum Düzelir...

Yenilerin Önünü Açmak Gerekir..

Ama Ayrıca Yenilerin Olabilmesi İçin Eskilerin Forumu Kaldırıp Götürmesi Lazımki Yenilerde Forumu Sevsin Ve Forum İçin Emek Versin

Wink
Mesaj14.11.2009, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

besiktask-jk yazmış:
Neden ?
Adamın Biri Saçma Sapab bir Konu Açtı Bizler Ne Yapabiliriz , Sadece Yanıt Vererek Üst Sıralara Taşınmasına Neden Oluruz Buda Bir İŞe Yaramaz Sürekli Forumu Takip Eden Modlar Adminler Olması Gerek..

Ama Ayrıca Yenilerin Olabilmesi İçin Eskilerin Forumu Kaldırıp Götürmesi Lazımki Yenilerde Forumu Sevsin Ve Forum İçin Emek Versin

Wink

hehe bak yine yerlerdeyim neden ? burda yönetici mı var ? yok o zaman bu düzen gitsin böle sonra istanbul belediye çöplüğü gibi olunca gelir biri bakar umutsuz çtesi diyip closed yapar...
Mesaj14.11.2009, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperendesign yazmış:
besiktask-jk yazmış:
Neden ?

Wink

hehe bak yine yerlerdeyim neden ? burda yönetici mı var ? yok o zaman bu düzen gitsin böle sonra istanbul belediye çöplüğü gibi olunca gelir biri bakar umutsuz çtesi diyip closed yapar...

Zaten Kimse Takmıyoki Forum Düzenini xD
Mesaj14.11.2009, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geçen uğraştığımızda '3-5 mandıra eşeği toplanmış' niteliğiyle yaklaşmışlardı. Mr. Green
Mesaj14.11.2009, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote="rebulitew0w"]Geçen uğraştığımızda '3-5 mandıra eşeği toplanmış' niteliğiyle yaklaşmışlardı. Mr. Green[/quote
puahaha xD
Mesaj14.11.2009, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

rebulitew0w yazmış:
Geçen uğraştığımızda '3-5 mandıra eşeği toplanmış' niteliğiyle yaklaşmışlardı. Mr. Green

Puhahahah Mr. Green
Mesaj14.11.2009, 22:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda yeni düzenlemeler yapsınlar o zaman mesela yeni üye olanlar misal 50 msj sayısı olmadan konu acamasın gibisinden :S Ne bileyim birşeyler yapılsın o zaman.

Mesaj15.11.2009, 02:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeri gelir samimiyetinizle yorum yaparsiniz,
yeri gelir dalga gecer misali yorumlar yaparsiniz,
yeri gelir bir amac ugruna bazi seyleri degistirmek ugruna sabahlara kadar ugrasirsiniz,
yeri gelir dostluklar kurarsiniz onlarla basaramiyacaginiz seyleri basarirsiniz
yeri gelir dost bildiginiz köstebek oldugunu anlarsiniz
yeri gelir herseyi birakmak istersiniz fakat bir zaman sonra sevdikleriniz ugruna tekrar yuvaya dönersiniz,
yeri gelir rest cekersiniz ortaligi yikip gecersiniz
yeri gelir birsey diyemezsiniz
yeri gelir tasarim yaparsiniz
yeri gelir bedava sitemin forumunda olusan bu sistemi degistirmek istersiniz,

fakat sistem oldugu icin degisim yapamazsiniz cünki kisisel forum olmadigi icin, anlasmalar imzalar lisanslar promosyon,hit,reklam paralar karsiliginda olusan bir sistemdir bedava-sitem,
bu nedenle forum kurallari ve amaci diger forumlardan farklidir

biz üyeler olarak nekadar´da birseyleri degistirmek istesek kafamiza göre degistiremegiz cünki bs forum´u eglence vakit gecirme platformu degildir böyle derken internet portali kavramina göre olusan bir sistem degil
ve forumdaki patlaklik burda görünüyor cünki israrla bir kisim bedava-sitemi internet portali misali saniyor veya ayni kefen icine koyuyor artik adini siz getirin

teknik ekib kararlari alir hedefleri koyar forumun arka plani ile ugrasir forumun icerisinde bulunan görevliler bunlari aktif edebilmek icin cabalar üyeler ise kafasina göre takilir sonuc olarak suc herzaman görevlilerin olur, fakat bir kisim veya bs ile alay gecen veya sevmiyen kisiler önce kendi kapisinin önünü süpürmeyi unutur veya düsünmez isin asli budur... Wink

ua1905ua@
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: